Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza połowa trzeciego sezonu - faktycznie najgorszy moment w anime, ale było kilka naprawdę dobrych walk (Kenny :obama: ), więc się nie męczyłem. Za to druga połowa, kiedy już na pełnej p*ździe lali się z Tytanami to dla mnie najlepszy fragment całego serialu

 

Spoiler

Zmiecenie niemal wszystkich żołnierzy przez Małpę, przemówienie Erwina i samobójczy galop, Levi vs Zeke, poświęcenie blondaska w starciu z Bertholdtem, napyerdalanie Reinera ładunkami wybuchowymi, wybór którego później musiał dokonać Levi i w końcu odkrycie tajemnicy z piwnicy 

 

Mój ranking poszczególnych serii od najlepszego

 

1. Druga połowa 3 sezonu

2. Pierwszy sezon

3. Drugi sezon

4. Finalny sezon

5. Pierwsza połowa trzeciego sezonu

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Ten odcinek miał schizofrenię. Niby był na wyhamowanie, ale jednocześnie nakurwiał wątki na fast forwardzie.

Spoiler

Backstory Anki pokazany o wiele słabiej niż w świetnej OAVce z nią w roli głównej. Jęczący Armin bolesny i Mikasa szukająca autopilota to było to, na co wszyscy czekali. A ten rudy cwel to długo jeszcze będzie tam wszystkich ustawiał? Przecież teraz to on nawet żadnych ludzi nie ma. Wystarczy jeden pistolet żeby wszystkich sterroryzować? :dynia: Królem odcinka Connie obiecujący Falco, że mu kotki w piwnicy pokarze patataj patataj :yakubu:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

No ale to mowisz o akcji na wyspie. A mi chodzi juz o to co dzieje sie na kontynencie. Ci Eldianie nosza te opaski i tylko oni moga zmieniac sie w tytanow ale sa rzadzeni przez Merle xD. Historia z krolem to byla taka, ze to Eldianie najpierw mieli 9 tytanow, podbili Merle ale ten krol mial wyrzuty sumienia wiec spier.dolil na wyspe z moca tego glownego tytana. I teraz sie gubie bo Merle "odzyskalo" czesc mocy tytanow (7, ale te moce byly na kontynencie z tego wychodzi) i zaczeli robi getta dla Eldian ktorych krol nie zabral. No nie kumam tego troche, moze obejrze jeszcze 5 wyjasnien a moze chinczyk nie przemyslal historii do konca.

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mu tlumaczylem jakies podstawy to nie wiem czy da rade rozwiklac te zagadke.

 

2 ep,

Spoiler

4 tytanow eldian po stronie Marle wraca z wojny i kwateruja sie w getcie gdzie trzymane sa ich rodziny xDDD To jest tak surrealistyczne, ze albo to nizbyt subtelna metafora japonskiego poddanstwa wobec wladzy albo bedzie pozniej wyjasnione jakiego haka na nich maja te typy z Merle. Bo chyba sami nie wierza w te bajki, ze jak zdobeda glownego tytan to ich z tych gett wypuszcza.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...