Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że zmienią zakończenie :Coolface:

 

Btw, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego

 

Spoiler

Armin rzuca się na tytany ze scyzorykami zamiast po prostu zamienić się w Kolosa i ich rozdeptać jak muchy? Tak właśnie zajarzyłem, że on ani razu nie skorzystał ze swojej mocy  

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Josh napisał:

Chyba, że zmienią zakończenie :Coolface:

 

Btw, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Armin rzuca się na tytany ze scyzorykami zamiast po prostu zamienić się w Kolosa i ich rozdeptać jak muchy? Tak właśnie zajarzyłem, że on ani razu nie skorzystał ze swojej mocy  

 

Spoiler

Bo jego przemiana wywołuje wybuch który by zmiótł wszystko w pobliżu

 

Odnośnik do komentarza

A to nie mógłby oddalić się kawałek (zwłaszcza że murów i tak już nie ma) i dopiero wtedy się aktywować i pomóc ziomkom dobić pozostałe tytany? Mógł to namet zrobić zaraz po ucieczce z celi, żeby wesprzeć Erena. Przecież to nie jest siła wybuchu równa atomówce, bez przesady. Trochę głupota, że mając takiego asa w rękawie kolo z tego nie korzysta. 

Odnośnik do komentarza

No w sumie patrząc na tego grzyba atomowego z poprzedniego sezonu to chyba jest :shieeet: znaczy chyba był, już nie pamiętam no i jeśli dobrze pamiętam to w tego  bydlaka można się przemienić tylko na chwilę więc od pierwszego do ostatniego odcinka ta postać jest bezużytecznym śmieciem :)

Odnośnik do komentarza

Dalej nie pasuje mi ta teoria o atomowej przemianie w Kolosa. Berthold na murze zamienił się w taki sposób, że jakoś nic wokół nie zniszczył. Z tego co rozumiem, to żeby doszło do wybuchu użytkownik Kolosa musi zamienić się będąc w powietrzu, a eksplozja następuje dopiero w momencie uderzenia o ziemię.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Josh napisał:

Dalej nie pasuje mi ta teoria o atomowej przemianie w Kolosa. Berthold na murze zamienił się w taki sposób, że jakoś nic wokół nie zniszczył. Z tego co rozumiem, to żeby doszło do wybuchu użytkownik Kolosa musi zamienić się będąc w powietrzu, a eksplozja następuje dopiero w momencie uderzenia o ziemię.

No chyba nie

 

Odnośnik do komentarza

 

Ostatni odcinek rzeczywiście miał coś z pierwszego sezonu, szkoda że minus jakiekolwiek zagrożenie ze strony tytanów. Wszyscy w trybie nieśmiertelności :claptrap:

 

No i stanowczo za dużo 

W dniu 27.01.2022 o 19:19, Soban napisał:

chlip chlip wojna zła

:bad:

 

Z tym kolosalnym Armina to rzeczywiście kiepsko poprowadzony wątek. Od momentu akcji w porcie jakby nie było tematu poza randomową sceną spermienia do zamrożonej Anki. Teraz nagle arminek przejmuje się potencjalnym ludobójstwem na masową skalę, ale chyba już zapomniał, że sam takiego dokonał :reggie: Nie wiem czy mi tego bardzo brakowało, ale w przypadku takiego pizdeusza to aż się prosiło o jakąś traumę z tym związaną, a tu heja było minęło, kolosalny tytan? Nie znam, nie słyszałem. 

 

Największa beka, że nagle przypomnieli sobie o 

Spoiler

Starej koniego :dynia: Szkoda, że wcześniej Bertholda nie porwał w tym szczytnym celu:yakubu:

 

Końcówka to przykład nieudolnej ekspozycji. Jakim cudem detektyw Armin

Spoiler

nagle połączył skruszenie murów i opadnięcie pancerza Reinera, żeby mu wyszło, że Ankę na pewno też rozmroziło, to tylko scenarzysta wie. Swoją drogą to cofnięcie utwardzenia WSZYSTKIEGO na wyspie w ogóle nie pachnie wymyślaniem rzeczy na poczekaniu, byle tylko popchnąć akcję do przodu. Czy w momencie uruchomienia rumblingu opadły też wszystkie erekcje na wyspie? :philosoraptor: To by się chyba przyczyniło do tego planu zablokowania rozmnażania erdian.

 

Tak w ogóle 3 epy do końca, a tu

Spoiler

Hanji płynie bystrym strumykiem z niby trupem Leviego pod pachą, Ania wyjęta z zamrażarki, Connie będzie karmił starą z procy. 

No przecież to wygląda jakby ze 3 sezony jeszcze miały być. 

Odnośnik do komentarza

To aż tyle jeszcze tego materiału zostało? Czuję w kościach kinówkę jak nic, może marzy im się pobicie rekordu filmowego Demon Slayera. 

 

 

Spoiler

nagle połączył skruszenie murów i opadnięcie pancerza Reinera, żeby mu wyszło, że Ankę na pewno też rozmroziło, to tylko scenarzysta wie

 

Spoiler

To akurat według mnie miało sens, w końcu struktura murów, pancerz Reinera, umiejętność Erena i ta kryształowa otoczka wokół Annie to jedno i to samo zjawisko. Nie tak ciężko było połączyć kropki. W ogóle to się cieszę, że w końcu ktoś sobie przypomniał o blondynie, bo już się bałem, że to jakiś olany wątek. 

 

Lekki ból dupy mam co najwyżej o to, że 

Spoiler

tak chamsko usunięto z gry Leviego. Liczyłem, że w finale jeszcze pozamiata, ale teraz jak jest w tym stanie, to już chyba nie będzie okazji by coś powalczył (zwłaszcza, że stracił dłoń?). Z drugiej strony gość w zasadzie cały trzeci sezon był głównym bohaterem w miejsce Erena, więc widocznie mangaka uznał, że wystarczy tego dobrego i da teraz zabłysnąć innym postaciom.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...