Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zapraszam, bo ostatnio nikt nie chce grac normalnych sezonow online.

Widzieliscie ile osob ma problemy z zacinajaca się FIFA ? na forum EA powstawl specjalny temat, gdzie ludzie konfiguracje konsol wpisują.

Wtopa jak z dodatkiem UEFA Euro...

 

Wielki + za powrot do statystyk na stronie. Każdy mecz możemy podejrzeć, wszystkie statystyki pomeczowe sa zapisywane, co więcej profil jednym kliknieciem możemy porownac ze znajomym, osiagniecia, puchary, jak i ogolny bilans. (http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/history/XBOX/easye%20PL)

Tej prostoty brakowało mi w 13tce.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja mogę pograć, ale gram na manualu to nie wiem czy będzie sens grać przeciwko asystom.

 

Też gram na manualu. Nie ma sensu grać przeciwko asystom - to co pokazał ten filmik...ja mamm podobnie...mam przeważnie 60% posiadania, konroluje mecz, mam więcej sytuacji, lepiej wygląda to piłkarsko A I TAK WYGRYWA ANTYFOOTBALL. Ile to razy miałem -> 2 strzały 4 gole z dupy po dwóch podaniach.

Razem raczej też nie bo to zupełnie dwie inne gry i inne postrzeganie każdej akcji i sposobów jej rozwiązania. Ponadto OGRANICZENIA jakie wprowadza asysta. Na manualu jest pełna swoboda i wszystko jest możliwe.

ja prawdopodobnie w tym tygodniu bede w stanie was napier.dalac na manualu, wiec mozecie mnie do friendsow dodawac. kaz pierwszy w kolejce \m/

ja

Odnośnik do komentarza

Tego jeszcze nie było :woot: wpadły mi dwa trofea pod rząd- za przejście do wyższej ligi w sezonach i za wygranie pucharu w sezonach. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym... faktycznie wygrał :woot:  jakiś bug czy coś. Jestem jeszcze w 10 lidze a w pucharach o tarcze EA przegrałem w półfinale hiehie.

Satysfakcji z tego zero ale miła niespodzianka, bo jak narazie to walczyłem w swojej karierze z zabugowanymi trofeami, które nie chciały wpaść, ale nigdy na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...