Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sony pewnie umyje raczki i powie,ze to decyzja wydawcy.

Gry od Ea to bankowo blokowanie uzywek.Moim zdaniem

Jesli Sony na E3 powie,ze u nich blokowanie uzywek nie ma miejsca to EXBOX jest w (pipi)e                                                                  

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Starożytny Rzym, Grecja blehhh.... Czemu nikt się nie weźmie za hmm... Sumerów?

 

Kolejne info - na jednej konsoli kilka kont będzie mogło korzystać z jednego abonamentu Gold:

 

 

If you joined us for the Xbox One reveal yesterday, you'll probably know that amidst all the excitement, we learned that a single Xbox Live Gold membership will cover both the 360 and the next-gen console. Good stuff -- no extra expenditure, subscription sign-ups or other irritations. But, it gets even better, as a couple of Microsoft bigwigs told Polygon that Live memberships can also used by multiple profiles. That means several accounts can be created on one console, for discrete friends lists, personal Home screens and the like, but they'll all be able to feed off the same subscription. We're not sure how this'll work exactly, but it already sounds better than the Gamertag-specific membership model on the 360, which is responsible for far too many amazing kill stats being lost to the dreaded "Guest" account.

no i to jest dobre info po blokowaniu używanych gier i obecności kinecta w każdej konsoli  :)

 

Dawne IP od Rare stawiam na Killer Instinct lub Perfect Dark ale nowy Conker lub Battletoads to byłoby coś.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie zajmą tylko będą mieli ten sam status. Ze 2 miesiące temu MS szukał osoby na stanowisku wydawcy kolejnej części Gears of War.

 

Jaki nowy silnik, CE3 uniwersalny tak samo jak UE4.

Odnośnik do komentarza

wg tego co piszą na Eurogamerze te całe Ryse ma być takim samym blockbusterem jak Gearsy czy Halo. Czyżby w nadchodzącej generacji Crytek zajął miejsce Epic jako 2nd party dev? Oprócz Ryse chyba nawet wspominali, że ich nowy silnik jest robiony pod Xone.

Crytek to planuje przejść na F2P w najbliższych latach.

Odnośnik do komentarza

@up

wg plotek nowy X miał się stać ostoją dla gier F2P jeżeli chodzi o stacjonarki więc wszystko się zgadza

 

e:

@Don

w kwestii silnika zasugerowałem się tym newsem(ani pół słowa o PS4/WiiU): http://www.vg247.com/2013/05/21/cryteks-cryengine-3-an-officially-licensed-provider-of-middleware-and-tools-for-xbox-one/

 

Poza tym, Epic już potwierdziło, że będzie klepać exy na Xone?

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

mike: Epic robi przecież gry na wszystkie platformy. Co do Girsa, to skoro Microsoft szukał "wydawcy", to znaczy, że seria siłą rzeczy zostanie na wyłączność MS.

 

mate: kiedy to była gra na Kinecta, to było FPP i to jest najbezpieczniejsze założenie na daną chwilę.

Odnośnik do komentarza

sonoklapy narzekają na mówienie do konsoli, że to przez lenistwo ludzi, którym się nie chce wcisnąć przycisku na padzie XD to się nazywa postęp.

ja spokojnie czekam do e3,jeśli okaże się, że obie konsole nie będą miały dla mnie nic do zaoferowania (w co wątpię) to kupie nowego PC

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Aha, ad hoc tego sterowania głosem: już przy okazji X360 były takie zakusy; więcej, były plany by za pomocą konsoli, głosowo, kontrolować oświetlenie w domu itp.

A wszystkie te pierdoły są testowane w "domu przyszłości" MS. Tu macie linka jak to was interesuje:
http://www.bbc.co.uk/news/technology-21632855

Info z pierwszej ręki, zdobyte jakieś 8 lat temu w warszawskiej siedzibie MS... 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oho, MS zastrzegł sobie nazwę "Xbox Fitness". To ma cie te swoje 8 nowych IP ;D

 

Jak zamknie się oczy żeby nie widzieć nowych IP jak Quantum Break czy Ryse, to faktycznie. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza

 

Oho, MS zastrzegł sobie nazwę "Xbox Fitness". To ma cie te swoje 8 nowych IP ;D

 

Jak zamknie się oczy żeby nie widzieć nowych IP jak Quantum Break czy Ryse, to faktycznie. Ręce opadają.

 

 

Jezu, weź się wyluzuj... Wszyscy widzimy jaki jesteś wściekły w środku .

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja tam po cichu liczę że M$ jeszcze odszczeka te opłaty za używki. Jeżeli nie to przerżną sromotnie i to na własne życzenie. Wystarczy popatrzeć na komentarze pod niusami i to nawet nie u nas, co choćby na ignie czy gamespocie. Ludzie są tak w(pipi)ieni że gotowi olać ten sprzęt choćby dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Oho, MS zastrzegł sobie nazwę "Xbox Fitness". To ma cie te swoje 8 nowych IP ;D

 

Jak zamknie się oczy żeby nie widzieć nowych IP jak Quantum Break czy Ryse, to faktycznie. Ręce opadają.

 

 

Jezu, weź się wyluzuj... Wszyscy widzimy jaki jesteś wściekły w środku .

 

 

Figaro, jak chcesz trolować, to masz co najmniej inne 2-3 tematy do tego, statusy, shout itp. Wszyscy wiemy, że nigdy Cię ta konsola nie obchodziła i nie wziąłbyś nawet za darmo, to nie rób syfu w tematach gdzie ludzie chcą normalnie pogadać.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Już takiego głupa nie udawaj. Jak mnie jakiś temat nie obchodzi, to nawet tam nie zaglądam. Ciebie ten temat nigdy nie obchodził i nie obchodzi, do tego jest specjalnie wydzielony w tym dziale żeby tacy ludzie tu nie śmiecili, a i tak włazisz i jaka jest Twoja intencja? To samo możesz w CW pisać czy ogólnym temacie dla konfy w Graczpospolitej.

 

+ Dodał MODERATOR
Amen
Edytowane przez Kyo*
Jest CW, jesto osobny temat dla konfy - w dziale PS4 nikt nie śmieci - to tutaj też proszę tego przestrzegać - w przeciwnym razie polecą warny.
Odnośnik do komentarza

Ja powiem tyle, 360 to była moja pierwsza konsola tej generacji. Gearsy mnie zmiażdżyły, Mass Efect do(pipi)ał w ryj a i Halo dało kopa na Legendary. Darzę 360 większym sentymentem niż stojącą parę  metrów dalej ps3. Plus w ps3 to świetna usługa i nie ma pitu pitu, że gry słabe dają.

 

Ale po tym co zobaczyłem czyli XBOX ONE to wymiękam. Blokowanie używek, wygląd jak magnetowid, nie można używać żadnych urządzeń z 360. przykro mi ale jako fan 360 wymiękam na razie. Zresztą chyba odpuszcze sobie w ogóle next geny zanim nie ogram wszystkiego co mam do ogrania na obecnych sprzętach. jak XONE i ps4 będa po 600 zeta to wtedy sobie kupię.

 

Poza tym chałupę opłacić, laska chce dzieciaka - są ważniejsze priorytety a grać w co mam.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...