Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze pamiętałem, że trzeba było wejść do 2 portali i jak widać, to trzeba wyjść z 2 tarczami i potem bronić cornflux'a na środku, a potem zaczyna się seria z teleportacją i oracle'ami w środku...

Ja dzisiaj będę musiał wcześniej skończyć, więc musielibyśmy zacząć wcześniej, tylko nie wiem, o której będę przy konsoli. :(

 

Swoją drogą, to niezły raidowy weekend miałem... :D W nocy z piątku na sobotę zaliczyłem go raz, a wczorajszej nocy prawie się udało zaliczyć drugi raz... :D To jeszcze mógłbym go zaliczyć 3 raz, ale na razie mam chyba raidów dosyć... zabierają za dużo czasu, a za mało się dostaje... Praktycznie shardy i energy dostaję za public eventy, więc nie wiem czy drugi sposób nie jest szybszy...

 

Teraz wypadałoby zrobić jeszcze Crotę, bo tylko ona mi została, a tam można pozbierać elementy zbroi z lightem na max 36, co sumarycznie ma dać 32 poziom...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ja tym gjallahornem nie umiem sie cieszyc. ubolewam dalej na brakiem vexa, hawkmoona no i fatebringera:(

Suros, Vex, Ice i Gjall już mam(i wiele innych). Jedyne czego mi brakuje to Monte Carlo. Może kiedyś się trafi
A gdzie zdobyłeś Surosa? Na niego poluje ale niestety nie chce wpaść. Mam już IBx3, Bad Juju i Gjallahorna a surosik nadal poza zasięgiem Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

 

 

ja tym gjallahornem nie umiem sie cieszyc. ubolewam dalej na brakiem vexa, hawkmoona no i fatebringera:(

Suros, Vex, Ice i Gjall już mam(i wiele innych). Jedyne czego mi brakuje to Monte Carlo. Może kiedyś się trafi
A gdzie zdobyłeś Surosa? Na niego poluje ale niestety nie chce wpaść. Mam już IBx3, Bad Juju i Gjallahorna a surosik nadal poza zasięgiem

 

Kupiłem gdy pojawił się drugi raz u Xura :P

Odnośnik do komentarza

A mnie na niego nie bylo stać nawet za drugim razem (nie wiedziałem, z czym to się je wtedy) i później oszczędzałem kasę na kupno, ale cygan nie chciał znów go przynieść.

Teraz mam dwa :) Pierwszy wypadł za całe 40 sekund walki w kończącym się meczu Iron Banner, a drugiego wyciągnąłem z pierwszej skrzynki na Crocie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mnie na niego nie bylo stać nawet za drugim razem (nie wiedziałem, z czym to się je wtedy) i później oszczędzałem kasę na kupno, ale cygan nie chciał znów go przynieść.

Teraz mam dwa :) Pierwszy wypadł za całe 40 sekund walki w kończącym się meczu Iron Banner, a drugiego wyciągnąłem z pierwszej skrzynki na Crocie :)

Czasem mi się wydaje że gra ma zapisany kod kto ma mieć w niej szczęście ;)

Odnośnik do komentarza

 

Statystyki nagród (na podstawie wykonanych 400 Strików każdego rodzaju przez dwóch graczy, czyli uczestniczyli w 200 misjach):

  • Enegrany rzadkich pancerzy – 432 (1.08 per strike)
  • Enegrany rzadkich broni – 200 (0.5 per strike)
  • Enagramy legendarnych pancerzy – 11 (1 every ~36 strikes)
  • Enagramy legendarnych broni – 9 (1 every ~44 strikes)
  • Egzotyczne bronie – 8 (1 every 50 strikes): icebreaker, hardlight, hawkmoon, 4th horseman x2, monte Carlo x2, No Land Beyond
  • Legendarne statki – 12 (1 every ~33 strikes)
  • Motes of light – 28 (1 every ~14 strikes)
  • Strange coins – 12 (1 every ~33 strikes)

biggest bullshit i ever heard. nigdy nie dostalem egzotyka ze straiku, jeden statek i kilka legendarnych. /played 9.9.14

Odnośnik do komentarza

 

 

Statystyki nagród (na podstawie wykonanych 400 Strików każdego rodzaju przez dwóch graczy, czyli uczestniczyli w 200 misjach):

  • Enegrany rzadkich pancerzy – 432 (1.08 per strike)
  • Enegrany rzadkich broni – 200 (0.5 per strike)
  • Enagramy legendarnych pancerzy – 11 (1 every ~36 strikes)
  • Enagramy legendarnych broni – 9 (1 every ~44 strikes)
  • Egzotyczne bronie – 8 (1 every 50 strikes): icebreaker, hardlight, hawkmoon, 4th horseman x2, monte Carlo x2, No Land Beyond
  • Legendarne statki – 12 (1 every ~33 strikes)
  • Motes of light – 28 (1 every ~14 strikes)
  • Strange coins – 12 (1 every ~33 strikes)

biggest bullshit i ever heard. nigdy nie dostalem egzotyka ze straiku, jeden statek i kilka legendarnych. /played 9.9.14

 

Dwóch największych farciarzy jeśli chodzi o drop jakich widziałem , przepraszam, o jakich przeczytałem :D Chyba że hamburgery mają lepszy drop wpisany w kod gry ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...