Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak mi przyszło na myśl, w związku z ostatnim zachowaniem moderacji. Może spod banów na pisanie wykluczyć by Pchli Targ? Nie prowadzi się tam dyskusji, a jak komuś w środku transakcji dadzą bana na tydzień bo gdzieś tam w innym dziale niegierkowym bezczelnie ominął cenzurę to trochę słabo. Już pal licho tego przeklinającego recydywistę, ale dla drugiej strony sytuacja jest jeszcze gorsza. Często poza forum nie nawiązuje się kontaktu, więc takie założenie knebla skutecznie niszczy cały deal.

Odnośnik do komentarza

Żeby zrobić coś takiego o czym piszesz to jest za dużo roboty i nikt tego raczej nie zrobi bo rozwiązanie problemu jest banalne :P Podczas "Blokady pisania" (a nie bana jak Wy to określacie) są dostępne Prywatne Wiadomości i stały kontakt jest zapewniony :teehee:

 

A fakt, to racja. To właściwie problem jest rozwiązany, dzięki.

 

@Raptor No niby tak, ale mało kto sobie planuje warna, prawda? Po prostu, czasami się dostanie i tyle. Zły dzień, złe warunki atmosferyczne, za słona zupa czy coś tam i czasami poniesie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Drodzy użytkownicy, w związku z wysypem mniej lub bardziej prawdziwych spoilerów związanych z The Last of Us (i nie tylko), informujemy, iż każdy kolejny spoiler (bez względu, czy mowa o grze/filmie/książce/serialu) nagradzany będzie z miejsca banem - nieważne, czy user ma 0 ostrzeżeń czy 4 ostrzeżenia, tak samo nieważne, czy jest na forum od wczoraj czy od 10 lat. 

 

Bardzo prosimy mieć to na uwadze, aby potem nie było tłumaczeń, że "ja tylko żartowałem". 

Odnośnik do komentarza

Kiedy spoiler jest spoilerem?

I czy np dzień po premierze nie można napisać zakończenia korzystając z tagu spoiler?

W poście można użyć spoilera, pod warunkiem że się go otaguje przez opcję i najlepiej dodatkowo przed otagowaniem zaznaczyć czego dotyczy.

Zabronione jest używanie spoilerów gdziekolwiek indziej - na shoucie, w statusach, w komentarzach do statusów, podpisach, a nawet nieoznaczone w PM-kach mogą być powodem bana (jeśli jakiś user to zgłosi).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dlaczego tolerujecie robienie sobie avatarów z twarzami innych użytkowników? Pierwsze dwa były całkiem śmieszne, ale idzie to w złą stronę. Każdy ma swoją japę i jak koniecznie chce, to niech właśnie ją wstawia w avatar, innych użytkowników zostawiając w spokoju.

  • Plusik 7
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale jest chyba różnica między wrzucaniem swojego zdjęcia na facebooka a robieniem sobie z tego avatarów przez innych użytkowników, prawda? Możesz pokazywać się w Internecie ile chcesz i inni mogą oglądać, ale kiedy to inni pokazują Ciebie, to jest wg. mnie nie w porządku.

 

Come on, dopier,dalacie się do najmniejszych pierdół typu tutaj "bezczelne omijanie cenzury", tutaj o kilka wypowiedzi na godzinę za dużo, tutaj nazwanie po imieniu zachowania pewnej osoby, tutaj link do youtube w nieodpowiednim miejscu i od razu po pięciu minutach reakcja, a kiedy ktoś robi sobie jaja z chłopaka to co, zero reakcji? To już jest zabawa czyimś wizerunkiem, jak dla mnie dosyć poważne. Nie widzieliście, czym to się czasami kończy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ha, ha, ha. Dobrze wiesz, że chodzi o Szprotę. Ciekawe jak ma się poskarżyć tutaj będąc zbanowanym. Mojej facjaty nikt nie ma na szczęście, ale fajnie by było mieć pewność, że jeśli kiedyś już pojawi się moje zdjęcie, to nikt nie będzie miał mojego ryła w avatarze, bo moderacja się tym zajmie.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ha, ha, ha. Dobrze wiesz, że chodzi o Szprotę. Ciekawe jak ma się poskarżyć tutaj będąc zbanowanym. Mojej facjaty nikt nie ma na szczęście, ale fajnie by było mieć pewność, że jeśli kiedyś już pojawi się moje zdjęcie, to nikt nie będzie miał mojego ryła w avatarze, bo moderacja się tym zajmie.

Dr house napisal do mnie zebys zdjal avatara bo prawa ma do tego wytwornia.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.