Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu jestem w Polsce wiec znow jestem niedostepny. Mam jednak nadzieje, ze na WotM spotkamy sie znow w podobnym gronie. Od razu moja sugestia jest taka, zeby podarowac sobie challenge na Aksisie, a zrobic trzema postaciami na Wasiku. Tym sposobem powinnismy zdobyc brakujace egzotyki, a reszte raidu na spokojnie przejsc dla ciuchow.

Odnośnik do komentarza

ten design <3 dalej utwierdzam się w przekonaniu że w Bungie pracują prawdziwi artyści

 

cała reszta wygląda jak Destiny 1, które wygląda jak Halo. Ale chyba nikt nie czuje sie zaskoczony  

 

A jest już jakiś gameplay Destiny 2? Podali jak wygląda, bo wcześniej wszystko w live leciało, a mi się tego oglądać nie chciało i wolałbym obejrzeć jakiś oficjalny trailer gry, bo też czekam na Destiny 2, a i tak nigdy nie grałem w jedynkę, to chociaż spróbuję drugą część :)

Odnośnik do komentarza

A ok, wybacz, nie widziałem żeby Malibu dał tego gameplay Destiny 2 - no cóż mogę powiedzieć, gra wygląda świetnie także tego, pewnie będzie zakup day one, a tego trailera widziałem już :D Chciałem tylko gameplay, no nic teraz tylko czekać do premiery gry :D. A dobrze, że będą dawać betę do testowania latem to się obczai przy okazji. Bungie robisz to dobrze mimo, że doicie z graczy jak krowy na rzeź XD Chociaż i tak Activision każe to robić, bo Bungie niczemu tego winne nie jest, jedynie tylko grę robią, a jakby chcieli to mieliby w (pipi)e to całą korporację Acti... A tak kontrakt i hajs się zgadza to na pewne ustępstwa trzeba przejść. 

Odnośnik do komentarza

No ale fabuła to zawsze ten najlepszy i dobry plus w grach, a multi i tego typu rzeczy to kwestia czasu (może nie kwestia czasu, a dobry punkt zapalny, żeby dalej przytrzymać graczy do dalszego ogrywania gry ze znajomymi jak strike czy raidy), że zrobią dobrze z tej gry, nie ma co się o to martwić. Jak zapewne wiesz siłą napędową tego Destiny 1 stanowiło multi i tego typu rzeczy. Normalnie nie ma co się martwić, że będzie źle z Nią - jakby powiedzieć fabuła nigdy nie jest złym pomysłem, a jedynie dłuższym urozmaiceniem gry, co by można było jeszcze więcej graczy przyciągnąć. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No, a co w tym śmiesznego? XD W takim WoW stała  na wysokim poziomie, fakt z okrojonymi ale jak wchodziły patche to z pełnym yebnięciem swego czasu (taki był cel blizzarda, żeby graczy utrzymywać jak najdłużej na graniu), co by pociągnąć dalej historię czy też chociażby Star Wars Republic stało na wysokim poziomie. Nie mam nic przeciwko temu, żeby w grach online była fabuła i jak skończysz ją to zawsze możesz się zabrać za pierdoły jak grindowanie reputacji jakieś frakcji czy robienie zadań dziennych lub granie w pvp dla zdobycia lepszego sprzętu czy tytułu dla postaci, co mogłaby czerpać lepsze profity z jakiejś frakcji. Tak to mniej więcej w grach mmo wygląda.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, a co w tym śmiesznego? XD W takim WoW stała  na wysokim poziomie, fakt z okrojonymi ale jak wchodziły patche to z pełnym yebnięciem swego czasu (taki był cel blizzarda, żeby graczy utrzymywać jak najdłużej na graniu), co by pociągnąć dalej historię czy też chociażby Star Wars Republic stało na wysokim poziomie. Nie mam nic przeciwko temu, żeby w grach online była fabuła i jak skończysz ją to zawsze możesz się zabrać za pierdoły jak grindowanie reputacji jakieś frakcji czy robienie zadań dziennych lub granie w pvp dla zdobycia lepszego sprzętu czy tytułu dla postaci, co mogłaby czerpać lepsze profity z jakiejś frakcji. Tak to mniej więcej w grach mmo wygląda.

WoW to ma takie uniwersum jak żadna inna gra.

Odnośnik do komentarza

No ja to wiem, podałem tylko przykład jak wyglądają gry w online z takim uniwersum. Destiny nie ma takie złe ale ma potencjał, żeby rozkręcić grę na wiele lat ;). Bungie robi to dobrze jeśli Acti im na to pozwoli, żeby dłużej przytrzymać i wyrobić fabułę w tej grze, bo jak widać postawili na to w 2. Zobaczymy jak im się to uda, ale powiem jedno, że grę kupię day one, gdzie przy pierwszej części nie miałem tej okazji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...