Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz 14 bo 2 dostałem z public eventow i dupa. Też nie mam na co wydać. Na czym najlepiej farmic ascendant shards ?

Tylko daily.

 

 

Ta cała gra polega chyba na tym by zdobyć Ice'a i G-horna :/

Nawet mnie nie denerwuj. Ja gram systematycznie i bez większych przerw i dostaję wuj, a niektórzy po dwóch tygodniach laby wchodzą na WHS i WNS i dostają to co ja chcę.

 

Także w tym tygodniu dostałem Thunderlorda i pewnie przez następny kwartał będę zgarniał niebieskie engramy, a inni z którymi gram egzotyki.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

W końcu naprawią Crotę Panowie koniec z czitami :)

 

Wczoraj robiliśmy Raid jak Pan Bóg przekazał i on jest na prawdę fajny a nie wymaga zbyt wiele od postaci na 31, nie ogarniam jak ktoś w ogóle chce sobie odbierać przyjemność z gry i przechodzi to na glitch'ah

Edytowane przez DemogorgoN
Odnośnik do komentarza

Najpopularniejsze bronie w Destiny:

 

Bungie podzieliło się statystykami na temat najpopularniejszych narzędzi mordu społeczności Destiny. Ciekawi wyników?

 

Poniższa plansza przedstawia spluwy najpopularniejsze wśród graczy powyżej poziomu 20 w okresie ostatnich dwóch tygodni.

 

120150109152036.jpg

Tak prezentuje się z kolei najpopularniejsza 10 podstawowych broni wśród wszystkich graczy (od najbardziej do najmniej popularnej).

  • Vision of Confluence
  • Khvostov 7G-02
  • Cydonia-AR3
  • The Stranger's Rifle
  • Marshal-A
  • Suros Regime
  • Marshal-A1
  • Atheon's Epilogue
  • Shingen-E
  • Galahad-E
A oto najpopularniejsze pukawki pierwszego wyboru w trybie Crucible.
  • SUROS Regime
  • Vex Mythoclast
  • Thorn
  • Atheon's epilogue
  • Shingen-E
  • Cydonia-AR3
  • The Last Word
  • Galahad-E
  • Up For Anything
  • The Stranger's Rifle
http://www.gram.pl/news/2015/01/09/oto-najpopularniejsze-bronie-w-destiny.shtml

 

Iron Banner od 13.01 do 19.01

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...