Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Nie odeszło gdy nie można pokazać jak gra wygląda, bo nowa generacja jest za 16 miesięcy. Zresztą obecnie trailer można wrzucić bardzo szybko na serwer, a social media zrobią większą robotę niż E3, szczególnie gdy samo E3 traci na znaczeniu ostatecznie, te targi to potwierdzają. Wystawców na płycie jest mało, pomysł na wpuszczenie ludzi totalnie nie wypalił. Swoją drogą jest też sporo afer z ESA (organizatorami). Nepotyzm, hardcorowy mobbing i takie tam. 

Wydawcy zresztą dzięki social media kontrolują kiedy i jak (na własnych warunkach) mogą kontaktować się z odbiorcą. Developerzy nie muszą polerować do granic możliwości jednego fragmentu rozgrywki, po to, żeby wyrobić się na targi, tylko mogą się skupić nad pracą nad grą. Pewnie taka będzie przyszłość. Zresztą rozmowa o znaczeniu E3 trwa już dobre kilka lat. ESA sobie nie pomaga.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, suteq napisał:

Zapominasz, że w tematach gier na PS ludzie nabijają 100 stron rozmów o niczym zanim gra wyjdzie

Dobrze, że w tematach gier na koksa same merytoryczne wypowiedzi :lapka:

W dniu 9.06.2019 o 23:13, MaZZeo napisał:

co to kurwa było 

 

W dniu 9.06.2019 o 23:14, ragus napisał:

we want the fortnite audience

 

W dniu 9.06.2019 o 23:51, kubson napisał:

Tragedia xd 

 

W dniu 9.06.2019 o 23:52, D.B. Cooper napisał:

Gniot będzie jak ch.uj

 

  • Haha 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

MBeniek, robisz przewodnik Pascala po chlewach że tam sie zapodziałes?

Nie zgubiłeś się przypadkiem milanie?

 

myślałem że square stworzył specjalnie odilozowany temat na czas e3 aby niektórzy użytkownicy nie zaśmiecali normalnych tematów porównaniami do świń.

Odnośnik do komentarza

Doceniam twoje wpisy tutaj które są typowo CW, ale zapakowane w usmieszki i wymijajace słowa :)

No i jestes bardziej taki przytakiwacz,  sam nie zaczniesz, ale cieszysz miche jak ktoś coś napisze  na sony :)

 

2 minuty temu, ASX napisał:

Nie zgubiłeś się przypadkiem milanie?

 

myślałem że square stworzył specjalnie odilozowany temat na czas e3 aby niektórzy użytkownicy nie zaśmiecali normalnych tematów porównaniami do świń.

Chodziło mi o wystrój wnętrza, porownałem bluzgi do smrodu w chewiku.

 

:)

I oczywiście nie uważasz że wpis sutka był nie pasujący do tematu :)

 

:)

Odnośnik do komentarza

@suteq

Tweety Kojimy wklejały chyba randomy,  dodatkowo, w czasie gdy nie było żadnego ruchu  w temacie, coś jak informacje z tweetera o ilosci graczach  w SOT, widocznie asx uważa że to ciekawa informacja :)

Jak pokazali nowy gameplay i trailer to w zasadzie nie było żadnych tweetów poza merytorycznymi (plakaty, zjdeica z edycji).

 

Łatwo tłumaczyć takie bzdury i pomówienia.

2 minuty temu, ASX napisał:

@milan

no to w takim razie odpowiem,  uznałem post sutqa raczej jako prztyczek w moją stronę bo sam napisałem wiele postów w temacie Death Stranding ;) 

Nie zmienia to faktu że post sutka był mocno zaczepkowy,  a ty przyklasnąłes dodając usmieszek, i taka własnie jest Twoja postawa.

 

Spluniesz z piętra komuś na głowę, i szybko się odwracasz krzycząc że ktoś kogoś opluł.

:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, milan napisał:

Nie zmienia to faktu że post sutka był mocno zaczepkowy,  a ty przyklasnąłes dodając usmieszek, i taka własnie jest Twoja postawa.

 

Spluniesz z piętra komuś na głowę, i szybko się odwracasz krzycząc że ktoś kogoś opluł.

:)

nie mam pojęcia o jakim uśmieszku dodanym sutkuwi  piszesz i chyba nie chcę wiedzieć, więc lepiej zakończyć ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hendrix napisał:

Nie odeszło gdy nie można pokazać jak gra wygląda, bo nowa generacja jest za 16 miesięcy. Zresztą obecnie trailer można wrzucić bardzo szybko na serwer, a social media zrobią większą robotę niż E3, szczególnie gdy samo E3 traci na znaczeniu ostatecznie, te targi to potwierdzają. Wystawców na płycie jest mało, pomysł na wpuszczenie ludzi totalnie nie wypalił. Swoją drogą jest też sporo afer z ESA (organizatorami). Nepotyzm, hardcorowy mobbing i takie tam. 

Wydawcy zresztą dzięki social media kontrolują kiedy i jak (na własnych warunkach) mogą kontaktować się z odbiorcą. Developerzy nie muszą polerować do granic możliwości jednego fragmentu rozgrywki, po to, żeby wyrobić się na targi, tylko mogą się skupić nad pracą nad grą. Pewnie taka będzie przyszłość. Zresztą rozmowa o znaczeniu E3 trwa już dobre kilka lat. ESA sobie nie pomaga.

Dlatego gamescom ma obecnie dużo większa rolę dla wydawców.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wredny napisał:

 

No listopad 2019 przecież przeładowany jest zayebistością:

Death Stranding, DOOM Eternal, a dla mnie nawet SW Jedi Fallen Order. 

Poza tym w lipcu Wolfenstein Youngblood i to chyba wszystko - IMO wystarczy, jest w co grać. 

Jeszcze wrzesień jest przerąbany, niemal po sobie wychodzą Borderlands 3 i Destiny 2 Shadowkeep. Tylko Wredny uparcie będzie Bordery pomijał bo woli bardziej ujowe gry jak Rage 2 na przykład :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, milan napisał:

Doceniam twoje wpisy tutaj które są typowo CW, ale zapakowane w usmieszki i wymijajace słowa :)

No i jestes bardziej taki przytakiwacz,  sam nie zaczniesz, ale cieszysz miche jak ktoś coś napisze  na sony :)


Ze wszystkich użytkowników, poniekąd identyfikujących się jako "boty", @ASX jest według mnie najbardziej rzeczowy i raczej sam nie zaczepia. Potrafi w miarę obiektywnie spojrzeć na obydwie strony barykady i nawet w CW stara się prowadzić merytoryczną dyskusję, co mnie strasznie zdziwiło, biorąc pod uwagę tamtejsze wysrywy niektórych uciekinierów z Arkham (Daddy np.)
Chyba źle go odebrałeś Mediolanie, bo ogólnie to bardzo solidny użytkownik :sir:
 

2 godziny temu, Voytec napisał:

Jeszcze wrzesień jest przerąbany, niemal po sobie wychodzą Borderlands 3 i Destiny 2 Shadowkeep. Tylko Wredny uparcie będzie Bordery pomijał bo woli bardziej ujowe gry jak Rage 2 na przykład :)


A jak! Pozostając wierny przedstawionej przez Ciebie narracji, wolę październikowe Ghost Recon Breakpoint, niż kolejną odsłonę cellshadingowej popierdółki od Gearbox :reggie:
A Destiny 2 wciąż mam w folii, więc na dodatek raczej się nie skuszę :)


Ale wiesz, jak to jest fajnie, mieć wyebane na jakiś tytuł? Bo ja niestety rzadko tak miewam i bardzo wiele gier chcę kupić, a później leżą, nie ma czasu itp, więc chociaż te Bordery, czy inne Dragon Balle olewam i przynajmniej mam chwilę na nadrobienie zaległości.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...