Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że to wina przede wszystkim niskiego poziomu sprzedaży gier na XOne w Polsce. Ktoś na górze stwierdził, że polonizacja gier przynosi zbyt duże straty. Chciałbym się mylić, ale to jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy.

 

BTW Hasło "Wyłącznie na konsoli Xbox One" może wprowadzać w błąd, w końcu gra wyjdzie też na PC.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

No nie wprowadza w błąd, bo QB pojawi się tylko na jednej KONSOLI. Nie jest napisane "Wyłącznie na Xbox One". Jedno słowo, a dużo zmienia. 

 

Dlatego napisałem, że może wprowadzać w błąd, bo miałem też na uwadze taką interpretację. Z drugiej strony dla przeciętnego Kowalskiego i tak będzie to niejasne.

Odnośnik do komentarza

 

No nie wprowadza w błąd, bo QB pojawi się tylko na jednej KONSOLI. Nie jest napisane "Wyłącznie na Xbox One". Jedno słowo, a dużo zmienia. 

 

A jakoś beka z Street Fightera 5 była...

 

 

Won stąd szkodniku.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pre-order złożony w Euro, ale jeśli okaże się że nie będzie polskich napisów, to anuluję. Nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało w odbiorze i zrozumieniu gry, ale na rynku niemieckim czy francuskim brak jakiejkolwiek lokalizacji jest rzeczą nie do pomyślenia. Jeśli mam być traktowany gorzej od reszty cywilizowanego świata, to mojej kasy nie dostaną. Podobnie jak mojej kasy nie dostanie Netfilx przez brak pełnej lokalizacji wszystkich materiałów i ofertę programową gorszą niż w Bangladeszu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeżeli gra nie będzie miała PL napisów (na dubbingu mi nie zależy), to olewam grę na premierę. Kupię sobie używkę, albo jak zleci poniżej stówki.

Mam zamiar postąpić dokładnie tak samo. Uważałem tą grę za pewniaka do zakupu day one. Kaskę na to już dawno zabookowałem.Jednak wobec braku napisów PL (cały czas mam nadzieję, ze to brzydka i kłamliwa plota) zagram w używkę, po wymianie za inną grę lub co najbardziej prawdopodobne poczekam aż wskoczy do GwG...

Odnośnik do komentarza

Ja mam pre-order złożony w Euro, ale jeśli okaże się że nie będzie polskich napisów, to anuluję. Nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało w odbiorze i zrozumieniu gry, ale na rynku niemieckim czy francuskim brak jakiejkolwiek lokalizacji jest rzeczą nie do pomyślenia.

Jest nie do pomyslenia, bo na straży tego stoi tamtejsze prawo. Zarówno w Niemczech jak i Francji  żadna gra nie ma prawa się ukazać bez rodzimej wersji językowej.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie no, jak dla mnie ktoś kto niby nie miał zamiaru grać z napisami, a tylko z tego powodu nie kupi gry, to znaczy, że jednak chyba tego inglisza w wystarczającym stopniu nie zna. Oczywiście rozumiem to.

 

Ale jak ktoś chciał grać po angielsku, a nie kupi bo nie ma polskich napisów to trochę top kek.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie no, jak dla mnie ktoś kto niby nie miał zamiaru grać z napisami, a tylko z tego powodu nie kupi gry, to znaczy, że jednak chyba tego inglisza w wystarczającym stopniu nie zna. Oczywiście rozumiem to.

 

Ale jak ktoś chciał grać po angielsku, a nie kupi bo nie ma polskich napisów to trochę top kek.

U mnie jest to rzecz jasna pierwszy z podanych powodów.

 

Podobno plotę puszczają sklepy, wiec z tym brakiem napisow PL to jeszcze nic pewnego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...