Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

Już nie pamiętam, ale czy w czajnabajce było wyjaśnione czemu tytany zwyklaki pożerają ludzi? No nie chodzi chyba o zaspokajanie głodu, bo raz że na paradis mają sporo fauny, którą mogłyby by wpierdalać, a dwa że z tego co kojarzę one chyba w ogóle nie potrzebują pożywienia. Przecież Ymir pod postacią tytana przeleżała w piachu parę lat zanim młodociani warriorsi rozbili obóz niedaleko niej. 

Odnośnik do komentarza

Bylo.

 

Spoiler

Chodzi o to, ze poniewaz sa to de facto ludzie to jedyna szansa na powrot do normalnej postaci jest wpier.dolenie kogos kto ma moc jednego z glownych tytanow. A ze dziala to instynktownie, bo skad ci maja wiedziec kto ma taka moc, to zjadaja kazdego po kolei. Ymir wlasnie sie to udalo przez przypadek jak zezarla kolege Rainera i ferajny jak podrozowali do miasta.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2022 o 11:33, Pupcio napisał:

No jestem ciekawy jak tam wam siądzie zakończenie :nosacz3:

No i koniec. Ogólnie to po drugim sezonie moje zainteresowanie serią spadło prawie do zera, ale jak zacząłem to trzeba było skończyć. Dla mnie najmocniejszym punktem AoT była napierdalanka i ta niewiadoma, kim są tytany i czego chcą. Jak już to wyjaśnili to czar prysł. Końcówka chyba nie jest zła, jak komuś podobał się sezon 3 i 4, to i finał też mu podejdzie.

Trochę tam odleciał autor  z paroma patentami jak

Spoiler

to wino czy te wspomnienia z przeszłości i przyszłości,

Jak zaczynałem pierwszy sezon, to nigdy bym nie obstawiał, że to pojdzie w takim kierunku.

 

Spoiler

eren.JPG.62ab0782e418abd8dd775bb704a4254b.JPG

Takie mocne 7 na 10 moge dać za całość, za pierwszą połowe 9 na 10.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Pupcio napisał:

Jeśli chodzi o dojenie marek to japońce są w tym niedoścignieni :) a manga się skończyła czy też zaraz wylecą z kolejną częścią z dziećmi głównej ekipy tak jak to zrobili w naruto? :pawel:

Pytałes jak sie podobalo zakonczenie, to myslalem, ze skonczyles xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...