Jump to content

Xbox One


Guest ragus

Recommended Posts

Szkoda, że nie mieszkam w USA tam pewnie sprzęt by wymiatał z tym "smart TV" jednak liczą się przede wszystkim gry. Jak na razie mam mieszane uczucia, nie jestem ani za ani przeciw. Poczekam co będzie się działo na E3

Link to comment

Wracam do obozu sony. Nie zebym przesądzal po jednej konfie, ale jesli sobie pozwolili na taki cyrk, to mozna sie spodziewac wszystkiego.


CZEŚ, MIKROSOFT.

 

 

 

PS. Forza... <złezką>

Edited by Andżej
  • Upvote 1
Link to comment

Byłoby nieźle, gdyby produkcją Halo zajęło się HBO (Spielberg już z nimi współpracował, więc czemu nie?). Byłaby kasiora na efekty. W przeciwnym razie widzę kapiszona w stylu Mortal Kombat.

Raczej zajmie się studio Spielberga i będzie ekskluzywną serią dla live'a.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.