Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajnie oglądało się gniecionych ludzi teraz jeszcze rok czekania na finał finalnego finału i koniec tej bądź co bądź dobrej chińskiej bajki. Jedno z moich pierwszych kiedy zacząłem oglądać na poważnie. Chyba wakacje 2k14 oyebałem pierwszy sezon w jedną noc :pawel:

Odnośnik do komentarza

Drugi odcinek na jesień :reggie:

 

 

 

3 godziny temu, Harbuz napisał:

Poproszę te epizody i sezony na jakimś wykresie.

Ja skończyłem chyba na drugiej połowie 3 albo 2  sezonu. Teraz olałem temat i czekam na finał żeby obejrzeć całość.  Przez przypominanie sobie co chwila tego co obejrzałem, nauczyłem się dialogów na pamięć ( po japońsku).

 

Shingeki no Kyojin Season 2 (Attack on Titan Season 2) - MyAnimeList.net

 

Na środku pod odcinkami masz prequele, sequele i inne nawiązujące do serii.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Obejrzane. Od pierwszego sezonu Tytanki stały się moim ulubionym anime i przez 10 lat nic się w tej materii nie zmieniło: przeskurwysyńsko dobry serial, a ostatni odcinek oglądałem na jednym wdechu. Animacja, muzyka, epickość, dramatyzm wydarzeń, czas trwania finałowej bitwy, kilka momentów takich że aż spadłem z taborecika, w zasadzie każda postać dostała swoje 5 minut, no i ta chamska scena w trakcie napisów końcowych idealnie oddająca to o czym naprawdę opowiada ta historia. Bez słodzenia, bez rzygania tęczą, jak na serial ze śmiesznymi pamperkami bujającymi się na linkach niczym Spider-man z naprawdę złowieszczym i wiarygodnym epilogiem. Będzie mi brakować tych postaci i czekania miesiącami za następnym odcinkiem. 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Mi się podoba konkluzja. Oczywiście dużo zabijania fajnych postaci po drodze i ta nagła...

Spoiler

miłość i szacunek do dawnych wrogów grubymi nićmi szyta

ale ogólnie dobrze mi się oglądało. Jedynie co to cała zmiana pacingu i tak naprawdę zmiana formuły anime odrzuciła mnie kiedyś. No ale teraz, jak wiedziałem że wyjdzie w końcu finał, wciągnąłem wszystko w parę dni. I trzyma się to kupy o dziwo. Tylko... czemu...

Spoiler

Mikasa nie powiedziała Erenowi co czuje a jedyny pocałunek dostał po śmierci :-(

... Płakłem prawie. Potem się dziwią, że się im w kraju dzieci nie rodzą prawie.

Edytowane przez NemoKOF
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...