Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kraboburger_SpongeBoba
4 godziny temu, Square napisał:

Ten Aaron to był w którymś filmie poza Zimowym Żołnierzem?

 

Aaron alias NoobMaster69, to jedno z największych zaskoczeń jeśli chodzi o nowinki z rozrastającego się coraz bardziej, z roku na rok, Uniwersum Marvela. To równie intrygujące, inspirujące i ciekawe doświadczenie i nowość, co wszystkie dotychczasowe zwiastuny "Falcon i Zimowy Żołnierz", plus związane z tym ploteczki; sądzę, że nie będzie to tak istotny dla rozwoju IV fazy MCU projekt serialowy, co serial "WandaVision". Poznanie tożsamości ,,tego kogoś" - gamera o nicku NoobMaster69 (Ale ,,dlaczemu" to był Fortnite?! Z całym szacunkiem dla graczy w tę grę; nie rozumiem kompletnie decyzji "Disney/Marvel Studios", co do umieszczenia tej produkcji w wątku growym Thora w "Endgame") było niespodziewanie dziwne, w jakiś sposób pokrzepiające na duchui zabawne. Aaron nie wystąpił oprócz reklamy Microsoftu i Marvel Studios i filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", nigdzie indziej. 

 

Włodarze "Marvel Studios" powinni zostawić tożsamość gracza NoobMaster69 w spokoju. Takiej głupotki nie powinno się wyłaniać na wierzch, i nadawać jej znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

spacer.png

 

Powyższa lista filmów MCU, uporządkowana od najlepszych, tych top ,,najlepsiejszych" i najbardziej wartościowych według mnie obrazów, do tych ,,najgorszych" (choć ,,najgorszy" to pojęcie mocno subiektywne, mało konkretne, a ta lista tym bardziej nie jest ostateczna, gdyż  nie miałem konkretnych wytycznych, według których bym ją najbardziej obiektywnie zorganizował), to uporządkowanie które ciężko jest finalnie ,,zamknąć' i powiedzieć, że inaczej (poza nowymi filmami w MCU, które pojawią się w zestawieniu) już nie będzie. Nader trudno,było uporządkować tą listę (oprócz pierwszej trójki miejsc), na której mamy 23 filmowe pozycje; sęk w tym, że "Iron Man 3", który zawędrował u mnie na sam dół zestawienia w jakiś sposób jest tak samo istotny dla ostatecznego wydźwięku MCU, jak obraz z miejsca 4, 7, 10 etc. I nie zrozumcie mnie źle, to że trzecia część filmowych przygód opancerzonego Tony'ego Starka bądź "Spider-Man: Far From Home" zawędrowały na sam dół nie oznacza, że są do swej pozycji adekwatnie tak złe. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Thor 1 i 2 to dramat, to jaki progres syn Odyna jak i cała produkcja zrobiła pod skrzydłami Taiki to coś pięknego. Po świetnym Ragnaroku i IW oraz Endgame w wykonaniu Chrisa stał się jedną z moich ulubionych postaci spośród MCU.

Edytowane przez flavio
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

 

"Venom: Let There Be Carnage", co ciekawe, jak to na krutaczną pandemię przystało, ponownie zalicza kilkumiesięczną obsuwę w dacie premiery 

w kinach na całym świecie. Pierwotnie terminem tym był: koniec czerwca anno domini 2021, obecnie jest to już 17 wrzesień 2021 rok. Opóźnienie opóźnieniem;

sęk w tym, że nie wyszedł do sieci żaden zwiastun tego widowiska: nawet jego krótki około-minutowy teaserek. Załóżmy, że premiera sequela miała by mieć jednak miejsce w czerwcu bieżącego roku. Stąd blisko do wniosku, że skoro mamy marzec, a do niby-premiery miało zostać trzy miesiące, sam

zwiastun widowiska powinien zagościć na dniach - tak też powinno się do tego podchodzić. Chyba, że ekipa filmowa "Let There Be Carnage", reżyser, montażyści etc. szykują nam coś... naprawdę ekstra w tym względzie, więc muszą poświęcać czas na wybranie odpowiedniego materiału do zwiastuna, rozsądnie go zmontować (dźwięk, obraz); być może w grę wchodzi kilkanaście dni spędzonych jeszcze na dokrętkach, kto wie... Summa summarum, trailer filmu najpóźniej do połowy kwietnia, sądzę, powinien zaprezentować ogólne możliwości tego filmu, nie pokazując wszystkiego... :D

 

Filmy Marvela od "SONY", jak m.in. seria "Venom", "Morbius" i wszystko inne, co jest planowane przez tę wytwórnię na enty lad do przodu, a nie jest włączone do MCU,

moim zdaniem ma dużą szansę w przyszłości na scalenie się z Uniwersum Kinowym Marvel Studios. Hipotetycznie produkcje o Venomie, czy ,,żyjącym 

wampirze", Morbiusie, należą do SMU (Sony Marvel Universe), co jest dziwne, ale nie aż tak zaskakujące. Czekam na przypieczętowanie fuzji tych dwóch produkcji i 

innych obrazów "SONY" do MCU. 

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

 

Veni, vidi, vici. Przybyłem, zobaczyłem... i nie uwierzyłem, że realizacja w tak zaawansowany sposób efektów komputerowych w "Avengers: Endgame", 

z Bóg wie jakimi silnikami graficznymi i procesorami, ba, z Bóg wie, jaką pomysłowością i całą budową bazy pod finalne tworzenie efektów wizualnych, jest w ogóle

możliwa. Oh, Mein Gott! 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

True or False, Hot or Not... Cimci rimci, nieważne, nawet jeśli ten materiał to soczysty fake, to jednak doraźnie pokazuje, jakie jest miejsce w szeregu w MCU ,,nowego" Kapitana Ameryki a.k.a. ,,wielki nochal i misiowate uszy"... Po pierwszych trzech odcinkach serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz", sam serial, jak na razie, oceniam na: 7/10.

Świetne, pełne i bardzo dobre, jak na tę postać przystało, wejście Barona Zemo w ostatnim trzecim epizodzie produkcji!

I byłbym zapomniał

Spoiler

Power Broker to, sądzę, nie ma to tamto... ,,nowy" Kapitan Ameryka!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawy film o kulisach preprodukcji filmów MCU. Zanim wszyscy pojawią się na planie zdjęciowym cała produkcja jest już rozpracowana w symulacjach komputerowych (parametry planu, umiejscowienie aktorów i kamer oraz jak będzie wyglądał materiał z efektami cyfrowymi). Filmy dosłownie schodzą z linii produkcyjnej i dzięki temu można wydawać je z taką regularnością.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, Avendzers 1 i 2 to jak dla mnie też kino w porywach chujowe

 

 

a taka czarna pantera czy doktor strencz całkiem fajnie się oglądało. 

 

Po prosu chodzi o film a nie o to ilu herosów w nim nawciskają 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...