Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałoby sie na pvp ;)

 

Pomysłowy Dobromir stworzył sobie automat do pakowania w Destiny

small_939001932.jpg

 

Pomimo uznania przez część krytyków i graczy Destiny za największe rozczarowanie 2014 roku, spora grupa osób gra cały czas w najnowszy tytuł Bungie. Niektórzy konstruują bardzo pomysłowe "roboty", które załatwiają za nich pakowanie postaci.

 

 

Jednym z takich pomysłowych graczy jest Yavin427, który zaprezentował na YouTube swoją cudaczną konstrukcję, która automatyzuje proces pakowania zawodnika w Destiny. Małe ramie z siłownikiem, które możecie ujrzeć na wideo wciska nieustannie przycisk odpowiedzialny za atak wręcz. W drugiej opcji Yavin427 dodał do tej opcji jeszcze strzelanie z giwery.

 

Po zamontowanie takiego urządzenia na padzie wystarczy włączyć poziom Ocean of Storms i czekać na kolejne fale przeciwników, aż do śmierci zawodnika. Po śmierci i „respawnie” proces powtarza się automatycznie.

Pierwszy komentarz pod filmikiem: still better than going through story mode :D
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

fajny dzis dzien mimo braki dropu konkretnego wpadl 32 poziom, crota do samego bosa zrobiona dwa razy to samo z vog. dokonczy sie w tygodniu chociaz w(pipi) bo znowu brak fatebringera:/ moze chociaz vex wypadnie. hand cannona z croty na razie nie marze bo jeszcze za cienkie bolki jestesmy na hard ale moze w koncu wpadnie..

Odnośnik do komentarza

fajny dzis dzien mimo braki dropu konkretnego wpadl 32 poziom, crota do samego bosa zrobiona dwa razy to samo z vog. dokonczy sie w tygodniu chociaz w(pipi) bo znowu brak fatebringera:/ moze chociaz vex wypadnie. hand cannona z croty na razie nie marze bo jeszcze za cienkie bolki jestesmy na hard ale moze w koncu wpadnie..

Przy dobrych wiatrach jak przejdziemy na hardzie crote i bedzie dobry lot odnośnie shardów to też bedzie 32 :) Damy rade na krocie.

Odnośnik do komentarza

No pomysł był może nie tyle kiepski co dość odważny haha :)

dobry koncept Piotros. Teraz już mniej więcej wiemy co i jak, także sądzę, że byłoby spoko. Dobrze by było grać tylko z rodakami, a jak już z kimś z zagranicy to żeby kumał o co chodzi. Bo rajd jest spokojnie do zrobienia od początku to końca w maks 2 godzinki. Ciśnie ktoś dzisiaj weekly heroic strike ? 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

To i ja odpalam PS4 o 19tej i możemy grać daily, weekly na 30tkach... :) Mam 3 postaci (2x31 i 1x30), więc mogę grać... :D

Nightfalla próbowałem zacząć samemu, ale nie byłem w stanie przejść pierwszego zmasowanego ataku przeciwników i od razu ginąłem. Nawet wymaksowany Ice Breaker sobie nie radził... :( Ale we 3 może się udać, chociaż nie wiem czy nie szkoda czasu na nightfalla...

 

Raida może jutro (czwartek) zrobimy, żeby zacząć tak 19-20? Do 22giej powinniśmy skończyć, tym bardziej, że mam postaci na wyższych poziomach niż w weekend oraz domaksowałem bronie...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja w sumie weekly heroic na najwyższym chętnie pyknę. Dzisiaj pograłem godzinkę i było owocnie. Zrobiłem 3 public eventy, z których dostałem 2 strange coiny i wbiłem 29 poziom. Trzeba zrobić weekly żeby była kasa na zakupy u cygana ;D jak będę grał w Destiny to się dołączę do Was, bo nie wiem czy mi się chce. Mam już troche przesyt. Co do raida jutro to jak najbardziej się pisze 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...