Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny do zaakceptowania przeze mnie to 400 euro za konsolę i 50 euro za gry . Oby Sony nie poszło drogą Microsoftu bo chciałbym mieć możliwość kupienia gołej konsoli bez żadnych bzdurnych dodatków do podskakiwania przed telewizorem .

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Po prostu Amazon chciał umożliwić składanie preorderów. Regulamin u nich mówi, że cena z zamówienia może spaść, ale nigdy nie wzrośnie. Dlatego dali takie kwoty z kosmosu. Gdyby walnęli 50, a okazało się, że MS ustala na 70, to by się przejechali. Wniosek jest jeden - nowy Xbox według Amazonu nie będzie kosztował więcej niż 600 euro :)

Odnośnik do komentarza

Może miał na myśli polską premierę, rok później :)

Swoja konsole kupiłem jakos na przełomie lutego/marca, wtedy tez dopiero wchodzily do Polski chyba. Z tego co pamiętam, w grudniu w sklepach ich nie było.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Po tym co widziałem to jesteśmy nadal w tej samej generacji z troszkę większą liczbą szczegółów, na które po 5 minutach i tak przestaje się zwracać uwagę. Sam M$ przyznał, że nie stawiali na grafikę. Dla nich teraz skok na nową generacje jest tożsamy z tym co zrobili z moją ulubioną konsolą.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jasne, że spora część tej ceny jest spowodowana dużą ilością crapu jak np. tv i inne popierdółki. Skąd oni w ogóle wpadli na taki pomysł, że konsola ma być do oglądania telewizji ? Są kablówki, kino, ipla, internet, pakiety różnego rodzaju jak NC+ lub Polsat. Ale nie M$ produkuje konsolę z myślą "na pewno spodoba się graczom jak wpakujemy w to całą masę gówna, którego nie potrzebują". 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktos tutaj decyduje sie na kupno Xone? Microsfot bardzo zacheca do nabycia konsoli, wygorowana cena( za mniej masz mocniejsze PS4), blokowaniem uzywek oraz stalym dostepem do neta. Chcialbym poznac sztab marketingowy odpowiedzialny za ten wczorajszy blamaz. Nic tylko im pogratulowac za najbardziej efektowny samoboj w branzy gier video :) 

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie rzeczy, które wypisałeś walek rzeczywiście zniechęcają, ale kurcze te gry, które oni pokazali ... strasznie szkoda je wszystkie stracić ;/ Na ps4 w chwili obecnej trochę killzone mnie jara (za multi odpowiada gość od killzone 2) i infamous. Na xone ciągnie mnie do forzy, dead rising 3, titanfall (cudo <3 ), killer instinct, w ryse bym może pograł, ale nie kupił, no i świadomość, że wyjdzie halo 5, które na 90% będzie kozackie.

Odnośnik do komentarza

O ile wcześniej zakładałem zakup nowej konsoli MS, tak teraz będę się wahał między dwiema opcjami. Decyzję podejmę raczej dopiero po przetestowaniu każdej z konsol, szczególnie pod względem pada. Warto też może zobaczyć, jak te nowe rozwiązania w kwestii używek na XOne wpłyną w praktyce na ceny gier z drugiej ręki.

 

Ogólnie z jednej strony znane i lubiane serie, z doskonale zapowiadającą się Forzą na początek, pad bazujący na ideale i możliwość grania na swoim starym profilu, ale równocześnie kilka dziwnych, potencjalnie niefajnych nowości związanych z Kinectem i utrudnianiem obrotu grami. Do tego wysoka cena.

 

Z drugiej strony mocniejsza, ładniejsza konsola za mniejszą cenę, niestety z padem najprawdopodobniej gorzej sprawdzającym się w strzelankach i wyścigach.

Odnośnik do komentarza

Cholerne Dead Rising 3 "only on Xbox One", przeklęta Forza 5 :) Zasadniczo od dawna planuję nabyć PS4 w dniu launchu, ale nigdy nie skreśliłem nowego klocka. W końcu od czasu do czasu można poświęcić bezzwrotnie dwie stówki na mocnego exclusive'a. Zresztą kwestie zabezpieczeń nie są jeszcze ostateczne. Widać na E3 że wszyscy kręcą, lecą sprzeczne komunikaty, nic nie jest pewne na 100%. Rozbawił mnie news że Bethesda wciąż stara się zrozumieć o co chodzi Microsoftowi. Ale nie to jest dla mnie problemem. Problem to brak polskiej premiery. Dla mnie potężny zawód i fail. Zdawałem sobie sprawę że w Polsce rządzi cholerny PC, a konsole to nisza, a jednak sprzedawcy konsol od jakiegoś czasu twierdzili że X360 z Kinectem i grami sprzedaje się doskonale. Widocznie dla M$ to mało. I teraz najgorsze - sprowadzenie X-One z zagranicy nie gwarantuje że sobie pogramy. Domyślam się że będzie potrzebne podpięcie do netu by w ogóle włączyć grę. W "Pre-Order Product Information" podali konkretną listę krajów i napisali że "Xbox One games are for activation and distribution only in specified geographic regions". Być może będzie się dało pokombinować z kontami, VPNami itp. ale szczerze mówiąc po cyrkach z dawnych lat (przed polskim Live'em) mam tego dość. Kupując drogi gadżet chciałbym po prostu aktywować konsolę i grać. Cieszyć się z nowego cacka. Strasznie mnie wku.r.wił M$.

 

Pozostaje czekać na launch. Ktoś z polskich graczy na bank będzie miał konsolę pierwszego dnia i wtedy zobaczymy co i jak. Chciałbym by wystarczył myk z kontem na UK. Ale rozum podpowiada że tym razem może być dużo trudniej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy jest szansa na nowe tytuły ukazane na gamescom? Rozum podpowiada Crackdown 3, Lionhead również coś robi, Rare chyba nie odpowiada w pełni za Killer Instinct więc też może również. No i Black, może o ich produkcji będzie coś więcej.

 

Nie liczyłbym na jakiekolwiek nowe zapowiedzi na przestrzeni kilku miesięcy. Nie mają co przesycać rynku. O gry można być spokojnym, to co pokazali to w dużej mierze gry od zupełnie nowych partnerów i studiów, została jeszcze pokaźna ilość starych "znajomych" i zapewne kolejnych nowych. Studio Core Publishing jak widać zdało egzamin celująco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...