Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, milan napisał:

Jeszcze 2h :shieeet:

 

Tak poważnie, chciałbym by chociaż crisis core zrobili na 4k i dali za 5 dych przed ff7, ależ bym ciareczkował znowu.

Możesz zrobić sobie remasterka przez PPSSPP, Crisis Core wygląda pięknie w HD :)

 

Fajnal 8 w końcu dostał trochę miłości :wub:

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, blantman napisał:

Czy zapowiedziano na jakiejkolwiek konfie jakąś fajną grę aaa na ten rok? Bo przeglądam newsy i wszystko early 2020 lub później. Znowu początek roku robi się ciasny a jesienią poza gyrosem dupa i nic nie widzę. Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno to październik i listopad był gorącym okresem a teraz tam tylko tasiemce w stylu call of duty.

 

No listopad 2019 przecież przeładowany jest zayebistością:

Death Stranding, DOOM Eternal, a dla mnie nawet SW Jedi Fallen Order. 

Poza tym w lipcu Wolfenstein Youngblood i to chyba wszystko - IMO wystarczy, jest w co grać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, milan napisał:

Siedzi ktoś na Square dzis?

ubi odpuszczam bo gardzę, ale finala chętnie obejrzę, no i pewnie bedzie ff8 remake, ff16 i remaster crisis core.

 

 

:notbad:

 

Jestem zadowolony, niestety nie dotrwałem, ale nic nie straciłem.

 

Gameplay ff7 wspaniały, ogolnie gra przepiekna, ale podzielenie to jakiś zart, zapowiada się min. 4 odcinki.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

 

No listopad 2019 przecież przeładowany jest zayebistością:

Death Stranding, DOOM Eternal, a dla mnie nawet SW Jedi Fallen Order. 

Poza tym w lipcu Wolfenstein Youngblood i to chyba wszystko - IMO wystarczy, jest w co grać. 

Ja z tego może tylko fallen order ale to EA więc pewnie (pipi) z tego wyjdzie. Reszta to coop i konina.. kiedyś więcej było w tym okresie.

Odnośnik do komentarza

Mocno przesadzacie.

 

przyzwoite E3, gier było mnóstwo, trafiło się kilka niespodzianek i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny mój zarzut dotyczy tego jak rzadko różni twórcy decydowali się pokazać gameplay (szczególnie zawiodłem się brakiem gameplayu z Gearsów i Halo). Dziwne i niezrozumiałe dla mnie decyzje i o ile jeszcze w przypadku Halo jestem w stanie to jeszcze zrozumieć bo pewnie trzymają to jako bombę bliżej premiery nowej konsoli, to brak prezentacji Gearsów które wychodzą za kilka miesięcy to jakieś yebane nieporozumienie

Edytowane przez ASX
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Yup, bardzo dobre targi. Przecież jak ktoś posiada więcej, niż jedna konsolę to jest jakieś el Dorado dobrego giereczkowania, a jak ktoś jest blacharzem to już w ogóle klęska urodzaju. Jedyne rozczarowanko imprezy to przeniesienie wielu świetnych gier na 2020 i brak gameplayu z kampanii Gearsów 5. 

Odnośnik do komentarza

Dobre E3, takie na 7/10 bym powiedział. Zabawna jest ta rozbieżność między forumkiem a PPE. Dla Gruszczyków wszystko tam jest genialne, wybitne i w ogóle goty. To ja chyba wolę forumkowych malkontentów :) Moje drobne rozczarowanie wynika z pomyłki. Bo myślałem że to już TEN moment, początek 9 generacji, pokaz sprzętu i miażdżący gameplay jak u Sony w 2005 :) Tymczasem takie cuda najwcześniej za rok. Najbardziej bolą takie se materiały z Halo i Gersów. Tak czy siak przed nami intensywna końcówka obecnej generacji. Jaram się zwłaszcza Doomem, Borderlands 3, Death Stranding i FF7 remake.

 

E3 2019 wygrał polski gamedev i bardzo mnie to cieszy. Jestem dumny z Redów, Techlandu, PCF i nawet z Bloobera :) Cudowny jest ten mem pt: gdzie byli Redzi w 2004 a gdzie są dziś.

Edytowane przez aux
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi sie podobał tylko ff7 remake, wszystko inne było smiesznie bylejakie albo w gole nie było, bo dla mnie cgi to g,owno a nie zapowiedz gry. Gdyby robili to na silniku gry to chociaz możnaby ocenic jak to wygląda.

 

Ogólnie powrót do CGI to coś makabrycznego, myslałem ze to odeszło  w zapomnienie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...