Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po alfie byłem pewny, że biorę grę w dniu premiery i miałem zamawiać pre-ordera, po becie zastanawiam sie czy w ogóle kupować tę grę. Ta zaczyna mnie już mocno nudzić, pojedynki pvp sa fajne i to chyba jedyna rzecz, która sprawia, ze jeszcze nie usunąlem bety z dysku. Kampania póki co nudna, może kolejne misje w pełnej wersji będa ciekawsze, ale na razie jest straszna padaka. Misje typu Strike sa całkiem fajne, ale tu potrzeba dobrej ekipy, bo dziś np trafiłem na dwóch kolesi którzy nie wiedzieli co się dzieje i musiałem za nimi latać i ich ciągle leczyć. Chyba bede musiał poczekać na wstępne recenzje aby ostatecznie zdecydować czy zakupić grę.

Ale tak to już jest, że ludzie którzy ogrywali Alphę, bardzo szybko nudzą się Betą w pve. Dlaczego? Pewnie dlatego, że w Becie jest prawie dokładnie ten sam wycinek gry co w Alphie i już raz ostro ogrywałeś te misje. Po za tym ograniczenie levelu do 8mego skutkuje tym że nie ma po co farmić przedmiotów bo w pewnym momencie zaczynają wypadać takie których nie będziesz mógł użyć przez za niski lvl.

 

 

No tak ale zapominasz o jednym fakcie skoro producenci chcą by najwyższy level wpadł jak najszybciej by gracz skupił się na grze do tego miejscówek wciąż nie wiadomo ile będzie a jeśli okaże się że łatwym sposobem na przedłużenie gry będzie ta sama lokalizacja z innym bossem i przeciwnikami z wyższym HP to co nam zostanie. 

Ja wciąż mam odczucie po becie jak i po alfie że ta gra po prostu mnie zanudzi po 2 tygodniach. I niestety anulowałem preordera szkoda bo liczyłem na wielki tytuł a otrzymałem Borderlands z lepszymi widokami, dla mnie to za mało.

Ale to oczywiście moja prywatna opinia, obym się mylił i wyszedł z tego świetny tytuł.

Odnośnik do komentarza

Kod na PS4:

JF4T-A3NF-6A7Q

Wyjeżdżam i mi się nie przyda. Jak ktoś zrealizuje to proszę, aby dał znać, żeby inni na darmo nie próbowali. Miłej zabawy.

Wysłałem kod znajomemu, który rzadziej zaglada na forum. Dziękuje!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

Po alfie byłem pewny, że biorę grę w dniu premiery i miałem zamawiać pre-ordera, po becie zastanawiam sie czy w ogóle kupować tę grę. Ta zaczyna mnie już mocno nudzić, pojedynki pvp sa fajne i to chyba jedyna rzecz, która sprawia, ze jeszcze nie usunąlem bety z dysku. Kampania póki co nudna, może kolejne misje w pełnej wersji będa ciekawsze, ale na razie jest straszna padaka. Misje typu Strike sa całkiem fajne, ale tu potrzeba dobrej ekipy, bo dziś np trafiłem na dwóch kolesi którzy nie wiedzieli co się dzieje i musiałem za nimi latać i ich ciągle leczyć. Chyba bede musiał poczekać na wstępne recenzje aby ostatecznie zdecydować czy zakupić grę.

Ale tak to już jest, że ludzie którzy ogrywali Alphę, bardzo szybko nudzą się Betą w pve. Dlaczego? Pewnie dlatego, że w Becie jest prawie dokładnie ten sam wycinek gry co w Alphie i już raz ostro ogrywałeś te misje. Po za tym ograniczenie levelu do 8mego skutkuje tym że nie ma po co farmić przedmiotów bo w pewnym momencie zaczynają wypadać takie których nie będziesz mógł użyć przez za niski lvl.

 

 

No tak ale zapominasz o jednym fakcie skoro producenci chcą by najwyższy level wpadł jak najszybciej by gracz skupił się na grze do tego miejscówek wciąż nie wiadomo ile będzie a jeśli okaże się że łatwym sposobem na przedłużenie gry będzie ta sama lokalizacja z innym bossem i przeciwnikami z wyższym HP to co nam zostanie. 

Ja wciąż mam odczucie po becie jak i po alfie że ta gra po prostu mnie zanudzi po 2 tygodniach. I niestety anulowałem preordera szkoda bo liczyłem na wielki tytuł a otrzymałem Borderlands z lepszymi widokami, dla mnie to za mało.

Ale to oczywiście moja prywatna opinia, obym się mylił i wyszedł z tego świetny tytuł.

 

Jeżeli okazało by się, że zawartość Bety to np 20% całej gry to podzielam Twoje obawy. Ale jeżeli okaże się, że zawartość Bety to 20% rozgrywki na ziemi to szacun dla Bungie. Mam nadzieję, że odrobili lekcje i wiedzą, że MMO ma szansę na przeżycie tylko jeżeli posiada ogromny zróżnicowany świat i fajny endgame.

Odnośnik do komentarza

Trochę ograłem i przyznam, że jestem zdecydowany, by kupić gierkę w premierę, mam nadzieję, że poniesie ich trochę fantazja z fabułą w ,,singlu'' bo mają pole do popisu. PvP jest w porządku, ludzie trochę nie ogary czasami, przykładowo - moja dzisiejsza drużyna bravo - zamiast zdobywać baz ustawili się w pięcioro w kółeczku i zaczęli tańczyć, gdy zobaczyli, że alpha wyprzedza nas o 4000pt, cóż mogłem zrobić - przyłączyłem się do densa... no limit 8 poziomu jest denerwujący, gdy wypadnie broń na 9 lvl lub wyższym i można się co najwyżej na obrazek pogapić ze ślinką na jakiś lincz przy jej użyciu. Z drugiej jednak strony plus jest taki, że można ograć wszystkie 3 klasy w szybkim tempie i zdecydować przy której zostać na dłużej. Najgorzej imo grać na księżycu, bo rzucają się na pojazdy z działkami i robią przy ich użytciu z jaj druty telegraficzne, co zabija rozgrywkę. Jak wyjdzie pełna wersja i będzie się tu zbierała jakaś ekipa, to piszę się na jakieś gierczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miejscowek w pelnej wersji bedzie od groma. Sama ziemia bedzie skladac sie z 6 lokacji:European Deadzone, The Last City, Mumbai Push, Old Russia, Old Chicago,Twilight Gap. Wiecej o miejscowkach mozecie poczytac na:

http://uk.ign.com/wikis/destiny/Earth

 

 

No to git, obawiałem się, ze będzie inaczej :)

 

Odnośnik do komentarza

To nawet nie chodzi o ilość miejscowek ale właśnie o ten nudnawy gameplay. Co z nowych lokacji jak na kazdej będzie chodzic o to samo:zabij wszystkich i zbierz przedmioty. Pewnie, to kwestia gustu ale dzieki za betę,pogram w Dragon's Teeth :)

Sprzedam tez niezdecydowanych, recenzje pewnie będą mega pochlebne...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że Destiny zasługuje na pochlebne recenzje. Przecież gra w gruncie rzeczy jest dobra. Mimo tego , że chodzi głównie o strzelanie ( a o co innego może chodzić w FPS?!) misje podobne, ale na tyle różne by mnie osobiście nie nużyły. Tylko ta 2 dniowa przerwa w becie jest nie do zniesienia. Gra uzależnia i w dniu premiery ląduje u mnie w czytniku. A wszystkich chętnych do pogrania zachęcam do wysyłania zaproszeń do znajomych na psn z dopiskiem forum psx:)

Odnośnik do komentarza

Trochę ograłem i przyznam, że jestem zdecydowany, by kupić gierkę w premierę, mam nadzieję, że poniesie ich trochę fantazja z fabułą w ,,singlu'' bo mają pole do popisu. PvP jest w porządku, ludzie trochę nie ogary czasami, przykładowo - moja dzisiejsza drużyna bravo - zamiast zdobywać baz ustawili się w pięcioro w kółeczku i zaczęli tańczyć, gdy zobaczyli, że alpha wyprzedza nas o 4000pt, cóż mogłem zrobić - przyłączyłem się do densa... no limit 8 poziomu jest denerwujący, gdy wypadnie broń na 9 lvl lub wyższym i można się co najwyżej na obrazek pogapić ze ślinką na jakiś lincz przy jej użyciu. Z drugiej jednak strony plus jest taki, że można ograć wszystkie 3 klasy w szybkim tempie i zdecydować przy której zostać na dłużej. Najgorzej imo grać na księżycu, bo rzucają się na pojazdy z działkami i robią przy ich użytciu z jaj druty telegraficzne, co zabija rozgrywkę. Jak wyjdzie pełna wersja i będzie się tu zbierała jakaś ekipa, to piszę się na jakieś gierczenie.

Podczas tego tańca pyknac orbem w środek tylko :) Ja natomiast zauważyłem ze sporo osób tylko neutralizuje punkty i biegnie dalej zamiast je zdobywać.
Odnośnik do komentarza

Jak z początku byłem sceptycznie nastawiony, tak jednak dokładnie jak kolega Tooptek w becie nie mogę się od Destiny oderwać. Zaskoczył mnie świat który w sumie podobał mi się od początku, chciałbym jedynie aby było może więcej sidequestów typu "Devil's Lair" bo podczas niej cieszyłem się jak murzyn blaszką. Graficznie wypada naprawdę ładnie czy to na PS4 czy PS3 (ah te pre-ordery i PS+ na dwóch konsolach - zacna rzecz) choć zdecydowanie preferuje wersje na PS4 (za(pipi)isty pad, wyższa rozdziałka, ostrość tekstur i znaczna mnogość obiektów na ekranie). 

 

Słyszałem że postacie z Bety nie będzie można przerzucić do pełnej wersji ale tak mi się tytuł z podobał że wcale się nie pogniewam jak zaczne od nowa. Patent z poziomami trudności do singla również wydaje mi się trafny i ciekawy, mam tylko nadzieje że w przyszłości lub w ogóle w pełnej wersji twórcy nie skupią się tylko i wyłącznie na Crucible (fabuła zapowiada się przednio) tylko będą co rusz coś do singla oferować (nowe misje, lokacje, dodatki fabularne etc.). Szczerze to zastanawia mnie jak tytuł się sprzeda i czy rzeczywiście w 2016r. ujrzymy kolejną część (podobno Bungie podpisało umowę z Acti na 3 pozycje z Destiny na 2014, 2016 oraz 2018r.).

 

Teraz tylko czekać na to aż znowu pociupię w Bete a potem nic tylko łykać pełną wersje :-]

Odnośnik do komentarza

Ludziska mam dylemat życiowy :) jaram sie destiny, ale niedawno kupiłem ps3 ss i jestem póki co zadowolony. Tak wiec nie wiem czy kupic wersje na ps3 czy dolozyc troche i kupić ps czwórkę.. Będzie troche ludzi gralo w to na ps3?? Będzie taki sam fun jak na ps4??

Jesli oczekujesz, ze oprawa A/V bedzie miazdzaco lepsza, to radze pozostac przy Ps3. Roznica miedzu past, a next-gen., to troche lepsze tekstry, oswietlenie, wiecej polygon'ow itd. W ogole, jak odpalilem bete na PS4, to mysalem ze gram na Ps3- bardzo slabiutko. Dla Destiny raczej nie warto marnowac 2 tys kola. Lepiej kase zainwestowac w wakacyjna wycieczke. :)

Odnośnik do komentarza

 

Pakuje se Warloka na PvE do momentu w ktorym wszystkie pasywne bede mogl zmienic na tarcze.

Możesz rozwinąć?

 

W drzewku rozwoju umiejętności masz pasywne skille, które dają boosta do Armoru, Recovery i Agility. Dla przykładu z jednego drzewka możesz wybierać między trzema - Recovery i Agility (odblokowywane jako pierwsze), Armor i Recovery i Armor i Agility.

Po 8 lvlu możesz dalej farmić skille, tak żeby zamienić Revovery i Agility na Armor i Recovery, tak żeby mieć jak najwięcej wytrzymałości w PvP.

 

Chodzi konkretnie o skille:

 

ARCANE WISDOM

 

Training focused on battle recovery and speed.

Arcane Spirit - Training focused on battle recovery and toughness.

Arcane Force - Training focused on toughness and speed.

 

ANCESTRAL ORDER

 

Training focused on all attributes.

Chaos Order - Training focused on raw speed.

Divine Order - Training focused on toughness at all costs.

 

 

Recovery to szybkość w jakim odnawiane jest życie (na sam start odnawiania się życia trzeba i tak czekać tyle samo statystyka nie ma na to wpływu).

Armor to lepsze tarcze,

Agility to szybkość poruszania się i skakanie (do PvP się średnio nadaje).

 

 

Jesli oczekujesz, ze oprawa A/V bedzie miazdzaco lepsza, to radze pozostac przy Ps3. Roznica miedzu past, a next-gen., to troche lepsze tekstry, oswietlenie, wiecej polygon'ow itd. W ogole, jak odpalilem bete na PS4, to mysalem ze gram na Ps3- bardzo slabiutko. Dla Destiny raczej nie warto marnowac 2 tys kola. Lepiej kase zainwestowac w wakacyjna wycieczke. :)

Wycieczka to jednorazowa przygoda, a za 2tyś masz sprzęt przy którym będziesz się bawił przez najbliższe kilka lat ;] Bez porównania. PS3 na PS4 i tak trzeba będzie kiedyś zmienić. Ja tam nie żałuje wczesnego zakupu i gry w Destiny na PS4, a nie męczenie się na PS3.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wycieczka to jednorazowa przygoda, a za 2tyś masz sprzęt przy którym będziesz się bawił przez najbliższe kilka lat ;] Bez porównania. PS3 na PS4 i tak trzeba będzie kiedyś zmienić. Ja tam nie żałuje wczesnego zakupu i gry w Destiny na PS4, a nie męczenie się na PS3.

 

Męczenie się na PS3? Strzela się? Strzela się. Biega się? Biega się. - te same możliwości co na ps4 :D A grafika to przynajmniej dla mnie drugorzędna sprawa. Wiem, że to co piszę ma znaczenie tylko w przypadku gier na obie generacje ale yebacz, #yolo.

Odnośnik do komentarza

Męczenie się na PS3? Strzela się? Strzela się. Biega się? Biega się. - te same możliwości co na ps4 :D A grafika to przynajmniej dla mnie drugorzędna sprawa. Wiem, że to co piszę ma znaczenie tylko w przypadku gier na obie generacje ale yebacz, #yolo.

To nie jest kwestia tylko wysokiej jakości tekstur. Będziesz miał PS4 to zrozumiesz ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...