Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze jedyne co Hard zaoferuje to nowe 4 bronie, statek i shader, jedyne miejsce gdzie te rzeczy wypadna to Crota. Nie ma wiec najmniejszego sensu w ogole przechodzic wczesniejszych lokacji, jezeli ktos ma juz 32lvl. Smuteczek.

Jezeli base level to teraz 33, to oznacza, ze Crota bedzie na 35 poziomie. Lekko powalilo Bungie.

Odnośnik do komentarza

Ice breaker u xura, wydaję coiny jak poje.bany :D

Tak samo. W robocie przeczytałem na forumku, że jest Ice to musiałem szybko obczaić na planet destiny, czy czasem ktoś se jaj nie robi. I nie! Moja gęba cieszyła się przez kolejne trzy i pół godziny jakie zostały mi do końca roboty. W domu, szybko obiad i Destiny z nadzieją, że nie było ataków DDoS na PSN i sieć działa jak należy. Dodatkowo jeszcze kupiłem ten kanciaty hełm dla tytana i zostało mi jeszcze 16 SC.

 

Wczoraj Vex, dzisiaj Ice. Coś mi się wydaję, że przez pół roku nie wylosuję ani jednego legendarnego engramu :P

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to przez ostatnie dwa tygodnie RNGesus się do mnie uśmiecha, bounty na thorna i badjuju następnie mida multi tool, kolejne bounty na invective wczoraj jeszcze z nighfalla The Truth wypadł a teraz cygan wylosował Icebreakera.

 

2 minuty po 10 wpadłem na tower -  byliście tam kiedyś podczas resetu ?  całe lobby biega za sobą i szuka xur'a i jak już go dopadną to wszystkie niebieskie znaczniki zlewają się ze sobą xD Kolejne dwie minuty później włączyłem patrol na ziemi , ICEBREAKER in your face : wszyscy biegają,tańczą i śpiewają strzelając do mobków na 4 lvl z chyba najmocniejszej giwery w grze. Jak ta snajpa pizga, dosłownie odkryłem gunplay na nowo  :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Yaaaaayy! Cytując klasyka - "Ice, Ice, Baby"  :lol:

Jak tylko poczytałem, co tu skrobiecie, od razu odpaliłem Destiny, wyśledziłem cygana i wcisnąłem mu garść srebrników w zamian za Icebreakera - nareszcie! :)

Tyle osób się tu nim jara (oraz Vexem i Gjallarhornem, ale te dwa mam już), że strasznie mnie bolał jego brak (zwłaszcza, że moje obydwie posiadane snajpy mają max 300).

Mimo że ten tydzień nie jest dla mnie zbyt owocny (wiem, cieszycie się :lol: ) i udało mi się zrobić zaledwie jeden Raid (VoG, ale goovno dropnęło), to przybycie Xura wynagrodziło mi straty :)

Teraz można w spokoju skupić się na Iron Banner, podbijać rangę i wyrwać dwie pary rękawic - bonusy do różnych giwer się przydadzą, choć chyba bardziej w PvP jednak (do PvE przydałyby się nogawki z perkiem na większą ilość amunicji - obstawiam, że będą za miesiąc, być może w komplecie z jakimś fajnym hełmem).

Tak czy siak - jest fajnie, więc lecę na IB robić kolejne bounty :)

Odnośnik do komentarza

Ice Breaker rządzi! Wczoraj, a w zasadzie dzisiaj robiłem raida VoG na normalu i pierwszy raz użyłem tylko 1 zapas naboi i to do rakietnicy, a tak... rewelacja! :) Kto nie ma niech kupuje, bo na dłuższe walki jest idealny. Teraz widzę szansę na samotne skończenie Weekly Heroic Strike, bo wczoraj przez brak naboi strasznie mi się dłużyło i bez pomocy się nie obeszło...

 

A mi znowu z raida wpadły same zapasy i żadnej broni... :( Raz tylko dostałem legendarną rakietnicę, ale tylko do max 300, a sam mam już wymaksowaną inną na 331... :(

 

To jak robimy dzisiaj raida? :D Ja się piszę, tylko tym razem użyję sobie Hunterka 29 lvl... :)

Odnośnik do komentarza

Grałem sobie dzisiaj pvp, bo chcę kupić u crucible q. Ten auto rifle z trzecim okiem. Zagralem kilka meczy i moim ostatnim był control na merkurym. Mecz nieszczególnie udany, ratio 1.0, przed ostatni w tabeli, ale mecz wygrany no i co? Poczułem się jakbym przeszedł deptakiem pełnym ludzi i jako jedyny znalazł grude złota wielkości pięści.

 

Tak. Wylosowałem gjallahorna :D

 

Edytowane przez McDrive
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj powalczyliśmy trochę w VoG. 4 strażników z forum i 2 ze świata. Było całkiem klawo, akcja była wartka, ale skończyliśmy już w Vault Of Glass na etapie z portalami. Maksymalnie po(pipi)ane.. Czy można kontynuować raid od chekpointa, ale z inną ekipą? Tzn. host musi być ten sam. tzn. fireteam leader, ale jak z resztą ? Po prostu zamiast z burgerami, dokończylibyśmy to z Polakami, bo komunikacja jest kluczowa, a  chłopaki, zwłaszcza ten z Holandii coś nie kumał za bardzo ;P 

 

#piotros, Krizz, Kymel - obczajcie ten filmik od 37 minuty do konca :) 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...