Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Te targi to prawie zmierzch gier nastawionych na czysty single-player, z wyjątkiem Sony i Bethesdy wszystko nastawione na co-op, multi.

To widać od dobrych kilku lat, że każdy bardzo chce mieć moby i fpsy nastawione na multi, ale skoro mikrotransakcje przynoszą takie zyski to nie ma co się dziwić. Dlatego jesli dla kogos ważna jest przyszłość gier w 'starym stylu' lepiej żeby wspomógł twórców gier pokroju The Last Guardiana czy Dishonored 2 bo szacun, że im się chce a obaj wydawcy ładują w to nadal kase.

 

Konfa MS jak co roku solidna bez fajerwerków, Sony jak zwykle wygrywa konferencją (w sensie od 3 lat) i fajnie, że bez przecieków. A co z tym Take Two czy innym 2K miały być jakieś gry od nich a tutaj cisza wie ktoś ocb?

Odnośnik do komentarza

 A co z tym Take Two czy innym 2K miały być jakieś gry od nich a tutaj cisza wie ktoś ocb?

 

też o to pytałem

 
 

 

take-two miało być na targach. wiadomo coś czy byli? internet nie wybuchł więc chyba jednak nie  :/

Tak naprawdę to dzisiaj się zaczyna E3 więc spokojnie, może coś będzie.  ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy jaka będzie odpowiedź niebieskich na Scorpio. Mam nadzieję, że Sony nie będzie ścigać się z M$ na teraflopy, a Neo będzie lekko podrasowaną konsolą, której moc pozwoli odpalać gry w 1080p i 60 klatakch. Bez 4k w grach i innych bajerów i w rozsądnej cenie (2-3 tys).

Odnośnik do komentarza

nie chce mi sie wierzyć że tak duże korporacje jak nintendo, sony czy ms nie znają swoich planów na najbliższe lata i specyfikacje sprzętów. To nie są kody aktywacyjne pocisków jądrowych.

 

No na bank ktoś inny ma wgląd jak wyglądają owoce pracy innych korporacji. 

Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-xbox-one-project-scorpio-spec-analysis


Digital Foundry twierdzi ze Sony sie u(pipi)lo z Neo bo nie maja szans już zrobić jej mocniejszej od Scorpio - musieliby albo spuścić w kiblu cały projekt (łącznie z hajsem jaki na to poszedł - unlikely) albo podkręcić procek a i tak nie zbliży to Neo do Scorpio wydajnościowo.


 


Zachłanność Sony ich zgubiła  :reggie:


Odnośnik do komentarza

Trochę mnie to zasmuciło, że nowy "xbox scorpion" będzie taki mocny. Bo planowałem kupić PS4K neo i to miał być u mnie najlepszy sprzęt do grania.

A tu trochę klops - Sony siedzi cicho, bo ich konsola okazała się słabsza. I już widzę jak na YT będa wyskakiwać filmy porównawcze gierek: Scorpion vs Neo, z niekorzyścią dla tej drugiej:/

Odnośnik do komentarza

Nie sądze, zeby Microsoft potrafił wykrzesać jakieś kosmosy z tego Scorpio, nie ma aż tak dobrych developerów. Zobacz, co teraz robi Naughty Dog czy Sony Santa Monica albo Guerilla Games z PS4. Nawet nowy Spider Man od Insomniac czy Days Gone od Sony Bend wygląda oszałamiająco na sprzęcie 3x słabszym od Scorpio. 

W zasadzie Microsoft ma gigantycznego asa w rękawie w postaci Playground Games - gości od Forzy Horizon.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Pytanie dnia jest takie czy Scorpio będzie musiało mieć obligatoryjnie 4K w każdej grze - jeśli tak to IMO 1080p@60fps w neo > 4k@30fps w scorpio. 

Poza tym nie wiem czy do końca już to wyjaśnili, ale jeśli potwierdzą się informacje, że Scorpio będzie kompatybilne w dół (czytaj - nie będzie robionych gier tylko pod Scorpio) to w żaden sposób nie wykorzystają w 100% potencjału. 

Odnośnik do komentarza

Trochę rozczarowanie tym gow 4

Myślałem, że czwarta część będzie jak w przypadku u4 wyrypana, nowe animacje, mordy jakieś pomysły a tak szczerze, to mechanika gry to jak z pierwszych gearsow, jednych to cieszy albo dla mnie (pipi)nia i rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...