Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wszystko to takie kasztany w tej fazie od Marvela, nie to że byłbym uberfanem (Winter Soldier, Civil War, Infinity War to moje ulubione). Która to faza? 4? A tam kolejne OriginStory jak w 2008r. To Eternals też takie niezbyt zachęcające. 

Podejrzewam że dopiero nowy Thor albo Spider sprawia ze mi dygnie

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kraboburger_SpongeBoba

Co to do jasnej ciasnej, na cyborgizowane świętości, ma być?:nosacz:

 

 

Z mojej perspektywy już lepiej będzie wyglądać 

Spoiler

"Było sobie życie" puszczane w kinach, niżeli to coś. Widać jak nic, że to jest swego rodzaju (jest to moja teoria) zgapstwo od obrazu pt. "Prometeusz" od Ridleya Scotta, w którym to filmie Brytyjczyk zawarł wątek archetypu / pierwocin - podróży do pradziejów/początków Xenomorpha, także poniekąd ludzi. "Eternals" będą... właściwie nie wiem czym. Wizualną i fabularną porażką. Piękne kostiumy i efekty różnego sortu - no właśnie, jak to miałoby ze sobą współgrać? Kaszanutriks. Ajć. Tęsknię za MCU z lat 2014-2019.

 

Odnośnik do komentarza

Chujowe, nie pozdrawiam, w ogóle całe te seria eternals jest słabe jak paździerz. No jednak to już nie będzie taki Marvel po zakończeniu 3 fazy. Chociaż w 4 fazie znajdą się spoko filmy jak Spiderman, Antman, Guardian of the Galaxy i Fantastyczna Czwórka, ano i jeszcze Blade.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolejny serial czy pelnometrazowka?

 

Niewiele to zmieni niestety bo najlepsza kadra sie juz wykruszyla. “Not a great plan”. 
Do tych calych Falconow, Lokich i wszystkich seriali zerujacych na popcornowatosci sagi Infinity mam odczucia ambiwalentne. W zaden sposob nie chce mi sie tego ogladac, a trailery tylko pogarszaja sprawe. Chce zobaczyc jeszcze film o Natashy i koncze z tym universum na dobre. Disney potrafi tylko rujnowac franczyzy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2021 o 09:30, Yap napisał:

Kolejny serial czy pelnometrazowka?

 

Niewiele to zmieni niestety bo najlepsza kadra sie juz wykruszyla. “Not a great plan”. 
Do tych calych Falconow, Lokich i wszystkich seriali zerujacych na popcornowatosci sagi Infinity mam odczucia ambiwalentne. W zaden sposob nie chce mi sie tego ogladac, a trailery tylko pogarszaja sprawe. Chce zobaczyc jeszcze film o Natashy i koncze z tym universum na dobre. Disney potrafi tylko rujnowac franczyzy.

no, ale przecież masz, że jest nowa faza. Zakończyli jedną to startuje kolejna z nowymi postaciami + częścią starej obsady. Jest przecież mnóstwo możliwości w tym tony stron komiksów do zekranowania. Tak materiału na jakieś 458 lat kręcenia. Teraz kilka filmów zapychaczy, budowanie nowej serii + kolejny raz rozypierdol do coli i popcornu

 

+ seriale. Falcona odpuściłem, ale Vanda była zayebista

 

Abolutnie nie mogę zgodzić się z ostatnim zdaniem. Disney doskonale wie, jak wykorzystać franczyzę. W przeciwieństwie na przykład do DC. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak na razie u mnie z seriali Marvel:

1. Loki - po nędznym Falconie nie bardzo chciało mi się to włączać, ale zaskoczenie pozytywne.

2. Wanda Vision - pierwsze trzy odcinki przeziewałem, później było całkiem ok, po czym jak wkroczyła na scenę kolejna pani super bohaterka lekko wymiękłem, chyba za stary jestem już na te bajki...

3. Falcon - nawet komentować nie będę.

 

@Yap

Titans to DC, sezon pierwszy całkiem ok, przez drugi ciężko mi było przebrnąć, więc tego nie zrobiłem :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

ano na Lokiego czekam aż cały wyjdzie

 

a Vanda bardzo spoko, tylko trochę odwrotnie miałem, bo znacznie lepiej bawiłem się na początku, kiedy serial bawił się konwencją. Było coś nowego. Na koniec to już zwykłe kino superhero tylko w na małym ekranie

 

 

Odnośnik do komentarza

Black Widow spoczko, bez efektu wow, spokojniejszy, nawet miejscami kameralny, ale jest okejka. Nie ma co się nastawiać na mega akcje i łubudubu rodem z Avengersów, ale aktorsko wszyscy podołali, jest trochę humoru, Taskmaster zaskoczenie na plus, no i siostra Natashy duuuuuża okejka i spokojnie może zastąpić Scarlett. Zresztą po napisach jest scena wiążąca się z teraźniejszością i serialami MCU. Film najlepiej byłoby oglądać przed Infinity War bo buduje świetnie postać Natashy, no ale wiadomex, i tak szacun, że się na to porwali. 7/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...