Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem Czarną Wdowę i już prawie zapomniałem co tam było - takie to słabe. Tak jak pisał Rudiok, aktorsko się jeszcze broni, ale reszta? No nie bardzo. Może gdyby to zrobili od razu po CW, ale teraz po orgazmicznej Endgame chcieli to gówno puścić w kinie? To powinien być 4-odcinkowy serial.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Shankor said:

Obejrzałem Czarną Wdowę i już prawie zapomniałem co tam było - takie to słabe. Tak jak pisał Rudiok, aktorsko się jeszcze broni, ale reszta? No nie bardzo. Może gdyby to zrobili od razu po CW, ale teraz po orgazmicznej Endgame chcieli to gówno puścić w kinie? To powinien być 4-odcinkowy serial.

Również wczoraj byłem. Mój syn jakoś wytrzymał choć wciąż do mnie zagadywał pytając się "czemu tak gupio po angielsku gadajo". Ja natomiast mam już powyżej uszu tego uniwersum. Będę wracał do Infinity Saga w przeszłości, ale wiedząc jak wyglądają seriale i trend w którym to wszystko idzie żegnam się z kolejnymi fazami bez żalu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przecież już w tym średniawym filmie o niej  zastąpili ją na koniec. Szczerze to lubię Johanson, ale nie lubię Czarnej Wdowy 

 

cóż, no ale trochę głupio z jej strony, bo przecież Disney specjalnie nie wywołał pandemii sam tracąc miliardy, tylko dlatego żeby zaoszczędzić marne 20 baniek na powiększenie jej bonusa do pensji, które i tak wynosiły  50 baniek*

 

*i mowa tu tylko o występie w tym solowym gniocie, bez zabawek, występów i innych benefitów. 

 

Zły Disney, zły! Tak nagle zrobić z kogoś miliarderkę, a potem pożydzić kilku dodatkowych milionów dając film na VOD w czasie globalnej pandemii. No jak można?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...