Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przyznali też że E3 będzie o grach ... a każdy szuka dziury w całym i po jednej konfie już wie wszystko

 

jak na E3 gier nie pokażą (albo okaże się ze to w głównej mierze gófna na kinecta) sam będe wieszał psy na MS

to jest zawsze ta sama reguła, początki X360, kinecta a teraz X1 i płacz sonybotów jak to sprzęt MS przegra a zawsze jednak wygrywa :)  MS w godzinę pokazał więcej niż sony w dwie godziny, MS skupił się na multimediach a sony na fejsie, to ja wolę drogę MS i mieć kombajn multimedialny z grami niż portal społecznościowy z grami.

 

Podobne specyfikacje techniczne obu konsol, chociaż jeszcze nie oficjalne są spoko, nie robi trochę mocniejsze GPU w ps4, ps3 na papierze jest ponad 2x mocniejsza i te płyty 50GB vs 8,5GB w 2005 roku też dałem się nabrać na to, nowy kinect świetnie działa na prezentacjach, zainwestowanie ponad miliarda $ w gry na X1 też robi wrażenie. Jakie gry to zobaczymy w tym roku, potrzeba platformówek, przygodówek i rpgów na wyłączność.

Boli blokada używek i niejasna sytuacja ocb. z tym, jeśli sony nie wprowadzi czegoś podobnego u siebie to chyba kupie ps4, na dwie konsole nie mam czasu.

 

btw. plotkowało się o PGR5 na X1 a według ostatnich plotek podobno PGR5 pojawi się na X360 tej jesieni lub jakaś inna duża gra, nice  ;]

Odnośnik do komentarza

dwie frapujące rzeczy to online raz na 24h 

To jest głupota, bo niby jak mieliby to egzekwować? 

Prędzej chodziło w tym stwierdzeniu o to, że jak i tak konsola jest nonstop w stanie czuwania, to nawet jak jej nie włączysz danego dnia, to sama pobierze jakieś informacje z live'a.

Odnośnik do komentarza

online w sensie że niby masz podłaczyć kąsolę do sieci raz na 24h żeby pograć w singla ... czy tak w końcu nie jest?

 

net będzie potrzebny przy instalacji, do grania w singla nie będzie potrzebny, natomiast jeżeli konsola nie będzie uruchomiona przez powiedzmy kilka dni to i tak w trybie standby pobierze sobie czy to aktualizacje, czy inne potrzebne rzeczy co 24h.

Odnośnik do komentarza

 

online w sensie że niby masz podłaczyć kąsolę do sieci raz na 24h żeby pograć w singla ... czy tak w końcu nie jest?

 

net będzie potrzebny przy instalacji, do grania w singla nie będzie potrzebny, natomiast jeżeli konsola nie będzie uruchomiona przez powiedzmy kilka dni to i tak w trybie standby pobierze sobie czy to aktualizacje, czy inne potrzebne rzeczy co 24h.

 

 

Potwierdzenie tego gdzieś jest w necie?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ludzie wieszają na nich psy nie tylko ze względu na małą zapowiedz gier, ale na te ich idiotyczne pomysły. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, to ja problemu nie widzę, bo gry na pewno będą. Tylko ja sobie np. nie wyobrażam instalacji każdej gry na dysk, skoro to będzie tylko 500GB, to ile ja ich zainstaluje? A to tylko jedna z kilku bzdur, które wymyśliło Microsoft.

Wpinasz dysk zewnetrzny do Xbox one i instalujesz.

On the back of the Xbox One there is a USB 3.0 port which Microsoft says you can plug an external hard drive into. The console will allow you to store anything on an external drive that can be stored on the internal drive, so it’s basically an extension of it. That means you will be able to add terabytes of extra storage to the machine if you need it.

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

http://majornelson.com/2013/05/24/xb...-used-games-2/
 

Over the paste few days, we have been reading comments and message boards following the Xbox One announcement. There are a few questions regarding used games. I wanted to clarify and provide this official statement:

The ability to trade in and resell games is important to gamers and to Xbox. Xbox One is designed to support the trade in and resale of games. Reports about our policies for trade in and resale are inaccurate and incomplete. We will disclose more information in the near future.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mamy wyraźny obrazek screena z konferencji:

 

xbox-one-dash.png

 

Crackdown to już pewniak. Szykuje się chyba jakiś spinoff Halo, po prawej prawdopodobnie Ryse, prawy dolny róg to już na 100% gra Rare.

Odnośnik do komentarza

czyli co wycofuja sie juz z oplaty za uzywki? taki test konsumencki  :pinch:

 

Ogolnie jestem zazenowany zapowiedzia nowego xb, normalnie dekoder tv z funkcja gry, co jest grane ! Po xb360 bylem nastawiony na kolejny w moim przekonaniu przełom  a dostalem xbox go HOME . Przez to ze pad od xa bardziej mi pasuje ergonomicznie, bede liczyl na zmiane polityki ms, ale slabo to widze niestety.  

Odnośnik do komentarza

Mamy wyraźny obrazek screena z konferencji:

 

xbox-one-dash.png

 

Crackdown to już pewniak. Szykuje się chyba jakiś spinoff Halo, po prawej prawdopodobnie Ryse, prawy dolny róg to już na 100% gra Rare.

 

 Nie dożyje chyba z niecierpliwości do e3 i tych gier.Szczególnie patrzę  Halo , Ryse i Quantum Break

Zastanawia mnie prawy górny róg....

Edytowane przez xanon21
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Prawy górny róg przypomina mi Wrota z Full Metal Alchemist :D

 

Ludzie obstawiają, że to nowa futurystyczna gra akcji od studia Black Tusk. Po lewej od Halo to prawdopodobnie nowa gra familijna na Kinecta, urywek chyba nawet widzieliśmy na konferencji w tle.

 

Co do gry Rare, to pojawiły się głosy, że to może być remake ich bardzo starego IP jeszcze z czasów Nesa - Time Lord.

 

Mnie chyba najbardziej ciekawi Crackdown, seria ma bardzo dobre podstawy, ale potrzebuje odpowiedniej uwagi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...