Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

No w porówaniu do poprzednich odcinków rzeczywiście można było się obudzić na tym odcinku no ale już bez przesady, odbijali tylko yebany port walcząc z jakimiś randomami, fajnie wyglądało ale emocji zero  teraz c0rwa będzie zelda wind waker w ostatnim odcinku i pół kinówki :pawel:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Ehh nie mam siły na tych chinoli, urwali mi w momencie który chciałem najbardziej zobaczyć jak został zanimowany xD Za rok już na pewno się uda zrobić finał finałowego finału!

Przecież ten ostatni odcinek to jakiś żart , dwa razy odpalałem bo myślałem że jakiś musiałem ominąć bo przez pierwsze minuty nie miałem pojęcia o co tutaj chodzi. Szkoda bo jednak ostatnie minuty już robiły efekt wow i chętnie bym już to zobaczył , boje się jedynie że historia zakończy się "dobrze" mimo że obecne nastawienie głównym postaci jest idiotyczne bo sami skazują swoich bliskich na zagłade i trzymam mocno strone Erena.

Odnośnik do komentarza

Odcineczek był spoko, fajnie że w końcu łaskawie pokazali jak doszło do tego że Eren się zbuntował, bo od początku czwartego sezonu chodziło mi to po głowie. Ciśnięcie beki z karłowatości Leviego też genialne, nie sądziłem że uda im się jeszcze tak rozładować klimat (nawet jeżeli tylko na chwilę). No i końcówka z tymi 

Spoiler

pływającymi Tytanami rozpierdalającymi całą flotę i najazd na ryj Erena :obama:

 

Niemniej dupa niesamowita, że ucięli w takim momencie i że znowu trzeba będzie czekać cały rok (jak nie dłużej), żeby zobaczyć zakończenie. Niech przynajmniej zrobią jakąś boską animację, to będę miał mniejszego focha. 

Odnośnik do komentarza

No, to zaczalem ogladac te 5 ostatnich epow co mi zostalo i byl ten co Conie pojechal z mlodym do wioski. I tak mi nie pasowalo, wiedzac juz jak powstaja tytani, skad wzial sie tam ten jeden. Wiec wszedlem na wiki tego tytana a tam w 3 pierwszych zdaniach zapoilowana koncowka mangi xDDDD

 

Czyli na koncu

Spoiler

pozbywaja sie w jakis sposob tej mocy tytanow w kazdym Erednienczyku? To jest final czy jest cos wiecej?

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...