Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj też zagrałem sobie z randomami z lfg, ale tym razem VoG Hard i co? Zginąłem przy pierwszym teleporcie ludzi w trakcie walki z Atheonem. Także resztę potyczki obserwowałem z filaru otwierającego portal z Marsa. Udało im się go pokonać, a ja który nic nie zrobiłem dostałem Vex Mythoclast :D Jęki zawodu Amerykanów były niesamowite.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że musieli dać icebrekera skoro chcą wprowadzić Crote na Harda, zwykłymi pukawkami nie dało by rady jej ogarnąć w przyzwoitym czasie. Hard wejdzie w życie za około tydzień. Wiec jest czas aby wymaksować broń. Oczywiście ranga broni maleje :D Ale chyba teraz na cygana nie ma co narzekać. Dzisiaj Icebreaker, a za tydzień Galjahorn. A dlaczego? Większość z graczy wyda kasę dzisiaj i nie będzie miała na za tydzień aby kupić sobie galjahorna:D

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

Ice Breakera trzeba mieć, jak ktoś nie ma to powinien sprzedać matkę za streńdż kojny żeby tylko mieć kaskę na IB. I to nie jest tak, ze dali Ice Breakera, stuff u Xura generuje się losowo z puli która jest dostępna dla wszystkich kąsol (dlatego nigdy nie było takiego np Monte Carlo) stąd cyrki typu Sunbreakersy 3 razy w miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Ajsem możesz sobie regenerować ammo jak ci się w innej broni z tego slotu skończy, handluj.

no ja rozumie, ale hammer'em możesz naqurviać w nieskończoność o ile trafiasz krytyki. Ice jest dla casuali, hammer dla prosów? hiehie Dziś jest Ice, ale dlaczego nikt nie pisał, że jest też Obsidian Mind?! Przecie moja warloczka posika się z radości jak jej to kupię. Czekałem na tę czapkę! Mam już wszystko  aby wbić 32 level - teraz tylko farmić materiały :)

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...