Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

Świta i to dużo :obama: no ale może nie ma takich bajek którymi zainteresują się nie mango zjeby, coś takiego jak tytani czy inny death note aż tak często się nie trafia. 

No a te 6 odcinków to praktycznie ciągła akcja no to dobrze się to kurde oglądało ale ten 7 już mnie zmulił i dużo lepiej nie będzie aż do końca :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Nie ma co tego rozkładać na czynniki pierwsze, to jest dokładnie tak głupie jak się wydaje :dynia: Ten animiec strasznie klęka gdy chce poruszać jakieś górnolotne tematy. Z wątkiem pacyfistycznym właśnie tak wyszło, że za chuj nie umieli tego sprzedać, żeby to było chociaż w miarę wiarygodne. Historyjka z królem dezerterem brzmi jakby ktoś ją wymyślił w przerwie na freegański brunch. Budowany hajp że ludzie za murami żyją w niewiedzy od chuj wie jak długo, a tu jeb, król sto lat temu spierdolił, bo miał moralniaka czy coś, złożył jakąś tam przysięgę, która teraz działa w zależności od tego jak się musi fabuła potoczyć i elo. Sto jebanych lat, to nie są nawet 2 pokolenia xDDD

 

Wojownicy rzekomo godzą się na aushwitz zamiast rozjebać swoimi zdolnościami Mare w pył, bo ulegli indoktrynacji jak to niby przez sam fakt urodzenia się erdianami są strasznymi złolami, muszą ten grzech odpokutować i oni to przyjmują bezkrytycznie, bo tak. No często trzeba tu zawieszać niewiarę :reggie:

Z rodem Ackermanów też pamiętam, że stanęło na czymś z dupy wyssanym i w sumie chyba uznali, że lepiej już zatkać puzon. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Accermanowie to sie okazalo, ze potomkowie tamtejszych japonczykow.  Bo Mikasa ma tatuaz na reku pod bandazem, o ktorym to bandazu w sumie dowiadujemy sie dopiero w sezonie 4.

 

Niestety 1,5 minuty pozniej odkrywamy, ze to w sumie pazerny i egoistyczny rod xD

 

I niestety stalo sie to co sobie dawno zaspoilowalem czyli smierc mojej ulubionej postaci z calej podstawowej bandy. Bede tesknil ale tez nie spodziewalem sie, ze stanie sie to w tak glupi sposob.

 

Wydaje mi sie, ze druga moja ulubiona postac tez wyciagnie kopyta bo jak mozna zaczac ufac typowi, ktory rok wczesniej rozkur.wil prawie cala armiie zwiadowcow no i skazal swoich starych na smierc.

Spoiler

Winko

chyba jest az nazbyt nachalnym idykatorem przyszlych zdarzen.

Odnośnik do komentarza

Nadrobilem wszystkie odcinki. Oczywiscie dalem sie zrobic w ch.uja bo na stronce byl wpisany ep 24 co sugerowalo, ze caly sezon jest zakonczony. Ale okazuje sie, ze nie i oprocz tego ktory wyjdzie w weekend to bedzie jeszcze jeden. W sumie to albo bedzie szybka pilka z fabula albo nie wiem, sezon 4 part 3. Jedyny plus wszystkiego, ze

Spoiler

Livaj jednak zyje.

 

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie taki mocno letni ten sezon. Jak ktos wyzej pisal, najbardziej robila tu tajemnica a teraz 3/4 sezonu to sa dialogi kto kogo zrobi w ch.uja bardziej. Sezon 1 zaczel sie brutalnym koszmarem a ten konczy moralitetem dla 11 latkow. Odstrzelili jedna z fajniejszych postaci zeby na tle jej rodziny pokazac, ze nie kazdy jest zly. Do tego czesc postaci wykastrowano z charekterow. Armin jest praktycznie zbedny bo nie ma co odkrywac, Mikasa to stan depresyjny, do tego wyglada jak facet, O Erenie nie wspominam bo tam to juz jest schizofrenia co 2 odcinki.

 

Duzo watkow jest niepodokanczanych jeszcze wiec nie widze, ze zamkna sie w tym teoretycznie ostatnim co ma byc w weekend. Chociaz wiki podaje ze jeszcze bedzie jeden 7 marca.

Odnośnik do komentarza

Co tydzień słyszę, że to już ostatni / przedostatni odcinek, a jakoś cały czas wychodzą kolejne. Sądzę, że dobiją w sumie do 12 epków albo po zakończeniu zrobią jeszcze kinówkę, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby w ciągu dwóch epków zdążyli zamknąć te wszystkie wątki. 

Odnośnik do komentarza

No idealnie mi sie zlozylo ogladanie sezonu 4 z tym co sie dzieje za wschodnia granica. Dalem sie nabrac, ze koniec sezonu z poczatkiem marca a okazuje sie, ze z poczatkiem kwietnia. Takze na miesiac odpuszczam te 5 epow i wciagne jak juz bedzie potwierdzenie, ze szlus. Watki, ktore sobie lata temu zaspoilowalem juz obejrzalem takze bez zalu poczekam na koncowke. Zwlaszcza, ze animka okazala sie mocno chlodna jak juz zreszta ustalilismy.

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem ten ostatni odcinek i łojapierdole, ile rozdziałów mangi oni tam wepchnęli? Czegoś tak niechlujnego i posklejanego na ślinę już dawno nie widziałem. O tym jak zbiera się ta banda chuja, to by pewnie można było osobny sezon zrobić, a oni pyk w kwadransik wszystkich w jedno miejsce rzucają. Mogli wszyscy spotkać się przez przypadek na tym festynie z okazji dni pierdziszewa, to by jeszcze szybciej wyszło. 

Odnośnik do komentarza

Nie czytałem mangi, więc nie wiem jak tam to wyglądało, ale jak widzę te smuty w animku, to zastanawiam się czy to aby nie dobrze, że tak lecą z tematem zamiast przeciągać dialogi w nieskończoność, tym bardziej że jak ktoś już wcześniej pisał, do samej końcówki już się dużo nie będzie działo. Niech już dojdzie do tej konfrontacji z Erenem, jakaś grubsza akcja w finalnym epku i dobranoc, a nie lanie wody przez pierdylion odcinków. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...