Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo i Sony niestety nie dostarczyły zapowiedzi nowych gier, ale mimo tego jestem bardzo zadowolony z tegorocznego TGA. Pokazali sporo rzeczy, na które czekam:

 

- data premiery Tunic

 

- trailer Homeworld 3

 

- oficjalne potwierdzenie Star Wars Eclipse od Quantic Dream i to w czasach High Republic

 

- zapowiedź Wonder Woman 

 

- grywalne demo technologiczne UE5 (Matrix Awakens) i..

 

- ..inne gry, które pokazują potencjał nowych konsol (Hellblade, Plague Tales, Arc Raiders)

 

- Dune Spice Wars

 

- zwiastun serialu w uniwersum Halo

 

Sporo osób ucieszyło też pewnie Alan Wake 2, konkrety o Forespoken czy DLC do Cuphead. 
 

To chyba całkiem niezły zbiór nowości 

Odnośnik do komentarza

TGA 2021 zostało przyzwoicie zorganizowane, to trzeba organizatorom przyznać.

Ale oprócz tych zapowiadanych hucznych zapowiedzi tylko Alan Wake 2 ucieszył mą osobę, a reszta, tak średnio, bym powiedział.

Co do zwycięzcy, na moje dobry wybór. Wygrała produkcja, w którą naprawdę gramy, a nie przyciskamy guzik raz na jakiś czas, jak w większości tych dzisiejszych interaktywnych produkcjach zwanymi potocznie filmowymi doznaniami.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla nas to i tak bez znaczenia. Konferencje i tak odbywają się online, więc to mała strata czy to będzie z brandingiem E3 czy bez. Jedyny minus to nie wiadomo czy w tym roku odbędą się w tym samym terminie. E3 było fajnym, skondensowanym doświadczeniem, gdzie w przeciągu kilku dni było wiele prezentacji. Teraz może się to trochę rozwlec na całe lato.

Odnośnik do komentarza

W sumie smutna chwila dla całego gamingu, jako gówniarz z wypiekami czytałem relacje i oglądałem zdjęcia hostess (hehe) w magazynach gierkowych i marzyłem że kiedyś może sam wybiorę się za ocean i zobaczę te olbrzymie hale i ogromne stoiska na własne oczy.

 

Teraz to wszystko odchodzi do historii, a trwająca pandemia tylko przyśpieszyła ten proces. Wydawcom bardziej opłaca się nagrać krótkie dema i wrzucić na YT niż wykupować stoiska i przygotować grywalne wersje gier. Takie czasy.

 

E3 [*]

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda a trochę wyjebongo bo te kilka ostatnich e3 to była masakra, wszystko się kiedyś kończy a te event od trójcy są bardzo fajne bo nie ma dupienia niepotrzebnego tylko same gry. No i nie oszukujmy się, najlepsze konfy to były te gdzie zapowiedzieli milion gier ale później wychodziły przez całą generacje i pokazywali je na e3 co roku. Jednie wpadek na scenie będzie brakować :smutas: konfa z zapowiedzią xboxa one na zawsze w serduszku :xboxssie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał:

konfa z zapowiedzią xboxa one

to akurat nie było na E3 tylko któryś tydzień przed z TVTVTV, na E3 to była cena 499$

Teraz, Bzduras napisał:

Coś na wzór Sea of Thieves to raczej MS niech już nie ogarnia :asax:

Widzisz jak się wryła ta propaganda Asaxa, ja jebie dobrze że R&C będzie dzisiaj na sonce grane

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...