Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rhino to miał być tylko dodatek, bo miał być pociągnięty w 3, a na początku w ogóle miało go nie być. ASM2 mimo nagonki dobrze się oglądało. Były niezłe momenty i fe no me na lna muzyka. 

 

Ale mogę być stronniczy, bo nie jaram się awendrzersami, a przez to nowym pająkiem i pewnie obejrzę na jakimś kacu i pewnie tylko dla Birdmana. Nie jestem też fanem starszych cześci.

 

spider-man-3-peter-parker-tobey-maguire.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że najnowszy "Spider Man" będzie jakimś kolejnym g.ównem, jak ostatnie filmy od Sony Columbia (z wyjątkiem "Inferno", lub niezłego "Angry Birds"). Wątpie, aby film odniósł box office'owy sukces, a Stark jest w tym filmie takim piątym kołem u wozu. Jego rola w nowym "origin story" powinna skończyć się na uszyciu nowego kostiumu dla Parkera w Civil War.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to będzie gufnem (możliwe), ale skąd wątpliwość co do sprzedażowego sukcesu, skoro do tej pory filmy o pająku zarabiały min. wagon kasy?

etam o pająku, pająk kogoś w ogóle?

 

już w 2 minutowym trailerze z 18 razy nawiązywali do awendrzers a na plakatach jest Iron Man. Nie pójdziecie do kina na kolejnego awendrzersa? 

 

No ja nie, ale znam ludzi co pójdą 

Odnośnik do komentarza

Rhino to miał być tylko dodatek, bo miał być pociągnięty w 3, a na początku w ogóle miało go nie być. ASM2 mimo nagonki dobrze się oglądało. Były niezłe momenty i fe no me na lna muzyka. 

 

Ale mogę być stronniczy, bo nie jaram się awendrzersami, a przez to nowym pająkiem i pewnie obejrzę na jakimś kacu i pewnie tylko dla Birdmana. Nie jestem też fanem starszych cześci.

 

Raczej w Sinister Six, które nigdy nie ujrzało światła dziennego. Muzyka jak najbardziej dobra. Szkoda tylko, że wycięta końcówka nie znalazła się w filmie bo wygląda sporo lepiej niż to co zaprezentowali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...