Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji coraz więcej ludzi sugeruje, że Anaconda będzie mocniejsza od PS5. 

 

Polityka MSu z wydaniem bestii, najmocniejszej konsoli na rynku oraz budżetowej konsoli dla każdego może się okazać strzałem w dziesiątkę. 

 

 

Oj Sony będzie miało ciężko w następnej generacji. 

Odnośnik do komentarza

To tylko plotki, nic tak naprawdę nie wiadomo o następnym xboxie oprócz tego że podobno mają być dwie wersje

 

Jestem pewny że pozycja Sony jako lidera na rynku jest niezagrożona. Mają zbyt mocną pozycje na rynku, bardzo dobre studia first party wypuszczające regularnie świetnie przyjmowane gry, a dodatkowo kilka dni temu zapowiedzieli bardzo mocną konsole. Można lubić ich gry i konsole albo nie, ale takie są fakty. MS może stawać na głowie a i tak bardzo trudno będzie ich pokonać w sprzedaży konsol.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne, zbliżającą generacja dla graczy zapowiada się świetnie. Pod względem mocy wszyscy powinni być zadowoloneni, skoro nowy Xbox ma być jeszcze mocniejszy od PS5, które z zapowiedzi wynika, że będzie bardzo mocnym sprzetem. Ciekawe jaka będzie różnica w cenie, bo zapewne premiery odbędą się w podobnym terminie. Jeszcze jedna niewiadoma, to VR. Sony mocno w to idzie, ciekawe czy microsoft odda im cały, konsolowy rynek VR. Wydaje mi się, że po cichu również pracują nad swoim VR. Ta technologi przy takiej mocy dopiero rozwinie skrzydła. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym się cieszył gdyby na start były dwie wersje xboxa jedna za powiedzmy 3,5 k bardzo mocna i druga wersja light za np 2k lub mniej. Wiadomo że większość kupi tańszą i będzie happy a ci co będą chcieli lepszą graficzke wersje droższą. Wkurza mnie już że na premierze dostajemy bubel który albo się rozlatuje (ps4 fat) albo ma (pipi)owe podzespoły (xbox one). Chciałbym od razu dostać coś lepszego i chętnie dopłacę. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Najważniejsze, żeby MS nie odleciał w kosmos ze swoimi pomysłami jak to miało miejsce za Mattricka. Spencer co prawda naprawia po tym łbie co się da i idzie w dobrą stronę, ale nigdy nic nie wiadomo.

 

Nie no tutaj widać, że wizja jest zupełnie inna, nauczyli się, że nie muszą mieć gimmicka żeby móc konkurować bo i tak na końcu liczą się gry a po to rozwijają obecne studia i szykują się na przejecie nowych aby uzyskać stabilny dopływ nowych tytułów do portfolio gamepassa. Ja jestem kompletnie spokojny o przyszłość MS, wiem tylko, że to jeszcze nie te E3 ale być może następne będą serio przełomowe jeśli chodzi o ich studia first party. Nowa generacja będzie bardzo ekscytująca.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, milan napisał:

Ale po tej generacji to raczej microsoft nie może mieć mocno droższej konsoli, raczej obstawiam mocniejszy sprzęt w tej samej cenie co słabsze ps5, oczywiście jeżeli to prawda.

 

Microsoft wyda dwie wersje konsoli, to pewne

 

Słabsza prawdopodobnie będzie tansza od PS5, mocniejsza będzie zapewne nieco droższa. Tak przynajmniej wszyscy podejrzewają

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Co do VRa to mam nadzieje że nauczony Kinectem skupi się przede wszystkim na grach. Bez marnowaniu zasobów na jakieś zbędne eskperymenty.

 

Zwłaszcza że przyszłośc wirtualnej rzeczywistości wciąż maluje się niejasnych barwach. Sprzęt jest drogi, nieergonomiczny, co przekłada się na  znikome zainteresowanie konsumentów, a PSVR sprzedaje się o wiele gorzej niż w analogicznym okresie Kinect.

 

Ale jeżeli jednak jakimś sposobem wypali (czego nie wykluczam) to zamiast kolejnego dedykowanego sprzętu MS, wolałbym pełną kompatylbilność z goglami third party (jak np. Oculus)

 

 

Odnośnik do komentarza

PS5 będzie startowało z dużo bardziej komfortowej pozycji wypracowanej przez popularność PS4 to wiadomo z drugiej strony taki Switch pokazał po ogromnej wtopie WiiU jak to się robi. XO mimo hejtu miał łatwiejszy start niż będzie miał nowy Xbox.

 

plotki sugerują że PS5 też ma mieć tańszy model na premierę, co ciekawe w przyszłym roku również ma być Switch Pro czy coś w tym stylu, jedni wróżą że to mocniejsza wersja Switcha inni że nowa generacja.

 

btw. podobno devkit Anacondy ma 48GB RAMu dla gier i chyba Yeti miał rację że +24GB w mocniejszych wersjach konsol jest całkiem realne.

Odnośnik do komentarza

Pytanie jest czym zaskoczy nowy xbox , jeżeli potwierdzą się doniesienia o mocy i pełnej wstecznej to nie widzę nic czym mógłby zachęcić M$ do zakupu nowej maszynki. XoneX kupiłem bo jest cichutki i zdecydowanie mocniejszy od PS4pro ale jak tutaj naprawią te dwa aspekty to nic przy xboxie nie będzie trzymało.

Odnośnik do komentarza

Te dwie wersje konsol, to z jednej strony dobre wyjście dla klientów, z drugiej strony co na to developerzy. Przecież gry będą pisane pod te słabsze wersję, mocniejszy jedynie dostanie lepsze tekstury na kamieniu, bo przecież nie wrzucą większego świata. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Pytanie jest czym zaskoczy nowy xbox , jeżeli potwierdzą się doniesienia o mocy i pełnej wstecznej to nie widzę nic czym mógłby zachęcić M$ do zakupu nowej maszynki. XoneX kupiłem bo jest cichutki i zdecydowanie mocniejszy od PS4pro ale jak tutaj naprawią te dwa aspekty to nic przy xboxie nie będzie trzymało.

 

Gamepass, xcloud, pad, gierki 1st party? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Jak ktoś ktoś nastawia się na jakieś zaskoczenie czy rewolucje to rozczaruję się nowyki konsolami. Jak na razie najbardziej intrygującą i innowacyjną rzeczą jest zapowiedź szybkich ładowań na PS5 :pawel:

 

Będzie dużo szybciej ale gierki będą większe bardziej rozbudowane więc czas ładowania przy bardziej rozbudowanych produkcjach będzie pewnie podobny do dzisiejszych standardów. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, hav7n napisał:

Na PC masz milion konfiguracji i jakos potrafia wrzucic ''lepsze swiatlo'' wiec mysle ze devi to raczej maja juz obcykane :reggie: 

Konsole są kagancem i granicą co można, a co nie dla twórców. Gdyby obecna generacją wystartowała z mocniejszym podzespolami, to każdy aspekt gier byłby w zupełnie innym miejscu niż obecnie. Wszystko co wychodzi jest pisane pod podstawowego xboxa i ps4. Co z tego że x ma 6tfl, a niektórzy pc po 14tfl, skoro fizyka, wielkość świata czy AI, muszą działać tak samo na xboxie i xboxie x. Dla tego wątpię, aby dwie wersje konsol, mocn różniące się mocą, to dobry pomysł. Chyba że powiedzą jasno, wersja na mocniejszej konsoli ma wszystko lepsze, nie ograniczamy się wersja dla biedaków, biedaki niech grają za to za co zapłacili. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

Jak ktoś ktoś nastawia się na jakieś zaskoczenie czy rewolucje to rozczaruję się nowymi konsolami. Jak na razie najbardziej intrygującą i innowacyjną rzeczą jest zapowiedź szybkich ładowań na PS5 :pawel:

Wydaje mi się, że jeżeli obecna generacja u kogoś powodowała opad szczeny na widok grafiki to następna nie powinna mieć z tym problemu, jeżeli konsole mają być tak mocne jak mówią plotki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakos nie widze zeby taki ubisoft mial problemy z robieniem wiekszego swiata na slabszych konsolach ;) Co do AI i fizyki to sie zgadzam ale znowu, niech devi wreszcie na to postawia bo w takim Red Faction czy Black na ps2 fizyka nie brakowalo. Co do efektow swiatla to mozna sobie je ustawiac pod kazda konfiguracje, nawet RT ktory pewnie bedzie dzialal w jakis sposob na konsolach, tez mozna sobie ustawiac pod dana konfiguracje.

 

Slabsza wersja Xboxa i tak bedzie na ryzenie i slabszym Navi wiec podstawy powinny byc porzadne. Dla ludzi co chca wszystko co najlepsze to wiadomo zeby byla jedna doyebana wersja konsoli ale dla klientow czy nawet devow chyba lepiej miec wybor i wieksze grono odbiorcow zeby pieniazki sie zgadzaly.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...