Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tyle miesięcy czekania ;(   Przebili Halo kilkukrotnie, pięknie to wygląda, mają łeb do gier Sci-fi.

 

No dla mnie 2 firmy potrafią wykreować ciekawy, klimatyczny i wiarygodny świat w realiach przyszłościowo-kosmicznych - Bungie i Bioware. Celowo pomijam twórców Dead Space, bo to jednak horrory, a to dla mnie odrębny gatunek na krótką przygodę. Czekam na to "Przeznaczenie" :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

No to i ja ponarzekam, mogliby w końcu pokazać jakieś nowe mapki, o tyle dobrze, że Old Russia pokazano trochę z innej strony i w nocy widoki są niesamowite.

 

Rozgrywka to już wiadomo, Borderlands i Halo.

 

Co by nie było, czekam niecierpliwie na premierę :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Orgazm dla oczu, świetnie to wygląda. Bronię strzelają tak samo jak w Halo, idzie zauważyć tam odpowiednik BR. Czekam na jakieś info odnośnie bety i multiplayera.

 

srotfl

 

niech ktoś zaznaczy mi fragmenty gdzie to coś nie wygląda jak Borderlands, może być na pw by nie śmiecić tematu.

Odnośnik do komentarza

Ale nudy... Nie wiem, albo robienie z tej gry nie wiadomo czego tylko jej szkodzi, albo ktoś tutaj nie umie marketingu. Pokazali dość nudne strzelanie w wąskich korytarzach, do tego znowu w Old Russia. Nic o fabule, nic o eksploracji, czymś co rzekomo powinno odróżniać Destiny od innych FPSów. Gra zapowiada się fajnie, ale żadnej rewolucji na razie nie widzę. Za duży hype na początku chyba próbowali nakręcić.

Odnośnik do komentarza

Pomimo mega fanboizmu wobec Bogow z Bungie, a raczej resztki Bogow ktora zostala w Bungie, musze przyznac, ze to co pokazali d.upy nie urywa. 

 

same here. No okej jest to fps, no okej wygląda, ale też czekam na ten "wyróżnik", bo zapowiadano tak wiele, że nie wierzę, że to wszystko. 

 

prawda?

Odnośnik do komentarza

Pokazują mały ułamek tego co oferuje Destiny, bo sama gra będzie miała do zaoferowania znacznie więcej. Wystarczy poczytać jaki moloch nam się zapowiada.

 

Gra bedzie ma miec do zaoferowania masakrycznie duzo, to fakt... ale nalezy to pokazac. Poki co spece od marketingu pokazaja jedno i to samo, wiec ciezko sie po raz kolejny tym samym podniecac. Ja mam jakies tam male obawy, ze duzo feature'ow moze byc niedostepne na premiere gry i beda pozniej odplatnie dodawane przez Bungie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...