Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dawkują informacje i bardzo dobrze, może na E3 odsłanią karty odnośnie podróżowania między planetami, czy podadzą pierwsze informacje co do multiplayera, na co najbardziej liczę.

Ja ci powiem jak będzie wyglądało podróżowanie pomiędzy planetami.

 

1.Animacja wejścia do statku

2.Menu z wyborem obszaru w który chcemy polecieć

3.Animacja lotu

4.Animacja lądowania na planecie

5.Dalszy ciąg pif paf

 

Mark my words.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dawkują informacje i bardzo dobrze, może na E3 odsłanią karty odnośnie podróżowania między planetami, czy podadzą pierwsze informacje co do multiplayera, na co najbardziej liczę.

Dawkują? Oni rzucają hasłami i przez rok nic nowego nie są w stanie pokazać... To Bungie, więc mają duży kredyt zaufania, ale powoli przeginają. Do premiery zostały cztery miesiące tylko, a o zbyt wielu rzeczach nadal nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/i-played-45-minute...ium=Socialflow
 

Kotaku: I Played 45 Minutes Of Destiny, And It Was Kind Of Boring

Originally Posted by ...

The game wants to be ambitious. Last year, frustratingly, when we first took a look at the game, Bungie talked mostly in concepts and buzzwords. The game is in first-person, for the most part—but it's not a first-person shooter. According to Bungie, it has "elements of a first-person shooter." People will join you in your attempt to fight evil and learn more about the world—but it's not an MMO. It's a "shared-world shooter," the supposed first of its kind, which offers a persistent world for everyone. They even shared their "seven pillars" of design, which are the ideas informing Destiny's ethos—they promise a robust, mysterious, and unpredictable world that they hope players will want to spend time in. During a presentation I attended earlier this month, Bungie described some "genre bending" concepts behind Destiny...like "exploration" and "character evolution." All of this combines to give the feeling that they're so desperate to give us something new with this shooter they're willing to coin new terms for old ideas—if not repurpose old buzzwords to make them sound more exciting than they actually are

 


 

czyli tak, gra miała być w chooj ambitna a jest w sumie tylko klonem borderlandsów

 

nie chce mi się tego pisać, ale znów miałem rację.

Odnośnik do komentarza

Uff, ulżyło mi bo już zacząłem myśleć że to coś ze mna jest nie tak i tylko mi się nie podoba ta gra w ogóle - tzn. nic w niej specjalnego Halo + Bordery może być okej, ale jak dziś zobaczyłem na PPE tytuł newsa " Nowy gameplay z Destiny! Jest moc! Ta gra wyznacza nowe ścieżki?" - obejrzałem i zacząłem się zastanawiać nad tym co wyznacza tu nowe ścieżki, chyba że coś przegapiłem. Nie mówię gra może być dobra, ba! Nawet świetna, ale że zaraz wyznacza nowe ścieżki? Nie przesadzajmy... Gra jeszcze nie wyszła, a ludzie już wiedzą że będzie dobra. Sam śledzę postępy twórców, ale jak na razie nie widziałem nic co by mnie zszokowało czy wyznaczyło nowe ścieżki, no cóż poczekamy zobaczymy, ale myślę że tę grę przerośnie hype jaki ludzie robią, i wyjdzie tak jak zawsze :) Obym się mylił :)

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

 

Dawkują informacje i bardzo dobrze, może na E3 odsłanią karty odnośnie podróżowania między planetami, czy podadzą pierwsze informacje co do multiplayera, na co najbardziej liczę.

Ja ci powiem jak będzie wyglądało podróżowanie pomiędzy planetami.

 

1.Animacja wejścia do statku

2.Menu z wyborem obszaru w który chcemy polecieć

3.Animacja lotu

4.Animacja lądowania na planecie

5.Dalszy ciąg pif paf

 

Mark my words.

 

 

Odszczekaj to, i powiedz że kłamałeś :(

 

2434781-3615479749-stewi.gif

Odnośnik do komentarza

Sporo nowego info.

 

4:30 ależ ta gra wygląda! 0_o

 

Pieknie to wyglada, boje sie tylko o eksploracje a raczej o jej brak :( Na poczatku myslalem ze to bedzie bardziej open world a po ostatnim filmiku mysle ze bedzie tak jak pisze UberAdi - kllik na planete, klik na obszar i juz pif paf z grupa znajomych...

 

Obym sie mylil...

Odnośnik do komentarza

Powiem tak - u mnie hype = 0. Gra wygląda i chodzi przyzwoicie, ale szału nie robi na tych filmikach. Wg mnie - masz z kim grać, stałą ekipę na całą grę, lubisz kosmiczne klimaty, hejlo i bordery? Może być gra na 8-9 dla takiej osoby. Dla mnie, na tą chwilę wygląda na funową, ale tylko w coop. Nie mam czasu oglądać wszystkich filmików, ale potencjału na dobre multi też tu nie widzę. Żaden mesjasz, może po prostu next genowe bordery, ale tylko w kwestii oprawy i kosmetyki. Nic więcej nowego tu nie widzę. Co nie znaczy, że uważam, że będzie słabo i że nie zagram. Ale na tą chwilę typowo w singlu bardziej liczę na WD. Już niedługo :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Pieknie to wyglada, boje sie tylko o eksploracje a raczej o jej brak :( Na poczatku myslalem ze to bedzie bardziej open world a po ostatnim filmiku mysle ze bedzie tak jak pisze UberAdi - kllik na planete, klik na obszar i juz pif paf z grupa znajomych...

 

Obym sie mylil...

 

Podróżowanie między planetami może wyglądać tak jak pisał Adi, z tym że jedna planeta jest wielkości kilku obszarów z Halo: Reach. Także świat w grze jest OGROMNY. Postaram się znaleźć stary filmik, gdzie mowa o wielkości obszarów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...