Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem do 5lvl i gra wogole mnie nie przekonuje. Jest podobna do borderlanda ale przy niej destiny niczym szczególnym mnie nie przekonala. Dla mnie nuda. Multiplayer jest źle zbalansowany. W starciu z pojazdami padamy po jednym strzale. Dodając do tego jak postać wolno porusza sie po mapie a jak pojazdy,to starciu bez boosta dostajemy zdrowo po (pipi)e. Ja po przegraniu 370 godzin w bf liczylem na konkretna odskocznie,ktora mnie przyciągnie na podobny czas ale raczej nie w tej formie.

Odnośnik do komentarza

mam tylko nadzieje, ze w pelnej wersji taka ziemia nie bedzie sie skladala wylacznie z Old Russia i 50 wariacji roznych misji na 1 mapie ?

Multi obecnie nie dziala ? bo doszedlem do 6 levelu i nadal nie mam matchmakingu.

Co z levelami ? w koncu bedzie mozna przeniesc postacie do pelnej wersji ?

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem dzisiaj 3 mecze i ostatni mogę zaliczyć do udanych. Wyszwdlem w końcu z ratio na plus. Zmieniłem broń, poznałem lepiej mapy i gra się przyjemniej. Nadal mi brakuje kogoś do pogrania. Wczoraj chwile z Zaqiem i z Yano? Zagraliamy. Gra mi się podoba bardzo i rozważam zakup na premierę - tylko ekipa by się przydała..

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie bardzo, jedna mapa w multi oraz sa 3 misje fabularne ktorych w alphie nie bylo, level cap to tez 8.

2 mapy multi, Księżyc i Wenus. Ogólnie bardzo fajna "szczelanka", jednak na ps3 nikt z moich znajomych nie gra ;C

 

 

Ale on pytal o roznice do alphy :), wiec tylko jedna mapke dodali.

 

 

@gamerTHC

 

Przytrzymaj trojkat.

 

Akurat duzo wiecej jest w becie w porownaniu do alphy. W sumie zaluje ze zagralem bo wolalem sobie nie spoilowac gry do czasu premiery, ale trudno.

Ma ktoś koda na Xbona?

Ja bede mial

Odnośnik do komentarza

Po alfie byłem pewny, że biorę grę w dniu premiery i miałem zamawiać pre-ordera, po becie zastanawiam sie czy w ogóle kupować tę grę. Ta zaczyna mnie już mocno nudzić, pojedynki pvp sa fajne i to chyba jedyna rzecz, która sprawia, ze jeszcze nie usunąlem bety z dysku. Kampania póki co nudna, może kolejne misje w pełnej wersji będa ciekawsze, ale na razie jest straszna padaka. Misje typu Strike sa całkiem fajne, ale tu potrzeba dobrej ekipy, bo dziś np trafiłem na dwóch kolesi którzy nie wiedzieli co się dzieje i musiałem za nimi latać i ich ciągle leczyć. Chyba bede musiał poczekać na wstępne recenzje aby ostatecznie zdecydować czy zakupić grę.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograł 1szy raz, ale od razy z towarzystwem. Co mogę powiedzieć. Odczucia identyczne jak w Borderlands. Granie w coop jest świetne i wciąga jak bagno. Masa miodu dla mnie. Grania w kampanie samemu nie potrafię sobie wyobrazić. Byłoby to dla mnie nudne. Nie czarujmy się - większość gier napisanych tak, że kampanię da się przejść w coop w całości (lub prawie) traci w momencie jak włączmy ją singlowo. Ameryki tu nie odkryłem. Dla mnie takimi grami były właśnie Bordery, Halo, Gearsy, Crackdowny i pewnie kilka by się jeszcze znalazło, ooo Lara GOL :D Więc zakładając, że mam z kim grać to będzie bdb tytuł. Nie żaden mesjasz, ani GOTY, no chyba że w kategorii coop  :sorcerer: bo nic lepszego na currentgenach raczej w tym roku nie wyjdzie w kwestii rozgrywki dla 2-3 osób. Grafa bdb. Oświetlenie bajka, dynamiczne pory dnia bajka, widoczki achhh (pal licho słabsze tekstury) szkoda trochę nie do końca stabilnego frameratu. Tzn raczej jest 30fps, ale ma takie mikro-zacinki jak się szybko macha kamerą (ustawiłem na 7 póki co).

Co do PVP, tu jeszcze wielu rzeczy nie rozumiem, np. dlaczego moja ta sama broń, dystans i celność nie ściągają shilda/zdrówka tak samo ze wszystkich. Niektórzy jakby nieśmiertelni. Bywają lekkie lagi, widać po tym jak późno koleś pada po szocie. Ale i tak jest b grywalnie. Podoba mi się, jest b.skillowe. O ile kampania przypomina mi Bordery bardziej, tak multi to już Halo dla mnie. Ale nie wiem, czy będę w to jakość namiętnie pykał, multki za bardzo mnie ostatnio stresują. Za stary już chyba :P

 

Konkludując - tytuł zrobił na mnie bdb wrażenie, świetna muza, miodny gameplay. Nie jestem oczarowany, ale podhajpowany na pewno :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Po alfie byłem pewny, że biorę grę w dniu premiery i miałem zamawiać pre-ordera, po becie zastanawiam sie czy w ogóle kupować tę grę. Ta zaczyna mnie już mocno nudzić, pojedynki pvp sa fajne i to chyba jedyna rzecz, która sprawia, ze jeszcze nie usunąlem bety z dysku. Kampania póki co nudna, może kolejne misje w pełnej wersji będa ciekawsze, ale na razie jest straszna padaka. Misje typu Strike sa całkiem fajne, ale tu potrzeba dobrej ekipy, bo dziś np trafiłem na dwóch kolesi którzy nie wiedzieli co się dzieje i musiałem za nimi latać i ich ciągle leczyć. Chyba bede musiał poczekać na wstępne recenzje aby ostatecznie zdecydować czy zakupić grę.

Ale tak to już jest, że ludzie którzy ogrywali Alphę, bardzo szybko nudzą się Betą w pve. Dlaczego? Pewnie dlatego, że w Becie jest prawie dokładnie ten sam wycinek gry co w Alphie i już raz ostro ogrywałeś te misje. Po za tym ograniczenie levelu do 8mego skutkuje tym że nie ma po co farmić przedmiotów bo w pewnym momencie zaczynają wypadać takie których nie będziesz mógł użyć przez za niski lvl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...