Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

McDrive, grasz na PS4 ?

Możemy się zgadać na Crote.

___

 

Wczoraj próbowałem przebiegać labirynt na HARD (na NORMAL robię to za każdym razem bez problemu).

Dobiegam do mostu, ale niestety na razie ubija mnie Ogr :)

Sam na Hard chcesz ubić ogra ? Powodzenia, chyba że masz firepower ale i z tym będzie trudno

 

Jeśli chodzi o przechodzenie na harda samemu to kwestia ćwiczeń. Będąc sam na moście ubijam ogra z black hammera, jedyne co trzeba mieć to naładowany super gdzie warlocka się podniesie i wtedy tego ogra spokojnie sie ubije.

Odnośnik do komentarza

McDrive, grasz na PS4 ?

Możemy się zgadać na Crote.

___

 

Wczoraj próbowałem przebiegać labirynt na HARD (na NORMAL robię to za każdym razem bez problemu).

Dobiegam do mostu, ale niestety na razie ubija mnie Ogr :)

Grać mogę, bo dzisiaj skończyliśmy tylko drugi most na normalu niestety. Zobaczę jednak kiedy, bo jutro prawdopodobnie będę grał VoG na Hardzie. Pojutrze mogę grać ale musimy zacząć tak między 14-15, bo niestety chodzę na nocki i będę miał maks 2 godziny na grę.

Odnośnik do komentarza

Ja bym mógł spróbować zrobić VoG na hardzie, ale dzisiaj to dopiero wieczorem, pewnie 22-23 nie wcześniej, ale za to do jakiejś 1wszej...

 

Wczoraj poużywałem jeszcze Vision of Confluence i muszę przyznać, że zacny Scout Rifle pomimo maks 300 dmg... :) Jeszcze nie próbowałem używać machine gun'a z void'em, który mi wypadł, ale też może być niezły... :)

 

Teraz robi mi się problem, bo mam za dużo broni i nie starcza mi miejsca w przechowalni, żeby wszystkie przekazywać między postaciami... :)

Odnośnik do komentarza

(pipi)a mac. Yebana w dupe Vectra. Studnia internetu wyslcha tzn. Vectra i nie nam Neta. Wywalilo mi wszędzie. Reset routera wuja daje. Przepraszam chłopaki ale nic nie mogę zrobić :/ nagle mnie wywalilo z gry. Wlazlem na Neta na telefonie żeby dać Wam znać. Sorry, złośliwość rzeczy martwych :/. Dzięki za grę, zabawa w kooperacji jest mega zacna. Do następnego i dobrej nocy. Spróbuje się jeszcze połączyć się zazwyczaj jak tak się robi to do rana klops

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Spoko, ja też miałem wcześniej zwiechę :)
Może dziś uda się skończyć.

Nie wiem natomiast skąd problem z wyroczniami... Panowie, ustawiamy się po 3 osoby z każdej strony na górze, skąd wszystkie dokładnie widać. Tylko jedna jest schowana, ale ja z prawej mogę ją zdjąć, reszta jest JAK NA TACY. Wszyscy mają Icebreakery więc do dzieła. Warlock może spaść - checkpoint się uaktywni - a Warlock się odrodzi na górze i jesteśmy w 6.

Sprawdźcie sobie na necie, gdzie dokładnie są wyrocznie, powinniśmy to zrobić z palcem wczoraj :)
Pozdro.

Odnośnik do komentarza

A jak komuś ciężko zdejmować Oracle z Ice Breaker-a to wymaxowany scout rifle też daje radę najlepiej z powiększonym magazynkiem to przeładować trzeba dopiero po ubiciu Oracli z jednej rundy, bijcie też wszyscy z prawej/lewej jedną wtedy po jednym trafieniu z IB (od każdego z 3 graczy)i można strzelać do kolejnej :) pewnie wszystko to wiecie tak tylko piszę

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

Ja wyczytałem jeszcze że nie ma sensu wchodzić na najwyższy filar na spawnie bo to nic nie daje. Zdecydowanie lepszy jest układ w którym po dwie osoby stoją po każdej stronie oraz dwie na środku.

 

Tutaj jeszcze do poczytania: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2j3sm7/tips_all_of_the_cheese_strats_for_all_parts_of/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...