Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie myślałem, że pierwsza konfa zrobi na mnie aż takie wrażenie.

Hello - mamy tutaj Star Trek i prawdziwą nową generację !

 

Na starcie dodatkow nowy COD, FORZA, gry od EA, jeszcze tylko Battlefield 4 i nie waham się ani sek.

 

Dodatkowa umowa z EA - czy oni powiedzieli, że UT będzie exclusivem ?

Kernel z Win8 działą przepięknie !

 

Ja się JARAM !

http://abload.de/img/untitled-1pbj7u.gif

 

 

 

  • Plusik 5
  • Minusik 24
Odnośnik do komentarza

A mnie dla odmiany konferencja przynudziła...Dużo gadania o możliwościach kinecta, która fajnie wyglądają, a tak naprawdę wystarczy stary dobry pilot i pad. Desing konsoli przypomina mi mój stary odtwarzacz VHS. Na plus wbudowane akumulatorki w pada i napęd blu-ray. Zapowiedź nowej gry od Remedy. I zaskoczenie że premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

CoD: Ghosts, sportówki od EA i Forza to żadne zaskoczenie i żadna rewolucja...więcej tego co mieliśmy już na tej generacji tylko że ładniej.

Marudzę? Może...czekam na E3 i te zapowiedziane 15 ekskluziwów...mam nadzieję że będą to porządne tytuły, a nie popierdółki na kinecta i gry arcade.

Odnośnik do komentarza

Mnie jara sama konsola, usługi sieciowe, możliwość gadania na Skypie grając w FIFE...

Jeżeli na starcie oprócz tego co dzisiaj powiedzieli dostane jeszcze 2-3 gry, ta szpile od Remedy to niby w czym wygralo PS3 jeżeli chodzi o gry ?

Portem z GT6 ? ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, a kolega trzeźwy w ogóle? Świat właśnie wy*rywa się na tą konfę, akcje Sony skoczyło o 10 %, a świat zalewa fala memów i obrazków pełnych beki z "dekodera nowej generacji".

 

Przepraszam, a kolega trzeźwy w ogóle? Świat właśnie śmieje się z gimbusiarskiego podejścia do życia kolegi, każdy śmieje się z jego nieudacznictwa, a świat zalewa fala memów i obrazków pełnych beki z "jego wizerunkiem". Tutaj masz temat dla poważnych ludzi, nie widzę sensu byś się udzielał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie myślałem, że pierwsza konfa zrobi na mnie aż takie wrażenie.

Hello - mamy tutaj Star Trek i prawdziwą nową generację !

 

Na starcie dodatkow nowy COD, FORZA, gry od EA, jeszcze tylko Battlefield 4 i nie waham się ani sek.

 

Dodatkowa umowa z EA - czy oni powiedzieli, że UT będzie exclusivem ?

Kernel z Win8 działą przepięknie !

 

Ja się JARAM !

http://abload.de/img/untitled-1pbj7u.gif

 

Człowieku ty oglądałeś chyba jakąś inna konfe niż reszta świata!

Edytowane przez Neox
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MS znowu zmiażdżył konkurencje, 15 exów klasy AAA w pierwszym roku   :ninja:  FM5 jeśli to co pokazali jest na serio z gry a nie CGI to masakrator jeśli tak mają wyglądać pierwsze gry X1.

 

nie podoba mi się nazwa konsoli i taki sobie wygląd, wbudowane aku w padzie też na minus, teraz tylko czekać na E3 i zalew gier. Nowy COD fajne klimaty ale dalej to wygląda jak z poprzedniej generacji, porównując z BF4 przepaść wizualna. 

 

8 nowych IP i 7 starych w produkcji, ciekawe jakie IP wrócą...FM, Halo, GoW i Fable to pewniaki.

 

Remedy robi nową grę a nie AW2   :confused:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nawet nie myślałem, że pierwsza konfa zrobi na mnie aż takie wrażenie.

Hello - mamy tutaj Star Trek i prawdziwą nową generację !

 

Na starcie dodatkow nowy COD, FORZA, gry od EA, jeszcze tylko Battlefield 4 i nie waham się ani sek.

 

Dodatkowa umowa z EA - czy oni powiedzieli, że UT będzie exclusivem ?

Kernel z Win8 działą przepięknie !

 

Ja się JARAM !

http://abload.de/img/untitled-1pbj7u.gif

 

Nie wierzę, że ktokolwiek napisał coś takiego na serio. Po prostu nie wierzę.

Microsoft właśnie pokazuje wszystkim graczom w Europie, że ma ich głęboko w (pipi)e. Ze ma w ogóle graczy w (pipi)e. Blokada używek? Instalacja gier? Wymagany Kinect, by Xbox funkcjonował? I ktoś pisze coś takiego?

Nie, no po prostu nie...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeciez Kinecta dostaniesz z konsola, nie wiesz co z blokada używek na konsoli Sony, sama zas konsola, jej ficzery, to w jaki sposób chodzi pasuje mi w 100%, bo wszytsko bangla pięknie. Teraz kwestia gier, E3 i tego co zaprezentują - tyle. Jeżeli wyskoczą z 3-4 potężnymi exami to ja się zastanawiać nie będę, ale nie przekreślam ich po 1 konferencji, bo nie pokazali gameplayu...

To dopiero trzeba być idiota by przekreslac MS, zwłaszcza ze starty ich konsol zawsze były lepsze niż konkurencji, jeżeli chodzi o bibliotekę !

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wierzę, że ktokolwiek napisał coś takiego na serio. Po prostu nie wierzę.

Microsoft właśnie pokazuje wszystkim graczom w Europie, że ma ich głęboko w (pipi)e. Ze ma w ogóle graczy w (pipi)e. Blokada używek? Instalacja gier? Wymagany Kinect, by Xbox funkcjonował? I ktoś pisze coś takiego?

Nie, no po prostu nie...

 

Niby w jaki sposób? Wypuszczając na starcie konsoli next genową wersję najlepszej serii wyścigowej obecnej generacji, a może przez sfinansowanie ex'a twórców Max'a Payne'a i Alana Wakea, o którego wszyscy sapali od 2010 r. albo przez dedykowane serwery we wszystkich grach czy przez zabezpieczanie umowy partnerskiej w najpopularniejszej w Europie serii - FIFA.

 

Tak, MS olał Europę :P

Odnośnik do komentarza

Chyba jestem staromodny ale od konsol zawsze oczekiwałem, że służą głównie do grania. A tu jakieś magnetowidy i masa pierdół na to. Z których większość i tak jest dostępna już na innych urządzeniach (choćby Skype) więc też mi podnieta.

 

A te 15 exów to ja bym się póki co nie ekscytował za bardzo.Może się okazać, że większość to będzie badziew na kinecta, gierki na XBLA. Jak zaczną one wychodzić i pojawia się pierwsze gameplay'e i recki to wtedy będzie można się ekscytować. Póki co to są nic nie znaczące liczby, które sobie może każdy na konfie podawać.

 

Pozostaje czekać do E3 może tam jakieś sensowne tytuły się pojawią. Bo to co zaprezentował MS to totalna żenada.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, Microsoft Was właśnie głęboko wydymał w dupsko, solidnie i boleśnie, a Wy jeszcze to propsujecie. Robi się kapitalny kabaret z tego wszystkiego i sztuczne szukanie zalet na siłe. W dodatku Sony oficjalnie potwierdziło, że NIE BĘDZIE blokady używek, ale jasne - lepiej pisać, że nie wiadomo, byleby zniwelować ogrom tej PORAŻKI.

 

czy przez zabezpieczanie umowy partnerskiej w najpopularniejszej w Europie serii - FIFA.

 

Chyba nie zrozumiałeś, na czym polegać będzie wyłączność FIFY na Xboxie. Konsola dostanie jakiś ficzer związany z Ultimate Team, a sama gra będzie multiplatformowa. W dodatku, jeżeli to miał być silnik nowej generacji, to ja nie widzę wielkich różnic względem tego, co już mamy. Gdzie pokaz możliwości graficznych konsoli? Co, Forza 5? A gdzie gameplay?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, w końcu Ty już znasz pelna liste gier na start obu konsol, bo SOny zaprezentowalo 2 gameplaye więcej.

 

Poza tym co do używek:

 

 

Z innych źródeł dowiadujemy się, że gry będą przypisane do konsoli/konta - nie będzie można pożyczyć komuś innemu gry, nie odpali jej jeśli nie wykupi kodu aktywacyjnego - tłumaczone jest to tym, że grę można odpalać bez płyty i w przeciwnym wypadku można by ją instalować na dowolnej liczbie konsol.

 

czyli co, kupno gierki za 200zł --> instalacja na własny dysk --> allegro sprzedaż za 150zł --> wieczne użytkowanie gry za ok. 50zł?

 

Bo jeśli tak to... całkiem spoko o_O

 

 

 

 

Chyba jestem staromodny ale od konsol zawsze oczekiwałem, że służą głównie do grania. A tu jakieś magnetowidy i masa pierdół na to. Z których większość i tak jest dostępna już na innych urządzeniach (choćby Skype).

 

A te 15 exów to ja bym się póki co nie ekscytował za bardzo.Może się okazać, że większość to będzie badziew na kinecta, gierki na XBLA. Jak zaczną one wychodzić i pojawia się pierwsze gameplay'e i recki to wtedy będzie można się ekscytować. Póki co to są nic nie znaczące liczby, które sobie może każdy na konfie podawać.

 

Pozostaje czekać do E3 może tam jakieś sensowne tytuły się pojawią.

No ale grając w FIFE i widzac kumpla ryj na skypie jak dostaje kolejna brame to jednak będzie nowość, prawda ? Zamiana grup w ogole na skypa i croos chat z ludzmi z PC, tabletow, czy smartphonow.

Może, nie musi.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, Microsoft Was właśnie głęboko wydymał w dupsko, solidnie i boleśnie, a Wy jeszcze to propsujecie.

Przykro mi, ale na razie nic nie wiadomo, więc co można napisać. Jest nazwa, wygląd, pad, a gry pojawią się w swoim czasie. Z używkami do końca nie wiadomo o co chodzi, o TV gadania za dużo, ale gry dalej pozostają głównym powodem zakupu konsoli.

 

Że nie pokazali gamepleju - trudno, pokażą kiedy indziej. Przecież nie idę dzisiaj zamawiać konsoli.

Odnośnik do komentarza

Masz Skype'a na Xboxie - no rewelacja! Skype'a, którego masz w KAŻDYM NOWYM TV, w każdym telefonie, w każdym tablecie i w każdym urządzeniu już praktycznie. Taka za(pipi)ista nowość, że ludzie będą biec do sklepu po konsole za chwilę.

 

Beznadziejny jest ten patent z oglądaniem znajomych przez Skype'a podczas gry - dawać cross-game chat i headset (o którym kompletnie zabrakło wzmianki) a nie taki badziew.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chyba nie zrozumiałeś, na czym polegać będzie wyłączność FIFY na Xboxie. Konsola dostanie jakiś ficzer związany z Ultimate Team, a sama gra będzie multiplatformowa. W dodatku, jeżeli to miał być silnik nowej generacji, to ja nie widzę wielkich różnic względem tego, co już mamy. Gdzie pokaz możliwości graficznych konsoli? Co, Forza 5? A gdzie gameplay?

 

Nie chcę nic mówić, ale to Sony na pokazie PS4 puszczało gry z PC. Czujesz to?

 

Co do możliwości graficznych - konsola jest 8 razy wydajniejsza od X360. Jakby na to nie patrzeć, to skok będzie na miarę generacji.

Odnośnik do komentarza

Po tej konferencji Microsoft dokladnie pokazal w jakim kierunku zmierza ze swoja polityka. Nie sa to gry, lecz multimedialne centrum rozrywki, amerykanom nic wiecej do szczescia pewnie potrzebne nie bedzie, Madden, CoD i gacie pelne. Ja od konsoli nowej generacji oczekuje przede wszystkim najwiekszego nacisku na gry, Xbox One najwyrazniej mi tego nie dostarczy, totez Microsoft moze mnie w dupe pocalowac.

 

Warto tez nadmienic ze 90% rzeczy ktore zobaczylismy na tej konferencji, u nas po podpieciu konsoli bedzie prawdopodobnie obwieszczone soczystym napisem "This content is not available in your country".

 

Ich polityka uderza prosto w ameryke, nie mam im tego za zle, tam jest najwieksza mamona, jednak tak jak kupilem X360 dla kilku perelek i lepszych multiplatform, tak XO juz nie kupie, bo prawdopodobnie nie bedzie na nim ani jednego, ani drugiego, a nawet jesli by zaskoczyli, to rzeczy o ktorych wspomne nizej tak czy siak dyskwalifikuja u mnie te konsole w przedbiegach.

 

Pomijam juz Kinecta (ktory tylko zawyzy cene), Offline Passy, oplaty za instalowanie gier na drugim koncie oraz wymagane lacze internetowe - bo na komentowanie tego po prostu brak mi sil.

 

To by bylo na tyle ode mnie, troche na powazniej, kiedy miesnie brzucha powoli sie uspokajaja, a internet gasnie od flejmu.

 

EDIT: Sa jakies wzmianki o Xbox Live Gold ?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...