Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

To kto finalnie chętny na raida (VoG normal) dzisiaj start między 19 a 20?

Je jestem, mam też 2 chętnych na 31 i 30 poziomie, więc jest już nas 3.

Orion jako 4, Kymel się chyba też pisał i nie wiem czy Krizz będzie. Jak nie, to gramy z z2djtkose i mamy komplecik... :)

 

W razie co mam jeszcze chętnego na zrobienie raida w piątek od 18tej, ale nie wiem czy ja będę mógł...

 

Wczoraj udało mi się zrobić Nightfall'a, ale walka była nieziemska. Istotną taktyką jest strzelanie z broni Arc, czyli tej z niebieską gwiazdeczką. Zadaje ona najwięcej obrażeń przeciwnikom z żółtymi paskami. Dodatkowo przydają się granaty oślepiające od Tytana i jego osłona wspomagająca życie, a nie bronie.

A za przejście wpadł mi o dziwo egzotyczny hełm dla Tytana, który poszedł od razu na exotic shard i dzięki temu wymaksowałem 3 postać... :D Teraz mam wszystkie 3 postaci na 31 poziomie. Pozostało mi jeszcze tylko dokończyć drugie podklasy dla Warlocka i Huntera i jest git... :) Najciekawsze, że jednej osobie wpadło Monte Carlo, ale niestety nie byłem to ja...

A jeszcze za daily na 30 poziomie wpadła mi legendarna łapka, ale nie z dodatku dająca to samo, co miałem wcześniej już wymaksowane, więc też poszła na części.

Wczorajszy dzień uważam za udany... :D

Edytowane przez piotros
Odnośnik do komentarza

Brakuje nam 1 osoby do Vault Of Glass Normal. Jakby co to zapraszać i jedziemy :)

 

Zrobiliśmy VoG na normalu. Cóż to była za jazda :D na początek wielkie dzięki dla ekipy: Piotros, z2djtkose, kymel i reszta. Raid pękł w jakieś półtorej godzinki w tym mieliśmy z 20 minut przerwy. Flawless przejście, 2 razy powtarzaliśmy tylko portale przed Atheonem, a tak to luks malina. Do tego co miałem loot to po prostu kosmos. Dostałem 2x buty Tread Of The Hezen Lords, Suros Regime, Vision Of Confluence i Corrective Measure. Rewelacja po prostu. Wczoraj odczuwałem znużenie Destiny z powodu na brak motywacji spowodowanej lepszym lootem bo nic nie leciało od dłuższego czasu.. od teraz mam ochotę na(pipi)iać ile tylko się da. Jeszcze raz dzięki, bo zabawa była przednia. 

Edytowane przez orion50
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A wiecie, że to jak się gra komu jaką bronią to kwestia każdego gracza z osobna ? dla ciebie to może być kupa gówna dla innego świetna pukawka. Przykład egzotycznego thunderlorda, dla mnie jest to świetny mashingun a znajomy go zmielił bo stwierdził że to kupa.

To jak się komu gra, owszem. To jak wygląda, owszem. KWESTIA GUSTU.

 

Ale statystyk broni nie ominiesz, więc ich porównanie i ocena jest obiektywna.

To tak jak z samochodami. Może Ci się lepiej prowadzić jedno auto ale inne ma mocniejszy silnik a co za tym idzie, jest szybsze :)

 

Wniosek? 

Może i gra Ci się świetnie tym heavy egzotykiem, ale nie będzie on tak skuteczny jak Gjallahorn na raidzie.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Atheon's Epilogue na raid nie jest jakoś specjalnie dobry. Grałem nim 2 raidy i jakoś nie odczułem jego specjalnych właściwości. Mam go wymaksowanego na 300 i żeby zbić oracle'a muszę ponad połowę magazynka wystrzelić, nie mówiąc o normalnych przeciwnikach... A wczoraj wpadł mi drugi Atheon i poszedł od razu na części...

 

A ja wczoraj dostałem w końcu Husk of the pit i przerobiłem go na legendarnego Eidolon Ally i muszę powiedzieć, że ten auto rifle daje czadu... mimo małego impactu rozwala przeciwników jak żaden inny wymaksowany auto rifle, który posiadam. W połączeniu z Ice Breakerem uważam go za broń idealną, a ma dopiero 272 obrażeń... szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że ta zwykła broń husk of the pit jest taka dobra, bo już wcześniej 2 zniszczyłem... :)

 

No to lecę poszukać XuR'a... :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...