Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

"Bungie ogłasza, że następnym dużym dodatkiem DLC będzie dopiero DESTINY 2 we wrześniu 2016. Sugerowana cena to 60$.
Do tego czasu będą pojawiać się jedynie darmowe questy i zadania, oraz mikrotransakcje jak kolorowe sparrowy, emotki i inne rzeczy wpływające na estetykę gry, a nie na samą grę."



Jak się z tym czujecie ? Wystarczy contentu do września przyszłego roku ? : ) Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

"Bungie ogłasza, że następnym dużym dodatkiem DLC będzie dopiero DESTINY 2 we wrześniu 2016. Sugerowana cena to 60$.

Do tego czasu będą pojawiać się jedynie darmowe questy i zadania, oraz mikrotransakcje jak kolorowe sparrowy, emotki i inne rzeczy wpływające na estetykę gry, a nie na samą grę."

 

 

Jak się z tym czujecie ? Wystarczy contentu do września przyszłego roku ? : )

Destiny 2 dodatkiem do Destiny? Hehe dobre sobie.

 

Do września 2016 do Destiny to wyjdą jeszcze ze 2 dodatki.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak wrzucić cytat znikąd a pod spodem dać link do filmiku, który odnosi się do artykułu z Kotaku, które powołuje się na anonimowe źródło. I co najlepsze. Bungie nigdzie nie zapowiedziało Destiny 2.

Czy masz jakiekolwiek wątpliwości, że Destiny 2 wyjdzie ? :)

 

Poza tym spokojnie ... chodzi mi o odczucia ludzi, którzy wciąż grają.

Wiadomo, że takie ploteczki czasem się sprawdzą a czasem są mocno chybione.

Informacja zawiera datę, więc to już coś.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Naszło mnie na lekkie podsumowanie. Akurat minął intensywny miesiąc grania od premiery... :)

 

Osiągnięcie 40 poziomu na każdej z 3 postaci zajęło mi mniej niż 5 minut. Akurat wcześniej przygotowałem sobie 16 skończonych bounty do oddania (10 po 5k doświadczenia, a 6 po 3k) na każdej postaci. Najważniejsze było szybkie odblokowanie 3 podklasy, żeby bounty wykorzystać też na ich ulepszanie. :)

Stan jaki mam na dzień dzisiejszy, to każdą postać mam powyżej 300 light i wymaksowane wszystkie 3 podklasy na 3 postaciach. Zdobyłem już nawet artefakty dla każdej postaci na 310 light z questu od Eris. Uzbrojenie i bronie z nowego raidu po mału wpada, ale jak to bywa z Bungie, dropy są mizerne, a jak już są, to na niski poziom light. Trofeum zostało mi jedno do wbicia za ukończenie raidu na poziomie heroic, ale jeszcze go nie udostępnili...

 

Tytanem zrobiłem (chyba) wszystkie questy na PvE i zostały mi tylko questy na Crucible, ale że za tym trybem nie przepadam, to je zostawiłem na koniec... :) Warlockiem i Hunterem porobiłem większość istotnych questów na PvE, a Crucible nie ruszałem. Kretyńskie jest podejście, że duża część questów jest identyczna dla 3 postaci. Na pewno nie mam zamiaru robić 3 razy questa na egzotycznego shotguna, gdzie najpierw trzeba ubić iluś przeciwników w Crucible Last Wordem... jeszcze gorszy wariant niż zdobycie Thorna, gdzie trzeba było ubijać przeciwników w Crucible brońmi z Void'em.

 

Z ciekawości odpaliłem sobie ostatnio Crotę normal i Tytanem przeszedłem bez większych problemu do Croty, ale z nim mi się już nie chciało walczyć... :) A jeszcze najlepsze, że lampy przeszedłem wszystkie, a nie skrótem... :)

Z nowym raidem doszliśmy do perfekcji i udało nam się skrócić czas przejścia do poniżej 2 godzin... :) Nawet hardkorowo zrobiliśmy 2 razy cały raid pod rząd we wtorek po resecie... :)

 

Reasumując, miesiąc grania był bardzo intensywny. Nowy dodatek dał dużo nowości, tylko w sumie po miesiącu intensywnego grania poza nightfallem, nowym raidem, daily i szukaniem nowych tajemnic nie mam co robić... :(

Pojawił się co prawda Iron Banner, tylko wcześniej można było dostać Etheric Light, a teraz? Wszystkie rzeczy na 280 light, bronie nie specjalne. Kompletnie mnie nie ciągnie...

Trialsy? ehhh... akurat w weekendy gram mniej, więc raczej nie będę miał okazji pograć...

 

Może coś jeszcze nowego wyjdzie, co będzie warte zachodu, a tak pozostaje robienie 3xnightfall i 3xraid... :) Już drugi tydzień, w którym taki scenariusz zaistniał, zupełnie jak kiedyś, ale wtedy było poszukiwanie upragnionego Gjallahorna, a teraz coś czuję, że zabawa skończy się szybciej... :(

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...