Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko studia wewnętrzne będą się bardziej pochylać nad konfiguracją danego tytułu na konkretnej wersji konsoli. Pozostałe studia pobawią się pewnie rozdzielczością, teksturami i wyłączą kilka efektów. 

 

Bardziej ciekaw jestem polityki M$ do wydawania gier na PC z Xboxa. One kupiłem żeby ograć te kilka eksów które uwielbiam z czasów X360 ale jak będę miał nowe Halo czy GoWa na PC to raczej nowa konsola M$ nie jest mi potrzebna bo ogram sobie to na PC. Dlatego jeśli faktycznie będą tak samo się koncentrować na graniu PC i Xboxie to liczę na większą integrację tych dwóch systemów, poprawy sklepu na Windowsie i fajniej realnej i dużej konkurencji dla steam. 

 

 

Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem to właśnie graniu na Windowsie ma najwięcej do zrobienia, bo to najbardziej odstaje.

 

Zapewniają że nad tym pracują i ostatnio dodany gamebar wygląda na fajny ficzer, ale jeszcze naprawde daaaleka droga przed nimi.

 

Muszą przebudować sklep, rozbudować biblioteke (wiadomo że testują natywne emulator xboxa 360 i one, to byloby super i rozwiązaloby problem) i poprawić jakość crossplayu.

Odnośnik do komentarza

takie tam pierdoły z 4chana

 

Pojawił się również przeciek pełnej konferencji Microsoftu, której źródłem jest 4Chan. To oni donieśli o Borderlands 3, więc może coś być na rzeczy, a plan wygląda mocno przekonująco. Oznaczałoby to również, że poznaliśmy przybliżoną datę premiery Cyberpunka, która według przecieku będzie miała miejsce wiosną 2020.

  • Gears 5 Gameplay: 11.10.19 (X/W10)

  • Gears Tactics Trailer: 2019 (X/W10)

  • Playdead IP: Sci-Fi 3D Adventure, Xbox Gamepass, Spring 2020

  • Ori and the Will of the Wisps Gameplay Trailer:

  • Spring 2020, Gamepass (X/W10)

  • Battletoads Gameplay Trailer: Holiday 2019, Gamepass (X/W10)

  • Borderlands 3: Gameplay,September 2019

  • Brink Gameplay Trailer: Release 2020

  • Dino Crisis Gameplay Trailer: Release 2020

  • Jedi fallen Order Gameplay: Holiday 2019

  • Fable Albion Collection Trailer: Xbox Gamepass, Spring 2020, (X/W10)

  • Fable Reboot Teaser: Xbox Gamepass (X/W10)

  • Forza Horizon 4 DLC: Holiday 2019

  • Sea of Thieves DLC: Holiday 2019

  • The outer worlds Gameplay: Xbox Gamepass, Holiday 2019

  • New studio acquisition

  • Bleeding Edge Gamplay Trailer: Xbox Gamepass, Holiday 2020 (X/W10)

  • New Rare IP Teaser: Xbox Gamepass (X/W10)

  • Dead Rising 5 Gameplay Trailer: Xbox Gamepass, Holiday 2019

  • ReCore II Trailer: Xbox Gamepass, Holiday 2020, (X/W10)

  • Cyberpunk 2077 Gameplay: Spring 2020

  • New CD Projekt Red IP Teaser

  • Age of Empires IV Gameplay Trailer: 2020, Xbox Gamepass, (X/W10)

  • Splinter Cell Reboot Trailer: 2020

  • Halo Infinite Trailer: Xbox Gamepass, Holiday 2020 (X/W10), Beta Holiday 2019

  • Xbox Scarlett Teaser

  • 2 new consoles, Holiday 2020

Odnośnik do komentarza

Chwalili się, że to będzie ich najważniejsze E3 w historii. Więc nowy gameplay czy nawet data premiery Cyberpunka to raczej za mało na takie stwierdzenie - takie rzeczy to już robili przy W3. Tym bardziej, że to niezapowiedziane rpg ma zadebiutować do 2021. Obstawiam coś w świecie wiedźmina (nie W4, ale jakiś pomniejszy spinoff). A na E3 pokażą samo logo albo max paro sekundowy teaser.

 

46 minut temu, Pupcio napisał:

O jezu  jakby ten dino crisis okazał się prawdą

Też na to liczę. W sumie ciekawi mnie czemu takie zombie czy klimaty post apo są przerabiane po kilka razy w roku, a dobrej, nowej gry z dinozaurami to ze świecą trzeba szukać? :philosoraptor: A przecież z tym też wiąże się sporo kasy patrząc na to jak popularne są filmy JW czy jaki sukces osiągnął Horizon (moim zdaniem po części właśnie z tego, że tak a nie inaczej wyglądali przeciwnicy - przynajmniej ja głównie z tego powodu kupiłem day one :D).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MBeniek napisał:

Chwalili się, że to będzie ich najważniejsze E3 w historii. Więc nowy gameplay czy nawet data premiery Cyberpunka to raczej za mało na takie stwierdzenie - takie rzeczy to już robili przy W3. Tym bardziej, że to niezapowiedziane rpg ma zadebiutować do 2021. Obstawiam coś w świecie wiedźmina (nie W4, ale jakiś pomniejszy spinoff). A na E3 pokażą samo logo albo max paro sekundowy teaser.

 

Eh eh. No tak Kicisnki coś mówił na temat tego że będzie to zupełnie nowy content itp

Ale nie nastawiałbym się na nic nowego, zaufaj mi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...