Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

curcibile > raidy >> story i daily

 

No to ćwiczyć, panie, ćwiczyć. Bo ja póki co to w multi D1 prawie nikogo nie widzę. Co tam w multi, prawie w ogóle już nikt nie gra -- no ale w sumie nie jest to przesadnie dziwne :) Niemniej jak ktoś faktycznie zamierza pocrucible'ować w D2, to akurat jest parę miesięcy na trening w D1.

Odnośnik do komentarza

 

 

curcibile > raidy >> story i daily

 

No to ćwiczyć, panie, ćwiczyć. Bo ja póki co to w multi D1 prawie nikogo nie widzę. Co tam w multi, prawie w ogóle już nikt nie gra -- no ale w sumie nie jest to przesadnie dziwne :) Niemniej jak ktoś faktycznie zamierza pocrucible'ować w D2, to akurat jest parę miesięcy na trening w D1.

 

Najwięcej czasu w Cruciblu grałem, gdy grałem aktywnie. Poznaliśmy się raczej u schyłku mojej kariery. Jeśli odpalam teraz D, czy to na One czy na PS4, to tylko na Crucibla.

Odnośnik do komentarza

W końcu mogę ze spokojem przejść na emeryturę w Destiny. Dzisiaj w końcu dostałem ostatnią brakującą broń egzotyczną z WOTM'a. :)

Na PS4 mam komplet broni egzotycznych z roku pierwszego i drugiego. Dla każdej postaci mam komplet ubiorów egzotycznych z roku pierwszego i drugiego, poza class item'ami, których dla kolejnych postaci nie chciało mi się już robić.

Na X1 brakuje mi tylko Vex'a z roku drugiego, bo z pierwszego mam oraz Chaperone'a, ale drugi raz nie chce mi się go robić, tym bardziej, że użyłem go tylko kilka razy i mnie nie zachwycił.

Dzięki wszystkim za wspólne granie na obu konsolach. Wspomnienia pozostaną :) Jakbyście kiedyś potrzebowali pomocy lub chcieli pograć dla zabawy, to dajcie znać wiadomością na PSN lub XBL :)

No i życzę wszystkim dobrej zabawy w Destiny 2, oby okazała się jeszcze lepszą grą niż Destiny 1. :)

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza


troszke mi sie teskni za tym multi nie powiem...szkoda ze w drugim roku dla mnie gierka byla duzo slabsza przez bronie i mapy ktore doszly no i nie moglem sobie zrobic takiej postaci z wygladu jak chcialem..pewnie w przypadku dwojki znowu zaczne rajdowac z polrocznym opoznieniem :)
  Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Ach, nice -- We Run Out of Medals, jedyny duży medal, który mnie jeszcze omija. Udało się zrobić kilka Unbrokenów, nawet Sum of All Tears wpadło, ale WROoM jeszcze czeka (najlepszy wynik do tej pory to 22, ale potem dostałem jakimś randomowym Superem i po ptokach).

 

FWIW, teraz jest szansa, bo coś dziwnego dzieje się z Cruciblem: od jakiegoś czasu jest wyraźnie łatwiej, od kilku dni nie zdarzył mi się nawet jeden mecz, gdzie by mi KD spadło poniżej jednego (a np. wczorajsze całościowe KD z kilku godzin grania to 2.45). Mam wrażenie, że 2K Elo koksy nie grają już w nic innego niż Trialsy, i ewentualnie we wtorek-czwartek szybko robią bounty na HC ;)

Odnośnik do komentarza

 

  • 4 lipca: przedostatni D1 Iron Banner
  • 18 lipca: rozpoczyna się miesiąc Nightfalli z Daybreakiem
  • 1 sierpnia: ostatni D1 Iron Banner
  • 11 sierpnia: ostatni D1 Trials of Osiris

 

Tymczasem Bungie zes.rało się na możliwość transferowania osiągnięć z D1 do D2 między platformami. Masz D1 na Xboksie i milion nabitych godzin i chcesz się przesiąść na PS4? No niestety kawalerze, ch.uja dostaniesz xDDDD

 

nie ma słów żeby wyrazić moją pogardę dla Bungie w tej chwili

Odnośnik do komentarza

> nie ma słów żeby wyrazić moją pogardę dla Bungie w tej chwili

 

Alternatywnie, take a chill pill i zrozum, że akurat Bungie tutaj ma najmniej do gadania. Opcję afaik powstrzymuje Sony, które nie jest zainteresowane współpracą z innymi platformami. Nintendo i MS są otwarte na różne tego typu inicjatywy, Sony nie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tymczasem Bungie zes.rało się na możliwość transferowania osiągnięć z D1 do D2 między platformami. Masz D1 na Xboksie i milion nabitych godzin i chcesz się przesiąść na PS4? No niestety kawalerze, ch.uja dostaniesz xDDDD

 

nie ma słów żeby wyrazić moją pogardę dla Bungie w tej chwili

 

Mnie to dziwi, postaci i wszystkie dane są trzymane na serwerach Bungie.

Do tego już teraz jest możliwość połączenia konta PSN z Bnet.

Gorzej z wymiana informacji między konsolami, ale daliby chociaż transfer z konsol na PC, sporo ludzi pewnie przeniesie się na kompa.

Odnośnik do komentarza

Ja już złożyłem preorder na wersję PS4, więc nie denerwujcie mnie, że zostajecie jednak na X1 :D.

froncz, długo czekałeś na kod do bety po wpisaniu tego z karteczki z pre-ordera? Już parę godzin minęło i się boję czy czegoś nie zje,bałem w tej niezbyt skomplikowanej procedurze :P.

 

Sony ogólnie jest największym ch,ujem jeśli chodzi o branżę teraz. Cross-platformowy online? Nope, Sony się nie zgadza. Kierownice na wszystkie platformy? Nope, Sony robi chip który daje tylko jeśli obiecasz, że model nie będzie wspierać Xboksa. Transfer postaci z gierki z X1? Wal się, Sony nie pozwala. Oj obrośli w piurka je,bani.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...