Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mam przeczucie że pyerolnyęcie będzie w nastepnym roku dopiero. Na ten rok dla mnie osobiście to plus pod względem finansów growych, tylko Bordery3 w tym i Cyber2k77 w przyszłym roku do kupienia. Kasa w portfelu zostanie na przyszły rok a obecny rok to na dokończenie zaległości w kilku tytułach.

Odnośnik do komentarza

Pewnie już nic nowego (przynajmniej z mocnych tytułów) nikt nie zapowie, więc moje top 5 gier tych targów:

5. Evil Genius 2 

4. Pokemon Sword/Shield 

3. Microsoft Flight Simulator 

2. The Legend of Zelda Link's Awakening 

1. The Legend of Zelda Breath of the Wild sequel 

 

Miejsce pierwsze zdecydowanie ponad wszystkim innym. Żadna inna gra nie ma dla mnie startu do tej Zeldy, ale remake Link's Awakening będzie przyjemną przystawką 

 

Poza top 5, ale szanuje: Cyberpunk 2077, FF7 Remake, Jedi Fallen Order, Astral Chain, Lego Star Wars Skywalker Saga i Planet Zoo. Przynajmniej część z tych gier kupię.

 

Największy zawód: to co zrobili z Battletoads i brak Pikmina 4 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał:

Cringowych momentów też nie moglo zabraknąć

A tu najsmutniejszy mement e3

 

 

No ta konfa Bethesdy to jedna z największych ściem, jakie w życiu widziałem. Te dwa pierwsze rzędy ich pracowników, którzy wrzeszczeli co dwa słowa i to jeszcze w takich momentach, gdy naprawdę powinni zamknąć ryje (jak np wiwat na cześć F76). No i złotousty Todd, który ani nie przeprosił, ani nie odniósł się do swoich kłamstw, tylko rzucił luźne "otrzymaliśmy masę zasłużonej krytyki", za co zebrał kolejną owację - skoro taka "zasłużona", to dlaczego Bethesda wrzuca na czarną listą praktycznie każdego YouTubera, który ośmielił się być negatywny wobec ich najnowszego dzieła? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W sumie podbijam pytanie, bo nie pamiętam: z Gamescomu są streamowane konferencje jak na E3? W Kolonii często pokazywano gameplaye z gier ujawnianych na E3 także może doczekam czegoś ciekawego.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...