Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ze wszystkich informacji jakie zebrałem wynika, że to może być faktycznie kolejny krok w świecie rozgrywek sieciowych. Ale trzeba poczekać do premiery żeby zobaczyć czy to faktycznie będzie działać - matchmaking bez czekania, dedyki we wszystkich grach, AI ucząca się naszego sposobu grania i tworząca na tej podstawie "ducha" (z informacji prasowej) itp. Infrastruktura i rozwiązania softwareowe muszą być na zupełnie innym poziomie niż obecnie żeby to wszystko funkcjonowało tak jak to opisują.

 

Chociaż jak ze 3 miechy temu były plotki o tym, że będą 3 niezależne systemy OS do których będzie można się przełączać bez żadnego czekania, to też ciężko mi było w to uwierzyć, a jednak stało się faktem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Kinect będzie cię szpiegował a ty nie masz nic przeciwko temu? Np. jak za dużo osób zacznie oglądać tv, to mogą zablokować transmisje. Ja (pipi)e, jak już napisałem w innym wątku, wam to nawet jakby kazali płacić za oddychanie to pewnie też byście się zgodzili. Microsoft niszczy cały rynek konsol a wy zachowujecie się jakby nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza

kokainą nie handluje więc jak sobię gram to może mnie szpiegować ...

 

i tak wyłaczam sprzet z sieci po skończonym graniu więc nie wiem co on miał by szpiegować ...

zablokowac transmisję tv przyznam szczerze pierwsze słysze, ale ok i tak nie oglądam

Edytowane przez typfon
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kinect będzie cię szpiegował a ty nie masz nic przeciwko temu? Np. jak za dużo osób zacznie oglądać tv, to mogą zablokować transmisje. Ja (pipi)e, jak już napisałem w innym wątku, wam to nawet jakby kazali płacić za oddychanie to pewnie też byście się zgodzili. Microsoft niszczy cały rynek konsol a wy zachowujecie się jakby nic się nie działo.

 

pewnie bedzie Halo to gimbusy sie rzucą 

Odnośnik do komentarza

Tak, MS na dodatek będzie wynajmować osobę do każdej sprzedanej konsoli, by podglądała to co robisz w domu. Dżizas.

 

MS całkiem niedawno miał mega problem, kiedy Windows Phone przypadkowo bez pytania o zgodę wysyłał do sieci informację o swojej lokalizacji.  Więc ciężko mi uwierzyć, że podsłuchiwanie przez Kinecta przejdzie bez echa.

 

A poza tym - nawet jeśli, to czy wielkim problemem będzie dla pieniaczy wyciągnięcie kabelka zasilania kiedy konsoli nie używamy? Po co ja pytam, oczywiście że to wielki problem.

 

Histerii ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza

Zobacz drugi film. To może stać się własnością USA to co robisz i wogle.

 

Poza tym wynajmowanie ludzi jest za drogie, lepiej zrobić tak by ludize sami sobie wzięli to do domu i dali się podglądać płacąc za prad i internet, lol.

Do czego ten świat zmierza. Orwell.

 

W USA i na zachodzie zaczyna się gadka, że ten kto jest nienormalny to nie ma konta na FB... Jak będziesz za często odłączał konsolę od sieci to też stwierdzą, że masz coś do ukrycia przed rządem USA. Nas to nie dotyczy aż w takim stopniu.

Edytowane przez ofe54
Odnośnik do komentarza

Udowodnij, że to teorie spiskowe. Władza w USA obecnie ma zapędy coraz bardziej totalitarne. Wystarczy trochę poczytać w necie co się tam dzieje.

 

Nas to tak bardzo nie dotyczy, ale być może będą prowadzone pracę za grubę miliony $ aby naukowcy porównali, która nacja najwięcej dłubie w nosie przed TV, lol ;) Przecież już teraz Kinect ma prawo Cię podglądać i wysyłać zdjęcia i filmy do M$. Jak widać bardzo się to komuś spodobało więc poszli o krok dalej.

Odnośnik do komentarza

Udowodnij, że to teorie spiskowe.

 

LOL xD Udowodnij że to co mówisz ma poparcie w jakimkolwiek rzetelnym źródle, bo jak narazie wrzuciłeś jedynie filmik Maxa Kolonki, którego lubię, ale wiele razy gadał głupoty.

 

Z resztą człowieku, bądź mądrzejszy od totalitarnego rządu USA i ich służbistów w Microsofcie i wypinaj kabelek od konsoli jak nie będziesz na niej grał. W czym problem? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...