Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A faktycznie, to drugie to Scout Rifle, nie zwróciłem uwagi :) W takim razie odpuszczam, bo posiadam już Vision of Confluence - chyba najlepszego Scouta w grze.

Butki i rękawice kupione, jeszcze szmatkę dla mojego Titana zakupię, niech się nosi modnie ;)

Albo jeszcze zagram, żeby porobić Bounty, które już wziąłem - zawsze to dodatkowy EXP.

Odnośnik do komentarza

Ja z chęcią zrobiłbym raid po raz pierwszy. Mam warlocka na 26 bodajże. Ktoś chętny na dziś wieczór?

 

Gram na ps4

 

Też gram na PS4, też nie robiłem jeszcze raida, mam Warlocka na 28. Spróbujmy zebrać ekipę może na poniedziałek wieczór? Ktoś jeszcze z forumka chętny pograć w dobrym towarzystwie bez spiny? ;)

Odnośnik do komentarza

Zrobione.

 

jEEhtQF.jpg

 

Warlock i Hunter jeszcze do poprawki, bo nie mają dokładnie takiego ekwipunku, jaki bym chciał mieć, ale 30 są. Najgorzej jest na Hunterce - po siedmiu Raidach, często robionych od razu na Hard, wpadły ręce, potem przez kilka kolejnych jeszcze dwa razy ręce i wczoraj dopiero hełm... Buty wziąłem z Iron Bannera, a klatkę egzotyczną.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Wow, szacun - ja ledwie Titana mam na 28. levelu (w sumie to już 29.) - klata egzotyczna (Xur), rękawice i nogawki z Iron Banner, hełm od jakiegoś innego kupca.

Cienko, ale praktycznie nie gram Raidów, bo czuję się tam, jak piąte koło u wozu - same zgrane ekipy, wszyscy zciśnieniowani itp. Ukończyłem chyba ze 3 Raidy tylko i chętnie pograłbym jeszcze jakieś.

Mój Warlock i Hunterka za to leżą i kwiczą - po 10. levelu na postać, ale wiem, że trzeba będzie przynajmniej wymaksować po jednej z klas dla nich, chociażby dla trofeum.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie koledzy czy tego triala mozna jeszcze oficjalnie zasysac? Chcialbym zadzwonic do supportu i zapytac dlaczego ja nie moge tego uczynic, ale jesli tej wersji probnej nie mozna juz znikad pobrac (ulegla wygasnieciu) to nie chcialbym sie przed supportem osmieszac...

Odnośnik do komentarza

Zapowiedź dodatku Dark Below, nie można wkleić samego video, więc z góry przepraszam administrację za sam link: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/11/23/exclusive-destiny-video-first-look-bungie-introduces-the-dark-below.aspx?utm_content=buffer83bf3&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

EDIT

Materiał jest już dostępny na YouTube

 

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie koledzy czy tego triala mozna jeszcze oficjalnie zasysac? Chcialbym zadzwonic do supportu i zapytac dlaczego ja nie moge tego uczynic, ale jesli tej wersji probnej nie mozna juz znikad pobrac (ulegla wygasnieciu) to nie chcialbym sie przed supportem osmieszac...

Ja pobrałem trial chyba 22.11, ale pewien nie jestem.

 

Całkiem udana strzelanka z tego wyszła, po odpaleniu na próbę kilka godzin mi wpadło, jak jeszcze po drodze kilka kumatych osób się trafi to jest naprawdę fajnie. No i jest dość silny syndrom mmo: przejdę dalej, może jakiś fajny drop będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja niestety zagrałem w demo i teraz czekam na fulla. Wciąga. A gram na PS3. Jak pierwszy raz odpaliłem to prawie sie zwymiotowałem taka grafika;) ale serio nie jest złe i robi pozytywne wrażenie. Jak sie gra to chyba mózg jakos filtruje obraz hehe i grafa mi sie podoba. Pewnie na PS4 bardziej by mi sie podobała ale cały feeling gry jest podobny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja niestety zagrałem w demo i teraz czekam na fulla. Wciąga. A gram na PS3. Jak pierwszy raz odpaliłem to prawie sie zwymiotowałem taka grafika;) ale serio nie jest złe i robi pozytywne wrażenie. Jak sie gra to chyba mózg jakos filtruje obraz hehe i grafa mi sie podoba. Pewnie na PS4 bardziej by mi sie podobała ale cały feeling gry jest podobny.

 

He he, miałem podobnie. Przy okazji BETY stwierdziłem, że jakieś to niewyraźne. Gdzieś wyczytałem tekst o "symulatorze wady wzroku" i było w tym sporo prawdy, a teraz jak sam gram już szmat czasu w pełniaka na PS3 to ciągle łapię się na tym, że zachwycam się widokami, grą świateł czy szczegółowością niektórych tekstur.

Najlepsze jest to, że jak zagrałem u kumpla na PS4 to chciałem wrócić do swojej, bo za sterylnie tam było :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...