Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie E3 i okoliczne prezentacje były interesujące głównie ze względu na:

 

a) zapowiedzi całkiem nowych gier (niekoniecznie nowych IP, ale czegoś, o czym, poza plotkami, nie wiadomo było wcześniej nic)

b) nowe trailery gier-megaton, na które każdy czeka (MGSy etc.)

c) prezentacje nowej generacji

 

W tym roku nie zapowiada się na to, żeby te punkty programu wystąpiły, więc z grubsza zlewam imprezę. Żadnych wielkich nowych zapowiedzi się nie spodziewam a nadchodzące, ogłoszone już produkcje, poza Death Stranding i Tlou2, raczej mnie nie grzeją. No chyba, że ktoś się wychyli z next-genem (i to raczej na papierze).

 

Ale liczę na to, że się mylę i coś mnie zaskoczy. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, suteq napisał:

dlc miesiąc wcześniej na xboxie :banderas: 

 

Raczej nie ma szans MS jakis czas temu zrezygnował z polityki wykupowania czasowej ekskluzywności. I dobrze bo podkupywanie gier, DLC i blokowanie innych platform to chuyowa, antykonsumencka praktyka

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

No też myslę że przedstawią calą swoją wizje na następną generacje, z prezentacją całego ekosystemu konsola-pc-xcloud. 

 

Ale chyba na pelny reveal jest jeszcze za wcześnie, raczej coś w stylu pokazu mocy nowego sprzętu na przykladzie Halo Infinite, które ma podobno wyglądać zawstydzająco dobrze

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, milan napisał:

Lol, zawsze tak niektórzy mowią, a później wychodzi uncharted 4  i weź znajdź coś takiego na piecu.

Dokladnie to samo zawsze sobie mysle czytajac to (pipi)amento ze konsole sa za slabe na taka grafike i co mozna oczekiwac za 400 baksow - a potem sprzet z 2013 roku z biedronkowymi bebechami dostaje gre z grafika jak rdr2, horizon, geow4 czy nadchadzace tlou2 i GoT.

Ja sobie tylko zycze od razu drozszych wersji za 500/600 pitosow i bieda wersji za 400 od nadchodzqcych nextgenow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...