Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Moje subiektywne podsumowanie E3 2018:

 

Kto wygrał: gracze

Najlepsza konfa: Microsoft

Najlepsza gra: ex aequo TLOU2, Resident Evil 2, Shadow of the Tomb Raider

Największa żenada: Nintendo

Najciekawszy motyw: plecak Reedusa w Death Stranding

Najładniejsza gierka: TLOU2 i Forza Horizon 4

Najlepsze widoczki: Death Stranding

Najlepszy trailer: Halo Infinite

Największe "nikogo": nowa konsola Microsoftu i pomysły na gry w chmurze

 

Dodam jeszcze że jestem dumny z polskiego gamedevu. Polskie gierki jako ważne gierki na konfie M$ to dla mnie zaje.biście istotne wydarzenie. Lata temu kupowałem polskie gierki w big boxach (np. Chrome Techlandu), grałem w nie, chwaliłem na forach i trzymałem kciuki za rozwój polskich firm, zdając sobie jednocześnie sprawę dlaczego te gierki odstają jakościowo od zachodnich i japońskich. Dzisiaj to inni wzorują się na naszych gierkach i to jest piękne. Dla niektórych tutaj jaranie się polskim sukcesem to polactwo i obciach, a ja mówię wam fak off! Jeszcze Polska nie zginęła!

 

 

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Ja tam mam wielu faworytów ale wybrałem kilka trailerów, które zrobiły na mnie największe wrażenie w połączeniu z muzyką i głownie nad tym sie skupiałem 

 

 

Do tego te widoki, które wygladają jak z Stalkera, no i przywiązanie do detali cudo. 

 

 

Scena jak wchodzi dźwiek silnika Mclarena, ujęcie jak pokazują Edynburg coś pięknego, fajnie muzyka budowała napięcie

 

 

lata nie słyszałem hierglypchics, klimatem przywodził na myśl pierwszego skate (nie mówie o samym gameplayu ;3 ) więc nostalgłem mocno

 

 

totalnie over the top kawałek w tle, straszna wiocha normalnie jakbym tego sluchał ale tu? nie wiem siadło momentalnie

 

 

sama gra mi sie nie zbyt podoba, ale wykorzystanie zeal and ardor był świetne 

 

 

tutaj też świetnie muzyka wspołgra z nastrojem 

 

no i i jeszcze wyróżniłbym trailer cyberpunka i halo bo oba dźwiekowo wypadły super (zwlaszcza halo jak wszedł klasyczny motyw, troche obesrałem zbroje bo uwielbiam ten stary soundtrack) 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ta końcówka :D 

Chociaż TES6 nie zaliczyłbym do właściwego sposobu zapowiadania gier (projekt jest dopiero w pre-produkcji). Tym bardziej dziwne, że Bethesda się zdecydowała na taki ruch.

 

Kurcze, tak sobie myślę, że wspaniale się rozpocznie nowa generacja w tym 2020. Cyberpunk, Starfield (nawet jak to będzie "fallout" w kosmosie to i tak się jaram, za mało jest gier w takich klimatach), a to dopiero pewnie wierzchołek góry lodowej. :obama: Obecna, z tego co sobie przypominam, tak dobrze się nie zaczęła.

 

A i niech ea umrze, a licencja sw niech trafi we właściwe ręce. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

DF wstępnie o stronie technicznej gier Sony.

 

W dniu 13.06.2018 o 09:20, Faka napisał:

Ale to też jakaś taka lipa statystyka, nie widzę ile oglądało Gears 5.

Tu masz świeżutkie, Girsy mega słabo jak na  tak wielkie ip.

 

XBOX

Halo infinite (Halo) 2.5 million views
Gears 5 (IGN) 333K views
Gears Pop (XBOX) 146K views
Gears Tactics (IGN) 52K views
Forza Horizon 4 (XBOX) 1.8 million views

Playstation

Spide-Man (Playstation) 2.3 million views
Ghost Of Tsushima (GameSpot) 2.7 million views
The Last Of Us 2 (Playstation) 5.5 million views
Death Stranding (Playstation) 2.4 million views

Top 5 Multiple platform trailers

Cyberpunk 2077 (Cyberpunk 2077) 10 million views
Fallout 76 (Bethesda Softworks) 5.3 million views
The Elder Scrolls VI announcement trailer (Bethesda Softworks) 5.2 million views
Devil May Cry 5 (Devil May Cry) 1.7 Million views
FIFA 19 (EA Sports FIFA) 5.3 million views

Odnośnik do komentarza

Kolego... bo się pogniewamy. :oh_you:

Wyniki wyświetleń nie są miarodajne i nie przełożą się na wyniki sprzedaży. Może na świadomość. Zwlaszcza że pewna jest mocna promocja, zapowiedzianych na E3 2018, gier od MS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...