Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym Wam pomógł, ale z moim lightem 200 mógłbym robić co najwyżej za mrówkę do rozdeptywania ;)  Gra bardzo mi przypasowała, aktualnie jestem po głównym wątku The Taken King i czeka mnie grindowanie lighta w celu odblokowania Rise of Iron. Jako że bardzo polubiłem kooperację w strike'ach, szybkie wbicie lighta nie powinno być problemem. Czuję, że Destiny 2 wyląduje u mnie na premierę :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc myślałem, że strike'i pozwalają na szybsze podniesienie lighta, tymczasem często wypadają mi niebieskie rzeczy o poziomie identycznym lub wręcz niższym niż obecne posiadane. A jak obecnie noszony przedmiot jest legendarny i ma wysoki poziom lighta to nawet nie opłaca się deszyfrować niebieskich przedmiotów, bo i tak zawsze wyjdą słabsze... Deszyfracje robię pojedynczo i zawsze upewniam się, że mam najwyższy możliwy poziom światła na dany moment. Są jeszcze jakieś inne skuteczne metody na levelowanie? Mój obecny light to 250, więc odpadają wyzwania z wyższym poziomem.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Próbowałeś Crucible? Mecze są dość szybkie, a nagrody dostaniesz niezależnie od wyniku starcia. Dobrym pomysłem jest kupowanie Three of Coins u Xura (tylko w weekendy) i odpalanie ich na Crucible lub Stike. Warto też robić jest bounty, bo te szybko boostują Twoją reputację u frakcji do której przynależysz.

 

Nie wiem jak wygląda sprawa lighta u Vendorów klasowych czy Shaxa, ale warto ich odwiedzić: za legendary marki można kupić dobre przedmioty z wysokim light (dla mojego warlocka poniżej 300 light dostępne są przedmioty na 380).

 

Więcej sprawdzę jak będę w grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc myślałem, że strike'i pozwalają na szybsze podniesienie lighta, tymczasem często wypadają mi niebieskie rzeczy o poziomie identycznym lub wręcz niższym niż obecne posiadane. A jak obecnie noszony przedmiot jest legendarny i ma wysoki poziom lighta to nawet nie opłaca się deszyfrować niebieskich przedmiotów, bo i tak zawsze wyjdą słabsze... Deszyfracje robię pojedynczo i zawsze upewniam się, że mam najwyższy możliwy poziom światła na dany moment. Są jeszcze jakieś inne skuteczne metody na levelowanie? Mój obecny light to 250, więc odpadają wyzwania z wyższym poziomem.

Kupuj zbroje u Vanguarda za Legendary Marki.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie sądzę żeby to był problem - w tym tygodniu będzie bez challenge'a. Więc albo można wziąć save z LFG albo po prostu pyknąć warpriesta i Golg jeszcze raz - będzie szybciej bo bez challenge'a a wszyscy (prawie) dostali giwery które chcieli.

 

Ja mam wolny czwartek i niedzielę tak od 16 więc mogę pyknąć:

 

KF (bez challenge'a)

Maszyny (wolałbym się nie je.bać z Aksisem na challenge'u bo nie ma po co)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...