Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kraboburger_SpongeBoba

 

Galactus i jego ,, przyjaciele" z Fantastycznej Czwórki - z okazji Dnia Ziemi (22 kwiecień). W filmiku zrealizowanym w ,,figurkowym" stylu animacji poklatkowej, wytłuszczono nam, geekom, nieco inny obraz we wszechmiar potężnego pożeracza planet z Uniwersum Marvela. Kto wie, może zaliczy on solidne cameo już w trzecim filmie o Ant-Manie w MCU. To by było mega-giga coś. 

 

I jak, jest zajawka z Waszej strony, komiksowa braci, na finał "Falcon i Zimowy Żołnierz"? Uszatek anty-bohater, John Walker, pogrąży się jeszcze bardziej w oczach ,,prawego, bez skazy", świata? Przyznam, lekki hype na odcinek 6-ty tego serialu mam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Finał "Falcon i Zimowy Żołnierz", odcinek nr. 6, zresztą jak cały sezon pierwszy serialu, był świetnie zwizualizowany, z efektami komputerowymi - mówiąc ogólnie - na poziomie kinowym: wysoki standard jakości MCU w tej kwestii, oj wysoki. Natomiast sama fabuła, jej przebieg, czy nawet cukierkowanie wątku 

Spoiler

Sharon Carter na tego... Power Brokera - mega złego typa, który w scenie po napisach końcowych epizodu nr.6 okazał się ,,tak przebiegły i potężny, że posiadł możliwość zinfiltrowania Rządu Stanów Zjednoczonych, kontrolowania go w najbardziej chytry sposób" (że co kurna; w pytę! WTF, jedno wielkie jajo?!) - wszystko to wyszło, jak dla mnie, fatalnie. Naprawdę, nie wiem co i jak w tej produkcji analizować. Zinfantylizowano dosłownie wszystko: na modłę familiady Disney'a. Nikt nie poniósł winy, każdy wyszedł z tego obronną ręką; każdy jest dobry, bo chce dobrze na swój sposób. Padaka, kaszanka, kibel.

Cały sezon "Falcon i Zimowy Żołnierz" oceniam na: 5/10. Drugiego, cóż, nie obejrzę; chcę o tym zjełczałym bigosie zapomnieć. Nigdy więcej seriali MCU, nigdy. Przejechałem się okropnie. "Loki" - tego czegoś nie obejrzę, nawet zważywszy na to, iż jest to po prostu MCU. "Daredevil", "Punisher" od Netflixa number one! Only! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

"Black Panther 2", anno domini 2022; nie chcę podawać całego tytułu tego filmu. Wystarczy, że wklepię ,,2-kę" w nazwie i na tym koniec. A dlaczego? Powód jest prosty i, jak dla mnie, konkretny: podtytuł filmu z MCU (fabryka wspaniałości Marvela chyba się psuje!) jest po prostu nieprofesjonalny: oznacza jedynie ,,tribute" dla odtwórcy postaci Czarnej Pantery, św. pamięci Chadwicka Bosemana. A to, co dodatkowo kryło by się za nazwą tego kinowego obrazu, cóż, ciężko kiedykolwiek będzie stwierdzić. Za Chiny Ludowe nie mogę rozgryźć takowego podtytułu... Łej.

 

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Justin Hammer; ten to mimo wszystko w "Iron Man 2" miał swój dryg do tańca. Nóżka funkowo sobie tupie; te ruchy są płynne, proste - płynie z nich niesamowity magnetyzm!

 

Zastanawiać może jedynie to, dlaczego to w tym filmie Tony Stark tak nie zatańczył.

 

Ten taniec potwierdza, jak wyjątkowa była cała 11-letnia działalność pierwszego cyklu twórczego MCU, od 2008, do 2019 roku. To, co Marvel Studios szykuje nam na następne lata... wygląda zbyt eksperymentalnie! Ajć.:[

 

 

Odnośnik do komentarza

Nowego Strange'a chętnie obejrzę, i SM bo jestem ciekawy co zrobią z multiversum, reszta meh. Nie przypuszczałbym, że nastąpi u mnie przesyt filmami o superbohaterach, od jakiegoś czasu mam wrażenie, że marvel strasznie męczy bułę z tymi niszowymi postaciami.

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że postać wydaje się nudna do bólu i gdyby nie logo marvela to sam film mógłby być kolejnym kinem kopanym z elementami fantasy. Z tego samego powodu mam wyyebane na wdowę. Akcyjniak z tajną agentką? Tego jeszcze nie grali :dafuq: Jak oglądam kino superbohaterskie to chcę oglądać supermoce, a nie ludzi w szczycie kondycji fizycznej czy używających swojego ponadprzeciętnego intelektu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...