Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Bzduras napisał:

Przestań, dostaniesz remaster RDR i będzie zajebiście :)

 

Branżunia w 2022? Z nielicznymi wyjątkami zasługuje tylko na naplucie w ryj i oszczanie, tak samo jak raz za razem plują nam w ryj i szczają na nas.

Sam Elden Ring wystarczy, żeby nazwać rok 2022 genialnym, więc nie rozumiem o czym Ty do nas rozmawiasz.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się Czarek, że Ci się Elden Ring podoba i jedna gra robi z roku genialny, kasując przy okazji wszystkie remasterki robione po kosztach i na szybko, wyciskacze kasy z MTX, pchanie blockchaina z NFT do gierek gdzie się da i tytuły od największych tuzów branży, które nie dowiozły i zawiodły oczekiwania. Mi niestety zaczyna to brzydnąć pomału.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bzduras napisał:

Cieszę się Czarek, że Ci się Elden Ring podoba i jedna gra robi z roku genialny, kasując przy okazji wszystkie remasterki robione po kosztach i na szybko, wyciskacze kasy z MTX, pchanie blockchaina z NFT do gierek gdzie się da i tytuły od największych tuzów branży, które nie dowiozły i zawiodły oczekiwania. Mi niestety zaczyna to brzydnąć pomału.

Oprócz ER zagrałem w końcu w poprawioną wersję Cybera i naprawdę bardzo mi się ta szpila spodobała. Mam po skończeniu Cybera jeszcze Horizona 2 na tapecie i inne pomniejsze gierki, a pod koniec roku wejdzie Callisto oraz nowy CoD od IW i doprawdy musiałbym się wykazać bardzo złą wolą, aby uznać rok 2022 za nieudany...

Odnośnik do komentarza

2022 na pewno zapowiadał się znacznie lepiej, ale i tak mając m.in. takie gry:

- Elden Ring

- Horizon Forbidden West

- Dying Light 2

- Total War Warhammer 3

- Gran Turismo 7

- Pokemon Legends Arceus

- Kirby and the Forgotten Land

 

Nie mówiąc o już wydanych, małych perełkach jak Sifu, Tunic, czy Citizen Sleeper.

 

+ na horyzoncie Marvel Midnight Suns, The Quarry, God of War Ragnarok, Xenoblade 3, Splatoon 3, Bayonetta 3, Mario Strikers, Plague Tale, Callisto Protocol, Hogwarts Legacy, Saints Row, Gotham Knights, nowy Cuphead. Z szansą, że w tym i następnym tygodniu pokazane zostaną kolejne tytuły, które mogą zdążyć na 2022.

 

A jeśli ktoś gra na PC, to dostał do tej pory również bardzo dobre King Arthur: Knight's Tale, Warhammer 40k: Chaos Gate - Daemonhunters oraz V-Rising.

 

No nie widzę tutaj NFT, wysypu mikrotransakcji albo remasterów. Wszystko to oczywiście gdzieś tam jest - zależy gdzie się patrzy i na czym się skupia. ;) 

 

 

12 minut temu, Czoperrr napisał:

Co do Calisto to myślę, że przesuną premierę na 2023 i nie jestem aż tak super pewny co do jakości tej gry. Oby nasze oczekiwania nie przerosły tego co faktycznie otrzymamy. 

 

W czwartek zobaczymy konkretny gameplay, ale jeśli miałbym komuś ufać, że zrobi horror jak należy, to właśnie Glenowi Schofieldowi. ;)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kmiot napisał:

A Microsoft w niedzielę o której ma pokaz?

o 19

 

5 minut temu, Kmiot napisał:

Obok GTA5 to najbardziej niepotrzebne remaki/remastery w branży. TLoU był już na siódmej i ósmej generacji, a teraz jeszcze dorzucają na kolejną?

to trochę nie fair, porównywać pełny remake gry która wyszła 9 lat temu, do chamskiego skoku na kasę jakim jest kolejny remaster GTAV.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

tak już rozkminiając to TloU ma już 9 lat, jakiś czas temu grałem w remaster i ratowało tą grę głównie 60FPSów bo mimo wszystko widać że jej korzenie są w 7 generacji.

 

Ja w Remake mam wyjebane, kiedyś na pewno ogram ale jak będzie w plusie albo mocnej wyprzedaży, bardziej mnie interesuje info o Frakcjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...