Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę znowu grał wieczorem w Destiny :P więc jak się zbierze ekipa, to możemy grać dalej...

A Dragon Breath'a kupiłem, ale jeszcze nawet go nie użyłem. Jakoś ostatnio sporo egzotyków mi się pojawiło i staram się je upgrade'ować po kolei. Shotgun Invective już wymaksowałem, a teraz pora na Fusion Rifle Pocket Infinity, ale jakoś średnio mi się ta broń podoba. Już lepszy według mnie jest Murmur od Eris.

Teraz zostało mi dokończenie bounty na Thorna, muszę ubić wiedźmę Xyor w jednym ze strike'ów.

 

-----

 

Skoro nie było ekipy do VoG hard, to poszukałem sobie na destinylfg ekipy na VoG normal i pierwszy raz przeszedłem go Warlockiem... :) W sumie szło sprawnie, ale utknęliśmy na ostatniej walce z teleportacją i wtedy ekipa się powymieniała i z początkowej zostałem tylko ja... :)

Ale ja nie o tym, sądziłem że wpadną mi brakujące Ascendant Energy, żebym mógł ulepszyć bronie, a tu jak na złość ze wszystkich skrzynek i po etapach wpadały mi same Ascendand Shard'y, których kompletnie nie potrzebuję... :( Na szczęście na sam koniec dostałem biały kolorek (już 3 czy 4 raz) i Vision of Confluence, którego już wymaksowałem i po zezłomowaniu dostałem w końcu upragnione 2 Ascendant Energy...

Edytowane przez piotros
Odnośnik do komentarza

Coś widzę, że do jutra nie uda nam się ukończyć VoG na hard'zie, to może znajdzie się ktoś chętny przejść VoG na normal'u dzisiaj wieczorkiem, bo został mi do przejścia Tytanem? 2 chętnych mam, tylko będę musiał sprawdzić czy dzisiaj będą mogli.

Jakby były jeszcze 3 osoby, to można byłoby w 1,5-2 godzinki skończyć VoG na normalu, a od jutra robić na hardzie. :)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja wolę dzisiaj na spokojnie zrobić VoG na normalu, bo jak się zatniemy gdzieś na hardzie, to jutro nam przepadnie save, a jak jutro zaczniemy harda, to możemy cały tydzień kontynuować... :)

 

Ja mam potwierdzone 2 dodatkowe osoby, czyli potrzebne są 3 osoby:

1. z2djtkose - mam Ciebie w znajomych, bo nie pamiętam psn id ?

2. giger_andrus - piszesz się na normal?

3. Krizz - hunter też się nadaje na VoG :)

zapasowo FARMEROS i Logan jakby ktoś z ekipy nie mógł, tylko dobrze byłoby mieć 28 poziom, ale w razie co będziecie grać w parze z kimś na 31 poziomie... :) Ważne jest, żebyście mieli silne bronie z void'em (fioletowe kółko), a najlepiej Ice Breaker'y, które się sprawdzają idealnie w połączeniu z czymś szybkostrzelnym. No i zapas amunicji może się przydać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...