Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Równie dobrze można napisać:

Gry to tylko opcja. Będzie fajnie jak będą, jak nie będzie to trudno

 

Nie wyobrażam sobie kupowac dzisiaj nowej platformy do grania na której nie będe mógł grać w swoje ulubione gry

Edytowane przez ASX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Teraz, ASX napisał:

Równie dobrze można napisać:

Gry to tylko opcja. Będzie fajnie jak będą, jak nie będzie to trudno

PS4 wstecznej nie ma i radzi sobie znakomicie pod względem gier. Z wsteczna czy bez, z ps5 raczej będzie podobnie. Poczatek next genow powinien być dużo mocniejszy growo. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Równie dobrze można napisać:

Gry to tylko opcja. Będzie fajnie jak będą, jak nie będzie to trudno

 

A tu już głupoty piszesz. Czynnikiem decydującym dla mnie o zakupie konsoli nie jest wsteczna. Interesuje mnie nowa jakość, nowe marki i nowe gry na nowej generacji a nie ogrywanie drugi raz tej samej gierki tylko w podciągniętej rozdzielczości. Już wolę dostać odnowioną grę jak Crash, RE2 czy Halo 1, 2 i za to zapłacić. 

 

Tak czy siak wsteczna będzie przynajmniej z PS4, ta sama architektura sprzętu więc nie będzie z tym problemu. Z PS3 pewnie gorzej przez procesor i architekturę. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
14 minut temu, Ukukuki napisał:

Dla mnie wsteczna też nie jest decydująca, fajna opcja jednak bardziej interesują mnie gierki na wyłączność plus multiplatformy. 

Dokladnie, nie spodziewam się posuchy w launch window nawet dla Xboxa.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, aphromo napisał:

PS4 wstecznej nie ma i radzi sobie znakomicie pod względem gier. Z wsteczna czy bez, z ps5 raczej będzie podobnie. Poczatek next genow powinien być dużo mocniejszy growo. 

Co mnie obchodzi jak sprzedaje się Ps4 co to ma to rzeczy? Dla mnie liczy się moja wygoda

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Ukukuki napisał:

 

A tu już głupoty piszesz. Czynnikiem decydującym dla mnie o zakupie konsoli nie jest wsteczna. Interesuje mnie nowa jakość, nowe marki i nowe gry na nowej generacji a nie ogrywanie drugi raz tej samej gierki tylko w podciągniętej rozdzielczości. Już wolę dostać odnowioną grę jak Crash, RE2 czy Halo 1, 2 i za to zapłacić. 

A czy ja napisałem coś przeciwko nowej jakości i nowym grom? Nie, jak najbardziej niech zaleje nas fala nowej jakości i nowych gier.

 

Ale jednocześnie, powtórze jeszcze raz, nie chcę być zmuszany do porzucania swojej biblioteki na którą wydałem tysiące zlotych. Chcę dalej móc grać w swoje ulubione gry na nowej konsoli, najlepiej z lepszą grafiką, frameratem i rozdzielczością.

 

I tego sobie i państwu życze

Edytowane przez ASX
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
17 godzin temu, Pupcio napisał:

To jest jakaś tragedia co ja czytam ehh wy macie jakieś wymagania czy tylko wypinacie dupsko kazowi? 

Oczekiwania od next genow mam spore, ale wsteczna to nie jest priorytet. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, Square napisał:

W sumie dla mnie może nie być E3 w tym roku.

 

Dlaczego? Przecież to święto graczy, pewnie pokażą jakieś fajne gry ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a no tak nie na playstation, sorry, zapomniałem że niektórzy grają tylko na jednej platformie ;)

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ragus napisał:

 

Dlaczego? Przecież to święto graczy, pewnie pokażą jakieś fajne gry ;)

 

a no tak nie na playstation, sorry, zapomniałem że niektórzy grają tylko na jednej platformie ;)

No trochę nie trafiłeś, bo nawet jakby Sony miało mieć prezentacje, to dla mnie najważniejsze info na ten rok już się ukazało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...