Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam prośbę, żeby jakiś psychofan konsol od somy nie kasował mi tematów/postów ani nie blokował statusów, bo przegina pałę. Jeśli już, to podaj mi podstawę na dane przewinienie, jeśli takowe było, a nie arbitralnie jakiś typ sobie kasuje, co mu się nie podoba.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Oby - mam tu konto, nie chce mi się sprawdzać, ale chyba ponad 10 lat i żadnych ostrzeżeń/upomnień. Wrodzone dysmózgowie niektórych jednostek natomiast będę piętnował bez litości, tak mi Panie dopomóż.

Natomiast czemu zniknął temat z Pchliego Targu? Już raz mi tu usiłowano wmówić, że ussr to moje drugie konto, więc zastanów się dwa razy, zanim coś wywalisz lub wyciągniesz nieuzasadnione wnioski. Nie jestem tutaj od robienia syfu i wystarczy mi napisać raz, choćby na privie, a nie wypierniczać posty i tematy.

Odnośnik do komentarza

Tyle w temacie.

4. Użytkownik chcący zgłosić naruszenie regulaminu powinien skorzystać z opcji "Raportuj" przy danym poście, zaznaczając w treści raportu powód jego wysłania. Raporty nie będą publikowane. Nie służą one jednak załatwianiu osobistych "porachunków" i nie powinny być w ten sposób nadużywane.

http://www.psxextreme.info/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przy okazji uprzejmie donoszę, że użytkownik [inSaNe] notorycznie przekręca mój nick.

Dobry z ciebie typ skoro na forum o gierkach wyzywasz userów od podludzi a sam strzelasz z ucha bo ktoś twój nick przekręcił :teehee:

 

Co ty bredzisz zielony podczłowieku?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

M.Bizon24 to jest gościu do bana permanentnego, a w najlepszym wypadku na jakiś czas. Niech sobie admin prześledzi jego posty np. w temacie MGS V - treść i forma tych wypowiedzi to jest przecież jawny trolling. Poniżej najświeższy przykład:

 

 

moze bb ma jakas du pe o ktorej nie wiemy i on walczy a ta sie puszcza w trakcie na lewo i prawo to nic dziwnego, ze uroslo o 10 cm

Edytowane przez Kasias
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...