Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Co najczęściej leci z paczki za wbicie 5 poziomu IB ?

 

Wiem, że po ToC'u leci randomowo egzotyk - ale mam wrażenie, że szanse na primary weapon (na którym mi najbardziej zależy) są drastycznie małe... na ostatnich 15 dropów, miałem z 10 rękawic, 3 armory i tylko po jednym special i primary weapon.... aż tak bÓg RnG ma mnie w zadku...?

 

Praktycznie same rękawice mi lecą, a wcześniej same hełmy... jak napakuje 9 rękawic do ekwipunku to może RnG zrozumie, że mam dosyć i będzie dropił coś innego ;p ?

 

Liczę na Last Worda wiadomo - bo się naoglądałem koksiarskich filmików na necie ; ), no ale jedyne co mi wypadło z canonów to Hawkmoon - gra mi się nim dobrze, ale Word ma ten perk, że z hipa dobrze daje - mocno czuć różnicę między tymi 2 canonami - w sensie na korzyść Worda?

Odnośnik do komentarza

Na duszku mi bardzo zależy bo mam mizernego 292 - który dużo mi obniża light. Czasami widzę, że na końcu pojedynku RnG rozdaje duszki, ale mnie zawsze pomija... zawsze. A z paczek za wbicie 3 poziomu IB dostaje zawsze coś niebieskiego...

 

Co do sidearma to rzeczywiście gorzej nie dało się trafić, nie widziałem nikogo kto by tym grał zarówno w PvP jak i PvE, po uj to jest w ogóle? Chyba tylko jako ujowy drop. Ale przynajmniej można go zinfuzjować.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

No na pewno wymiata, ale jak ludzie osirisa robią z samymi meele to się nie dziwie ;p

Po prostu z tego co gram nikt/mało osób tego używa, więc wniosek nasuwa się sam.

Zawsze się znajdą kozaki co i taką bronią wymiatają. Ale szczerze tej broni obecnie się nie widuje.

 

W ogóle ja nie czaję jak można mieć taki aim ze snajpy, ni huhu :D

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Fusiony też są rzadkie. Większość ludzi idzie na łatwiznę i maksymalizuje efektywność. Last Word albo Mida na prymarce, 1000 Yard Stare albo Party Crasher na secondary. Jak tak do tego podejdziemy, to innych broni w ogóle może nie być. A warto sobie czasem nietypowo poeksperymentować, urozmaicić jakoś zabawę.

Odnośnik do komentarza

Po resecie proponuję Wam zrobić challenge na hardzie, to dostaniecie na początek artefakt na 320, który skutecznie podniesie Wam poziom light. Pierwszy challenge na Warprieście jest najprostszy. Jakbyście potrzebowali pomocy, to w tygodniu pomogę, w weekendy akurat gram zdecydowanie mniej... :(

 

na pewno jeszcze raz przejdziemy raida na normalu zanim podejdziemy do heroic, więc challenge możemy zrobić. Ja jestem dostępny wieczorami po 21

Odnośnik do komentarza

Zostawiłem sobie na wczoraj dopięcie 5 rangi IB (zostało mi 1000expa do wbicia), wracam z roboty i gram... 2 meczyk i mi prąd odłączyli... zatem lekki w(pipi) poleciał... czekam... czekam włączyli. Odpalam Destiny ponownie nawet meczu mi nie wyszukało i PSN się z(pipi)ał... w(pipi) x2.

 

Czekam czekam... i włączyli na szczęście - ale napięcie było. Droga przez męczarnie bo Rifta bardzo nie lubię a jak się gra z randomami to jest ciężko, większość meczów w dupe ostro ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...